Clinique

  • 76 911
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 459


Този крем дневен или нощен е?
Може ли да се нанася два пъти дневно?

# 691
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Fiore, нанася се сутрин и вечер Peace

# 692
  • Мнения: 459
Fiore, нанася се сутрин и вечер Peace
Благодаря за отговора. Peace
Ще го пробвам.

# 693
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Побутвам малко темата Peace
Ползвах трите стъпки на Клиник плюс дневния на Youth Surge преди около 2 години започнах есента на 2010 , но 2011 лятото минах на Диор Хидра лайф защото ми се стори по лек и хидратиращ от Youth Surge и зарязах Клиник. После не си спомням какво ползвах но в резултат в момента кожата ми е доста влошена, петна, линии под очите, по бузите не ми е гладка кожата,имам и една линия от едната страна на носа, която се появи наскоро и искам да махна. Ще ми се пак да мина изцяло на Клиник, защото ми се отразяваха много добре на кожата Peace Като цяло най големия проблем за момента са ми петната и може ни неравноста по бузите, но не знам дали са пори или бръчици.
В момента ползвам крема Еven better плюс серума пак на същата серия които нанасям сутрин, вечер слагам нощния концентрат на Ел от който не видях никаква полза, но който привървам, мисля че имам за около 2 седмизи още. За околоочния в момента мажа с една мостричка на All about eyes rich  и за моя изненада ми понася доста добре, докато от All about eyes гела ми се получаваше щипане и лютене.
Какво ще ме посъветвате да ползвам?

За протокола вчера изчетох всичките 47 страници на темата и горе долу придобих впечатления, но ми се искаше и друго мнение.
За теста на кожата съм ползвала за кожа тип номер 2, но консултантката този път ми даде кремчето на Even better  тип 3, 4.
Кожата ми е смесена Peace

# 694
  • Мнения: 3
Здравейте  Hug

Получих sms за намалението на всички продукти на EL и Clinique и бих искала да се възползвам от промоцията. В тази връзка някоя от вас може ли да сподели каква горе-долу е редовната цена на фон дьо тена Even Better (за да си направя съответно някаква сметка колко ще ми излезе)?

Последна редакция: чт, 20 юни 2013, 15:58 от grrrl

# 695
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Здравейте  bouquet Досега четох темите за Филорга и Клиник-продуктите от първата марка ми идват скъпи за момента Confused и затова се насочвам към втората Peace
На 37 год.съм,със смесена кожа,омазняваща се в Т-зоната,тук-там петънца и белези от акне/те са видими само за моето око Wink/разширени пори около носа и челото Confused,и изразени бръчици около очите.Какви продукти бихте ми препоръчали? На консултантките в нашия Мол не им се доверявам Crossing Arms - досега не са ми уцелвали подходящ продукт за моята кожа,независимо от ценовия клас Confused Преди време ползвах 3-те стъпки,но лосионът  много ми щипеше и предизвикваше по-засилено омазняване в Т-зоната Thinking

# 696
  • Мнения: 3 675
*Biskvitka* , не си купувай околоочен крем на Clinique - не са хубави!
За другите кремове и измиващи продукти те съветвам да пробваш.
Аз за пореден път си купих Superdefense и Youth Surge и съм много доволна от кремчетата, но това е моята кожа....на теб може да не ти харесат или да не ти се отразят добре - пробвай!
При 3 стъпки можеш да комбинираш продуктите, а и не е казано да ползваш и трите продукта.
На мен много ми харесва измиващия гел и в повечето случай ползвам само него . 

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
B & C , благодаря ти за отговора Hug О,за около очите,аз съм за "тежката артилерия"-може и да спестя за Тайм филър-а на Филорга,но за лицето май ще пробвам посочените от теб кремчета Peace те си имат и за смесена кожа, нали? А за 3-те стъпки,измиващият гел най-добре ми пасна Wink В момента ползвам една корейска пяна за лице,като я привърша ще си взема отново Клиник Peace

# 698
  • Мнения: 3 675
те си имат и за смесена кожа, нали?
Да, имат един и същ крем за различните типове кожа.
Аз ползвам "dry combination". Ти ако имаш възможност, пробвай кремчета за повече от един тип кожа и виж кой най-много ти допада.

# 699
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Чудесно Simple Smile едва ли ще имам възможност да пробвам,ще действам на сляпо,защото последният път "за съжаление,нямаме тестери" беше отговорът-дадоха ми само 3-те стъпки,а аз съм ги ползвала вече Confused

# 700
  • Мнения: 3 675
Чудесно Simple Smile едва ли ще имам възможност да пробвам,ще действам на сляпо,защото последният път "за съжаление,нямаме тестери" беше отговорът-дадоха ми само 3-те стъпки,а аз съм ги ползвала вече Confused
Много жалко  Confused
На мен в Douglas в България са ми отсипвали в малки прозрачни кутийки - това също е вариант според мен.
В някои магазини наистина няма тестери, но ако човек търси и е много настоятелен, според мен рано или късно ще намери.
Кремчетата не са от най-скъпите, но и не са без пари и е рисковано да се купува на сляпо.

# 701
  • Мнения: 5
Здравейте  Hug

Получих sms за намалението на всички продукти на EL и Clinique и бих искала да се възползвам от промоцията. В тази връзка някоя от вас може ли да сподели каква горе-долу е редовната цена на фон дьо тена Even Better (за да си направя съответно някаква сметка колко ще ми излезе)?

grrrl, редовната цена на Even Better Makeup SPF 15 е 60 лв. (според брошура с ФДТ на Клиник, която имам от тази пролет).

# 702
  • Мнения: 5
*Biskvitka* , не си купувай околоочен крем на Clinique - не са хубави!
За другите кремове и измиващи продукти те съветвам да пробваш.
Аз за пореден път си купих Superdefense и Youth Surge и съм много доволна от кремчетата, но това е моята кожа....на теб може да не ти харесат или да не ти се отразят добре - пробвай!
При 3 стъпки можеш да комбинираш продуктите, а и не е казано да ползваш и трите продукта.
На мен много ми харесва измиващия гел и в повечето случай ползвам само него . 

Моите впечатления за Superdefense и Youth Surge са абсолютно същите, ползвам ги вече дълго време и се отразяват много добре на чувствителната ми кожа.
Има нов крем от серията Superdefense - СС Superdefense, който също много ми харесва - тониран е и е със СПФ 30, идеален за лятото. Може би малко лъсвам от него, но при тези температури... Sad

# 703
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Пробвах тестер на Superdefense но много ми щипеше и лютеше на кожата.
Youth Surge с фактор ли беше?

# 704
  • Мнения: 5
Пробвах тестер на Superdefense но много ми щипеше и лютеше на кожата.
Youth Surge с фактор ли беше?

Lindita, и на мен много ми щипеше и лютеше Superdefense, но понеже кожата ми не се зачерви или обрина, продължих да упорствам и след около 3-4 дни престана да ми щипе. С течение на времето даже ми успокои кожата. И се превърна в любимия ми дневен крем Simple Smile
При теб получава ли се зачервяване (обриви), или само усещаш дискомфорт?
Youth Surge ползвам за нощен, т.е. без фактор.

Общи условия

Активация на акаунт