Отговори
# 30
  • Мнения: 291
пльоооооооооосссссссссссссссс  Mr. Green

timide, Нахткерцен също помага много при атопична кожа. Мои приятелки с по-големи деца казват, че А-дермата поддържа ниско ниво на суха кожа и са по-доволни от Нахткерцена. Сашко също проявява такива симптоми, купих му олио за къпане и го мажа с Нахткерцена и засега всичко изчезна. Освен това, Боби (големият ми) от бебе, когато му се появи лишейче или каквото и да е сухо петно по кожата, мазвам 2-3 пъти и се оправя. А за Сашко док не ми каза да му давам хипералергенно мляко, а Лактана Био - мноооооооооого съм доволна. А стафилококите в носа не би трябвало толкова време да не можете да ги уморите - много странно  newsm78 Що се отнася до лабораторията - изобщо не се учудвам  #Cussing out

Гери, и аз като Беруша ще ти кажа - я й тегли една на тази, много си е добре детето.

Да ви се поФаля: Сашко яде като бесен морковите и започва да истерясва, ако се забавя и секунда  Grinning Пу-пу-пу така да е с всичко  и хич да няма претенции Освен това, за последните 20на дни толкова е пораснал, че всеки ден прибирам за поколенията дрехи, които съвсем скоро е обличал и са му били ок. Страшен кръгльо, еййй!!

Аз тази вечер съм на ден-ден в NightFly  Joy, без Принца , който ще гледа децата Twisted Evil, а утре сме на кръщене, така че ме чакайте към понеделник да ви разказвам  :mrgreen

# 31
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile аз ползвам козметиката на Нахткерцен и съм много доволна, бях ходила на дерматолог и той о момченце има така ми каза каза и за А-дермата, но повече ми препоръча Нахткерцен.Моето момченце има лека форма на атипичен , но с тази козметика няма иследа, мноооого съм доволна. Как го  правите това момичета, да си храните децата по 5 пъти на ден, ни все още си ядем много пъти около 6-7, като се има в предвид че на обед си ядем 190 зеленчуково пюре, а след обед 190 каша с плод смесено newsm78

# 32
  • Мнения: 11 566
И ние ядем долу- горе 7 пъти на ден.
Дори скоро като изяде 190 зеленчуково, а след час и 150 мляко, в чудо се видях, но си мисля че няма място за притеснение- да хапва като му се яде.
За сметка на това има дни, в които яде по малко, не си изпива млякото...
Аз съм на принципа да давам на поискване- ако иска- да яде, ако не иска- после.
Наддава си де, детето. Peace

# 33
  • Мнения: 1 085
Привет мацки!
timide, никой не ми е казвал такава щуротия тук да изчакам със захранването докато мине проблема с дерматита. Дерматита е на периоди, раздразва се и стихва и кога ще отмине един господ знае  Confused Можеш ли да чакаш месеци докато захраниш, едва ли.
Според мен, понеже каза че при вас кожата се е разранила изчакай наистина докато се подобри състоянието и можеш да започваш захранване. След всяко хранене мия с водичка лицето и мажа с хидратантен крем. Кортикостероиден мажа само в най-най краен случай по два пъти на ден. Имай в предвид че децата с дерматит могат да имат алергия към дадени храни т.е. въвеждай ги една по една и следи, но това сигурно го знаеш.
 Hug на всички

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Добро утро ... то малко добър ден ама нищо , хайде аз съм на кафенце и да го и сервирам днес

Запис и от мен  Hug
В петък ходихме на консултация и Крис е вече 8,550кг.(+450) и 69см.(+1),биха му и 3тия прием на онез двете ваксини Simple Smile , понесе ги геройски малкия мъж Simple Smile
С пюретата успех нямаме караме си е почти изцяло на кърма , давам плодови преди и следобяд по 40гр максимум 60гр. че той неще, стиска устата и тва е , или пък плюе, абе купон пълен.От 1 седмица давам и зеленчуково , но стигам само до 60гр и повече немога , неще и неще, не се отказвам и се надявам че един в най-скоро време като му давам лъжицата с пюре ще си отваря устата и няма да плюе  Praynig Praynig Praynig . Ама и доки не ми дава зор казва като неиска неиска детето да не го насилвам Simple Smile.
yuls в количката си седи седнал зяпа си и се кефи Simple Smile , а като заспи го пускам в пълно легнало положение.
Браво на всички дребосъци които с кеф си хапват пюренцата  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 288
Да кажа аз за плодовите пюрета , който не знае де  Wink
Формулата е месеците по 10 - това е препоръчителното количество за 1 ден . Например на 5 м - 50 гр , на 6 м - 60 гр и т.н . Дали това ще бъде прието наведнъж , на 2 пъти или смесено с каша е въпрос на личен избор . Важното е да не е много повече от това .

# 36
  • Мнения: 490
   Да се запиша и аз при вас, направо постижение от моя страна на 3 страница Grinning
   Мерси за темичката  bouquet
   Тонивил, и ние сме с вашия режим на хранене и определено и аз съм на мнение, че от кашите не се пълннее, колкото се говори. 7400гр  е Давид и 70см. Кърмим се по 4-5 пъти на ден и по 3-4 нощем, последното не е много удачно, но не мога да го отвикна, нито да го залъжа с биберон Tired
    ММк, и при моя бебок търкането на крачетата е често, дори когато няма пъпчици и дерматит, не мисля, че е свързано
    Гери, тази педиатърка вярно заслужава да я пратиш на ... 
    Ето една таблица за теглото http://www.predainatatak.bg/news/about85.html, но всяко бебе е различно според мен  Peace         

# 37
  • Мнения: 610
Добър ден и от нас!
От това хубаво време не може да си седнем вкъщи.Вчера на рожден ден, днес на двора и голям купон само   Nature Sun With Face да има.Мъчат ни зъби с пълна сила венеца ние е просто чудесен,но за сега няма поява.
Относно храненето-ние от днес се опитваме да направим 5хранения и за сега имам успех.За нощните 4-5-6 колкото реши.
плодовите пюрета-хапва по малко,колкото да не е без хич.
зеленчука-около2/3бурканче.
а за кашичката -за сега горе долу хапва.
ММка-аз мисля,че това с крачетата не е свързано,тъй като ние също ги търкаме много от отдавна.
mimkis@ -според тази таблица ние сме за 8месечни  Mr. Green

# 38
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Добър ден и от мен!

Най-накрая се вижда къде ще никне бъдещото зъбче е още не е пробило но поне се вижда че е ад направо с тези зъби  Joy два дни дамо да го сложим в кенгуруто и го загризва.

# 39
  • Мнения: 519
запис от мен Hug по-късно ще ви чета

# 40
  • Мнения: 908
запис от мен Hug по-късно ще ви чета

Пиши за изпита ти Wink Аз имам 5 вчера Simple Smile Сега в петък ми е последният, а как не ми се чете... Simple Smile

Благодаря на всички за отговорите  Hug

# 41
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Верно покрай това хубаво време съвсем опустя тук. И ние се разходихме добре през двата почивни дни.

Според таблицата за тегло пък Ива е под нормата  Mr. Green Зъби още си няма, не виждам и подутини все още.
Храненето е горе-долу, на настроения, както и всичко останало. Е, за пюре от круша настроение винаги се намира  Wink
tonivil, мерси за информацията за количеството плодови пюрета, аз поне не го знаех. Давам й горе-долу в граници значи, 50-60 гр. на ден.

# 42
  • Мнения: 519
запис от мен Hug по-късно ще ви чета

Пиши за изпита ти Wink Аз имам 5 вчера Simple Smile Сега в петък ми е последният, а как не ми се чете... Simple Smile

Благодаря на всички за отговорите  Hug
ММка  Hug Hug взех го - имам 4 и ме устройва Blush Сега остават държавните ,:peace: а за тях как ще успея да се подготвя изобщо незнам ooooh! Браво и на теб,сигурна съм.че ще успееш и на следващия Stopстискам палци
Времето най сетне се постопли и всички тръгнахме по разходки Party Party
Иван блажено спи след целодневното гости при баба си, а аз мисля да си лягам след малко, че съм уморена...Признавам,че имам да наваксвам с четенето.
Честито на всички,кото имат поводи( зъбки,месечинки и т.н)  bouquet

# 43
  • Мнения: 38
Хайде и от мен отчетче от вчерашната ни консултация. Наддал е само 400 гр. и вече е 7.500 кг, и според на доки метъра е 66 см, а според нашия метър в къщи е 68 см, ама както и да е, де...добре си е човека, досега все беше баш на средата с мерките, вече е на долна граница според табелите  Thinking  Биха му ги и двете ваксинки, и на едната ревна и му мина за няколко секунди, ама вече втората май му дойде в повечко, та повече се дра, ама като го взех съвсем се успокои, на мама мъничето, много ми е жал като трябва да му ги бият тези смотани ваксини  Confused  Иначе, казах, че вече съм го захранила с зел.пюре, и педката ми се скара, че трябвало да и звънна преди това, че според новите тенденции било по-приемливо захранването да се започне с каши, тъй като те били по-блиски на вкус до кърмата, и бебетата съответно по-лесно ги приемали  Thinking  Та, още 2 седмици сме на зеленчуци, и после допълваме на предпоследното хранене и каша, за което и се радвам, че може пък да прави по-големи нощни паузи, че има нощи в които буквално става на всеки час  Crazy

Много му се изкефих на хубавото време нааай-накрая, и вчера ходихме с приятели и 40-дневното им бебе на пикник на Камбаните, и уж и днеска трябваше пак да ходим на пикник, но извън Софето, обаче на сред пътя изведнъж спря колата и не пожела да мръдне повече  #Cussing out  Добре, че бяхме заедно с приятелите, та те ни върнаха мен и Вики в къщи, а мъжо и колата ги добута с теглича един приятел до в къщи  Tired  И за да не пропаднат кюфтенцата и кебапчетата и идеята за пикник, ги изпекохме при нас във фурната, и си ги изядохме в новоизлюпената ни градинка до блока  Mr. Green  Та така, общо взето много интересен уикенд  Grinning

# 44
  • Мнения: 280
Добрютро  Mr. Green

Ние днес пропускаме консултацията и ваксината ... Вико е с Бронхиолит и вчера посетихме спешното , че кашлицата му изведнъж стана ужасна и къртеща и усещах как му хъркат гърдите. Педиатърката , която ни прегледа беше страхотна , сложиха му веднага една инджекция Урбазон и му направиха инхалация с Вентолин 10 мин. Отишли сме на време , преди да стане Пневмония и да ни вкарат да лежим. Та сега сме на дом лечение с една торба сиропи и още 2 инджекцийки, слава Богу без АБ, спряха ми Вигантола (не се давал когато се дават други лекарства). Жената каза "Ние педиатрите сме престъпници , не може да се изписва АБ при вирус" това по повод АБ , който личната му изписа преди няколко дни и сме го пили на вятъра ...

Та така ... иначе уикенда беше прекрасен , двата дни от сутрин в 9 до вечер в 9 на двора у мама , цър-пър , биричка, децата на припек с 50ти фактор , играхме федербал на улицата , волейбол ... абе кефец.

Общи условия

Активация на акаунт