Професионални серии за коса - 19

  • 41 396
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 675
B & C , напълно съм съгласна, че прекаляването не е полезно. Принципно се старая да не суша косата си, но често се случва да се къпя късно и няма как. Peace  Hug

Аз първо я оставям да попие водата, след това включвам сешоара на студена струя и леко я издухвам и накрая започвам да изправям кичур по кичур.
За мен това е най-щадящия начин.

# 676
  • Мнения: 372
B & C , напълно съм съгласна, че прекаляването не е полезно. Принципно се старая да не суша косата си, но често се случва да се къпя късно и няма как. Peace  Hug

Аз първо я оставям да попие водата, след това включвам сешоара на студена струя и леко я издухвам и накрая започвам да изправям кичур по кичур.
За мен това е най-щадящия начин.

Благодаря, че сподели!   bouquet
 
Всъщност почти същото правя и аз, като изключим студената струя - след измиване си увивам косата в хавлиена кърпа и я навивам като тюрбан. Така я оставям да се изцеди хубаво за около час. После махам хавлиената кърпа и я оставям да "поизпръхне" сама, като нанасям кристали/коприна/флуид. Оставям я 20 минути да поеме продукта. После хващам термозащитата и действам.  Peace

# 677
  • Мнения: 3 675
Със студената струя пестя време. Ако имам време и търпение и аз правя като теб.  Simple Smile

# 678
  • Мнения: 372
Случайно попаднах на това олио и ми е интерено дали някой го е ползвал. Идея си нямам дали е нов продукт.  newsm78



# 679
  • Мнения: 293
 Shocked Не го виждам никъде още за продажба

Хрома термик не е за суха и изтормозена коса, по-скоро за всеки тип коса, има блясък и мекота от него, определено

За сушенето, ако се заема сериозно кичур по кичур и то прецизно, резултатът е зашеметяващ откъм лъскавина, ако не суша така прецизно наистина има доста обем и изглежда по-сухичка  Peace

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 06:36 от Люляковa

# 680
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
при мен е абсолютно същото от към сушенето  Peace

през последните години ползвах четка на всяко миене и в началото се тревожех, че ще си оскубя косата (не от заплитане, а от опъна  Joy hahaha),  от няколко седмици спрях  Peace последния път имаше уникален блясък, все още не мога да си обясня защо

Тествах един серум с ХК и май не си бях измила ръцете след нанасянето, и покрай сушенето е закачила и косата, нищожно, но все още носи аромата на серума  newsm78  ooooh! ooooh!ще видя другия път без него как ще е  newsm78

# 681
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,добро утро...тичам с всичка сила до компютъра да напиша,че този чичо Мичъл прави чудеса в комбинация с дифузера....... Crazy винаги когато съм се правела с дифузер,дължините стават вълнообразни но в корена няма никакъв обем,а сега направо ще припадна Flutter
Още веднъж БЛАГОДАРЯ на a.l.e.n.a. защото от нея научих за този продукт   bouquet

# 682
  • Мнения: 1 167
Feeling  Hug Peace много се радвам  Blush Heart Eyes

 Hug

Мила,а как се прави това изпичане,за да не търся назад,моля те да ми напишеш на две на три  Hug

Разбира се. Ще ти пиша ЛС, за да не спамя в темата.  Hug

Mоля ви пишете и на мен за това изпичане на косата.
И да питам лаишки--- за какво се използват реконструкторите за коса-като този на Джойко например? newsm78 newsm78  bouquet

И моля препоръчайте ми някакъв спрей или пяна за обем в корените, но да не отежнява или омазнава /и без това съм с мазни корени и косопад/ и без косата да седи като камък.  newsm78

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 09:32 от desiniko

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Мили дами да споделя за концентрата Лис Ултим. Пробвах го, но не останах доволна. Ефект-пълна нула. Никакво приглаждане не се получи при мен. Даже напротив. Няма да повторя повече.

Сега пък ми влезна в главата и цимента на Керастаз. Дали ще помогне newsm78? Косата ми позагуби еластичнст вследствие на боядисването и затова се къса. Но да ви кажа не съжалявам, че започнах да я боядисвам. Дори ме е яд, че не съм започнала направо с боя ами се запотех с къна. Четох, четох снощи за този цимент. Има супер възхитени и доволни, има и недоволни. Вие какво ще кажете? Важно ми е вашето мнение. Запасих се с концентрата Форс Вектор, но ако цимента е по-добър ще тичам днес да си взема.

Ах, този Пол Мичел  Grinning. Днес ще звъня на телефончето, което Алена ми е посочила  Hug за да науча, къде в Пловдив се пробава това чудо.

Вчера си взех един двуфазен балсам за боядисана коса 300 мл. на Сери за  10 лв. Тази сутрин го пробвах. Ами супер си е.


Аз пък съм с две леви ръце и с тази дълга коса е абсурд да мога да си изсуша косата кичур по кичур. Сега в топлото време ми съхне за нула време и затова рядко ползвам сешоара. За обем Фафли в корените, тук таме по някоя. Не ги обичам много, но няма друг начин за мен.

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Момичета,добро утро...тичам с всичка сила до компютъра да напиша,че този чичо Мичъл прави чудеса в комбинация с дифузера....... Crazy винаги когато съм се правела с дифузер,дължините стават вълнообразни но в корена няма никакъв обем,а сега направо ще припадна Flutter
Още веднъж БЛАГОДАРЯ на a.l.e.n.a. защото от нея научих за този продукт   bouquet


е, не мога да не се радвам Wink))) част от любимите си продукти към купила по грешка или от недоволна дама - което ме навява на мисълта, че шестото ни чувство има право да има думата  Hug

*dreamer* при мен цимента нямаше нищо общо с еластичността  Sick  newsm78 направо си беше чист бетон  Joy

джойко пробвала ли си? - поне течният реконструктор внася таква, но си е финиш  newsm78 а на теб ти трябва терапия  Peace - имам предвид дали имаш опит от терапиите  newsm78 (маска, балсам ...)

също купена маслена (маслено-протеинова) маска със затопляне 20 мин  newsm78

за приглаждане - как ти е абс. рипеър  newsm78

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Алена  Hug, ами на Джойко нищо не съм ползвала, защото трябва да си го купя по интернет, а аз нямам опит с интернет пазарузането, нито пък имам подходяща карта. Много се говори за този Джойко. Прави ли косата по еластична? Ако наистина от него се постига такъв ефект и ако има в темата друга пловдивчанка, която си пазарува от нета, нека пише да се включа към нейна поръчка (ако е удобно, разбира се).

Маската абс. рипер си е добра и то доста за мен (имам я в къщи). Но в момента Олео Релакс на Керастаз най-много ми помага. От тази маска не бях кой знае колко впечатлена първоначално, но в последствие ефекта е много добър от нея. Не затоплям. А може би това е грешка  newsm78? Как затопляте вие? Слагате шапка и сушите със сешоар? В къщи имам налични 3 маски-Абсолюта, Интенс и Олео Релакс.

Но наистина косъма ми се къса лесно, няма еластичност  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 686
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
ами при мен в грижите - еластичност идва, като ползвам маслени продукти със затопляне - нанасям продукта, после найлонова шапка и леко загрявам, не да пари - просто да е леко топло

после косата стои напоена  Peace и по-тежка  Peace , разбира се  Hug

аз също не съм ползвала грижите на джойко, но финишът ми дава брилятна еластичност, гъвкавост - това е обаче финиш усещане - не е вътре в косъма  Hug не е терапия, но все пак  Hug

# 687
  • Мнения: 293
Циментът е обратното на еластичност, той е за здравина. Всичките протеини и цименти не придават никаква еластичност, точно  както го е написала Алена   bouquet

Еластичност си представям да идва от маска Маскинтенс на Керастаз, еластисайзъра на Филип Кингсли, кристалите, крема абсолют рипер, ампулите олео фюжън и акуа олеум...

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Тенкю дами  Heart Eyes  Hug   bouquet. Съветите ви са безценни.
Този крем абсолют рипер го имам, но не го долюбвам много, така и си стои в/у шкафа.
Продължавам с концентрата Форс Вектор, еластисайзъра и маските, пък дано скоро видя ефект.

# 689
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
 Laughing Sunglasses на мен този крем - упорито ми харесва  newsm78 май съм единствената за сега - а нищо друго от серията не ми понася  newsm78 (като изключим концентрата  Heart Eyes )

дори съм го ползвал ана суха коса и ми е екстра  Hug

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 16:21 от a.l.e.n.a

Общи условия

Активация на акаунт