"Вълци,вампири и ловци"-Тема 5

  • 21 490
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 44 236
да, мен Лили ми е симпатяга, но Джейми си е подигравка за Джейс Simple Smile (извинявам се, толкоз не ме кефи, че случайно го прекръстих актьора)

# 691
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Не мога да прежаля Алекс за Джейс и това е



Ох, ама много ме е яд Crossing Arms

# 692
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Я много яки постери  yes

Мириел, не са взели Алекс заради ролята му в номер 4 ли ? Thinking щото на мен малко ми се препокриват героите.
Обаче ако трябва да избирам Алекс е  smile3521

 newsm78 А кой е Магнус или още не съм стигнала до него в книгата
А Саймън? кой е актьора от плаката  ooooh! на устата ми е не мога да се сетя

# 693
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Саймън? Че ти трябва от първата страница да го знаеш Grinning Иначе момчето игра в "Пърси Джаксън". Магнус е ... ох, Магнус. Трудно е за описване. Трябва да го прочетеш.

Алекс се вживява като голям актьор. Много му се радвам, любимец ми е, имам виртуални прегръдки от него, обаче не мога да отрека, че май много му порасна работата и май се е възгордял, а още има бяло около устата като актьор. 90% от фенския свят на Реликвите го искаха и той да откаже ooooh! Искам много пари и бла, бла, бла. Но, донякъде го разбирам. Това би го обвързало с много години наред с два почти еднакви франчайза, а това си е направо бреме като хледам актьорите от Здрач и Хари Потър. Отделно феновете го свързваха нон-стоп, а и аз също де Blush, с още една поредица, Игрите на глада, където се засичаше с актрисата, с която заедно щяха да играят в още един филм ooooh! Пълна мешанка.

И после изкочи тоз Джейми, който бил разплакал авторката като гледала записа му на него и Лили #Crazy Шаш. В това момченце не виждам и половината от излъчването, което трябва да има Джейс дори и да не си отвори устата Crossing Arms

Както казах, много ме е яд. Можеха да бъдат просто ... перфектни


# 694
  • София
  • Мнения: 3 581
Тая Лили не мога да я понасям с тези вежди. Я вижте на постера как грознее до Алекс. А Магнус не трябва ли да е по-стар? И Саймън толкова черна коса ли имаше?

# 695
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Магнус изглежда на 19 години, макар че е със столетия по-голям.

# 696
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Ясно за Алекс, Simple Smile
аз още не съм върл фен на поредицата,но нали съм в началото та да видим Simple SmileВ момента е доста интересна.

разбира се,че знам кой е Саймън  Wink мен актьора не ми даваше мира -ама се сетих,че във "V" съм го гледала.

# 697
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Не е този от V.
Момчето от фен арта е Логан Лерман от "Пърси Джаксън"


Този от V също е Логан, но Хъфман


Но наистина си приличат Laughing

# 698
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 Mr. Green Брей бях 100%,че е той,ама вярно си приличат.Но аз като не съм гледала Пърси затова не се сетих   Laughing

ПП а за Алек, Изабел и Ходж няма ли предложения ?

Последна редакция: нд, 16 окт 2011, 10:26 от R_Dew

# 699
# 700
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913

Чакаме трейлъра значи.

# 701
  • Мнения: 2 862
Живнете, моля  Blush

# 702
  • София
  • Мнения: 6 219
Аууу, тамън да ви кажа, че чакам и аз Игрите на глада. Заинтересована съм  Crazy

# 703
  • София
  • Мнения: 3 581
Ако живнем, май няма да има кой да ни пусне нова тема. Да измислим някоя анкетка за новата тема ?

# 704
  • София
  • Мнения: 6 219
Ако живнем утре вечер или в обедната почивка ще пусна нова тема... Само дето... нищо ново вампирско няма на хоризонта.

Общи условия

Активация на акаунт