ЕВРОВИЗИЯ 2011 - 5-та тема ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ-14.05.2011

  • 19 107
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 801
... а пък в правилника на Евровизия е задължително.

Това имах предвид - има  САМО два вида песни - отговарящи на стандарта на Евровизия и неотговарящи. /колко ли трябва да съм се чалнала, за да ги деля по този критерий Blush/ Е, този стил не е евровизионен. Както и много други стилове. Иначе са симпатични датчаните. Чудя се дали да не си направим една образователна тема за различните стилове в музиката с описания и с представители. Ще бъде интересно. newsm78
Веси, успех утре на втория изпит.

# 661
  • Мнения: 9 275
Даммм и точно за това Deep Zone се представиха  с Йоанна (огромна грешка) на Евровизия.

# 662
  • Мнения: 1 801
Даммм и точно за това Deep Zone се представиха  с Йоанна (огромна грешка) на Евровизия.

Аз пък я харесах /песента/. Embarassed Embarassed

# 663
  • Мнения: 9 275
Даммм и точно за това Deep Zone се представиха  с Йоанна (огромна грешка) на Евровизия.

Аз пък я харесах /песента/. Embarassed Embarassed
И аз,но Йоанна пееше много фалшиво ooooh!

Какво открих в един жълт и клюкарски сайт Blush Laughing
Поли Генова се събудила в леглото на Саймън от Blue след пиянска нощ
Обаче има още по-забавно нещо Mr. Green В същият сайт дни по-рано има друга статия за Поли
Поли Генова излиза с Божидара
 hahaha Накрая ще се окаже,че се е събудила в леглото на Дана.

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 15:09 от Tuon

# 664
  • Мнения: 262
Популярността!!! С нея веднага влизаш в каталога на жълтата преса! То просто трябва да се оглеждаш с кого разговаряш Grinning
За съжаление и във фейса, на страницата на Поли, някаква зловредна личност се беше включила с злобен коментар!
Песента на Поли през 2009 г., когато беше изместена от човека-глас (за тези които искат да я чуят). Polly Genova - One lifetime is not enough 

# 665
# 666
  • Габрово
  • Мнения: 311
Албанските песни леко ме изтормозиха докато ги изслушам всичките. Много изоставам зад вас с тези класации  Laughing
Тааа.. моята класация:
Албания
3 точки
- 2008 - Albania - Olta Boka (Много хубава песен  Heart Eyes)
2 точки - 2010 - Juliana Pasha "It's All About You" (Също много хубава песен Simple Smile )
1 точка - 2009 - Kejsi Tola  “Carry me in your dreams” (Най-поносимата песен от всички останали  Mr. Green)


# 667
  • Мнения: 1 801
Tuon, страничките от клюкарския сайт не ми се отварят. Не знам кой от всички е Саймън, ама кое му е лошото човек да се събуди до някой от Блу? Laughing Майтапя се, не са мой тип. Mr. Green

# 668
  • Мнения: 9 275
kloi
missing
Isis
Bee
Tuon
С О Н Я
Dandi
Morphea
vesela97
Това сме хората,които до сега сме участвали в играта/класацията.Ако съм пропуснала някой да казва Simple Smile

Tuon, страничките от клюкарския сайт не ми се отварят. Не знам кой от всички е Саймън, ама кое му е лошото човек да се събуди до някой от Блу? Laughing Майтапя се, не са мой тип. Mr. Green
http://---/n/zvezdite
ако пак не се отвори и да не звуча расистки Laughing

Ама чесно казано ако трябва да се събуждам до някой участник от тази Евровизия бих желала да е някой от Блу Flutter

# 669
  • Мнения: 1 801
Душа, ти досиета ли ще ни правиш за играта, та искаш да уточниш някакъв списък с участници? Mr. Green

# 670
  • Мнения: 9 275
Да. Laughing
Всъщност ще ми е по-лесно, а предполагам и на вас да не си пишете всеки път името.

# 671
  • Мнения: 262
Tuon, ние не знаем кой още може да се включи и може би трябва да се оставят празни редове за имената?
 
В тази тема са участвали и Bittersweet, elix, Емел, Стики и  други , а може и някой нов да се включи.

# 672
  • Мнения: 9 275
Tuon, ние не знаем кой още може да се включи и може би трябва да се оставят празни редове.
 
В тази тема са участвали и Bittersweet,  elix,  Стики и  други , а може и някой нов да се включи.
Това е така,аз за това питам, но има и друго...ще е качен на личен сървар и малко ме е страх да не стане нещо и искам да има има защита и начална оторизация.Винаги може да се включи някой, но трябва да пише в темата,че го иска.

# 673
  • Габрово
  • Мнения: 311
Готова съм и с арменските песни.. ужасяващи са  Crazy Имаше една дето чак след средата осъзнах,че пича всъщност се мъчи да пее на английски..  Joy
Армения
3 точки
- 2008 - Sirusho "Qele, Qele"
2 точки - 2010 -  Eva Rivas  "Apricot Stone"
1 точка - 2011 -  Emmy "Boom Boom"

Реално нито една от тези песни не бих си пуснала пак  Laughing

# 674
  • Мнения: 703
Е,аз затова и не искам да им дам ни една точка.. Crossing Arms Laughing

Общи условия

Активация на акаунт