Развитие на детето след ваксина

  • 1 101
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 660
Здравейте на всички,които ще отворят тази тема,имам идея тук всяка майка,която се е сблъскала с негативните последици от ваксините  да опише тук случая на своето дете.Интересува ме дали сте забелязали повишена заболеваемост след ваксина,някакви промени в поведението и характера на детето,какви заболявания са се отключили след ваксина,споделте всяка една промяна,която смятате ,че е резултат след боцкане.
Аз и моето бебе пострадахме след поставяне на ваксина,на 3 месеца то вече е с диагноза тромбоцитопения,приеха ни в болница с тромбоцити 8,при норма140-440, със спонтанни кръвоизливи по цялото тяло,започнаха се куп изследвания,включително пункция на костен мозък,което е много боленено,и след цялото блъскане за причината заключението беше ,че е резултат от ваксината,което беше написано и в епикризата,за да мога да отлагам ваксините.Тромбоцитите постоянно играят,падат,качват се и никой не може да каже докога ще бъде така,при всяко спадане се получават кръвоизливи по крачетата.
Аз доскоро бях 100 процента привърженик на ваксините и не вярвах ,че водят до странични реакции,но моето мнение се опроверга,сега искам да рабера чрез тази тема дали има други пострадали деца!

# 1
# 2
  • Мнения: 616
Има други пострадали деца, но понеже съвестта се копува с пари всички теми по въпроса се пращат в хомеопатия. Мисля че е много хомеопатично.
Честито. Вече ще те наричат сектантка, защото всеки който казва че ваксиите имат странични ефекти го наричат така тук.
И искам да попитам, защо не се интересувате преди да ви сложат ваксината? Не е важно ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 025
След ваксина ДТК на 2,8 години дъщеря ми рязко влоши говорните си умения. Това беше последната ваксина която сме сложили! Сега е почти Ок...

# 4
  • Мнения: 27
listopad, съгласна съм за това с ваксините. След първата ваксина на 1м отключихме АД и сега с всяка следваща ремисията отива по дяволите.. На 4м ни сложиха последния прием на синфлорикс и пентаксим(инфарикс) и сега бебо си е ОК до другата ваксина сигурно....

# 5
  • Мнения: 54
След първата ваксина "Пентаксим" дъщеря ми плака около 5часа непрестанно/тя е много спокойно дете/, след което започна да се изхожда с кръв и слуз в изпражненията/беше изцяло на кърма/.Две години се борихме с проблема, като бяхме освободени от ваксинации....
До този момент бях твърдо "ЗА" ваксините, оттогава не съм убедена,че те са най-доброто....

# 6
  • София
  • Мнения: 17 592
Има други пострадали деца, но понеже съвестта се копува с пари всички теми по въпроса се пращат в хомеопатия. Мисля че е много хомеопатично.
Честито. Вече ще те наричат сектантка, защото всеки който казва че ваксиите имат странични ефекти го наричат така тук.
И искам да попитам, защо не се интересувате преди да ви сложат ваксината? Не е важно ли?


кОпува се, да.
Жалко само, че парите не са достатъчни, за да се кОпи и грамотност...

Към авторката:
Всяко нещо, което приемаме - или прилагаме на децата си - може да има и негативни въздействия.
За огромно съжаление, животът просто не идва с никакви гаранции.
Имаш съчувствието ми за това, че си изтеглила къса клечка... надявам се да не ти се случва никога вече - по какъвто и да е повод...

Общи условия

Активация на акаунт