моля препоръчайте ми(гарваново)черна боя за коса!

  • 12 090
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
хах, да но не питах за Палет- муса ме интересува само. \


Eto tova Wink

# 16
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
 Grinning Извинявай, не разбрах.
Слагах я точно един път, доволна съм от цвета и блясъка, но не и от трайността. Не можах да я нанеса по описания начин. И много бързо се отми. Hug

# 17
  • Мнения: 925
Аз пък не съм доволна от Палет  Sad Колкото и щателно да се опитвам да я отмия след нанасянето, все не успявам - и резултатът е почернени хавлиени кърпи и калъфки за спане  Sad Не вярвам да е в мен проблема, тъй като с други бои не съм имала подобни премеждия.
Не съм пробвала мус-боите, но и не бих рискувала при това с черен цвят. Според мен няма как да се нанесе прецизно в корените, особено отпред около челото и ушите без да се оплескаш здравата, а всички, които са ползвали черни бои за коса знаят какъв проблем е почистването на черното от лицето и ушите, въпреки употребата на мацен крем преди това в тези зони.

# 18
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Simple Smile Аз си имам трик за чистенето. Купила съм си къдрин от фризьорката се почиствам с него след боядисване Simple Smile

# 19
  • Мнения: 925
Simple Smile Аз си имам трик за чистенето. Купила съм си къдрин от фризьорката се почиствам с него след боядисване Simple Smile
Това е единствения вариант, въпреки неприятната миризма  Peace Но проблемът с боядисаното теме си остава поне за 2 -3 къпания  Crazy

# 20
  • Мнения: 0
Аз маи си харесах на Schwarzkopf XXL номер 99 тъмно черно.откъде мога да си я купя в Пловдив.Чувала съм за разни магазинчета които продават имитации и малко съм резервирана :/иначе много ми хареса цвета на опаковката а съм чувала че са трайни...някой ползвал ли е случайно?

# 21
  • Мнения: 0
Имам 1 въпрос защо на опаковката която виждам в чуждестранните сайтове на Schwarzkopf XXL пише live color и е по-различна от тази в българските където пише Palette color XXL...тоба на какво се дължи?Да не би да е някаква имитация? или да се произвежда другаде?

# 22
  • Мнения: 1 289
Аз снощи се боядисах с
и съм страшно доволна от цвета Peace
Косата ми е педя под раменете - една кутия стига за цялата коса.

# 23
  • Видин
  • Мнения: 685
Фроузъннайт, доволна ли си от боята. И аз искам да се боядисам черна. Година и половина оставих косата ми да порастне и да се съвземе малко. Сега съм се насочила към по-хубавите бои, които сте споменали, но ми се ще да щади косата. Наистина ли безамонячните са най-щадящи за косъма? Предварително благодаря за отговорите Hug

# 24
  • Мнения: 0
Здравей Simple Smile според мен, ако ще се боядисваш за първи път (или просто за 1 път в този цвят) най-добре отиди на фризьор. Те познават както марките, така и скалпа и могат да ти кажат какво точно ти трябва (също така ще ти даде съвети как най-добре и най-лесно да поддържаш косата си).А след това ще можеш и сама да се боядисваш, след като вече си получила професионален съвет Simple Smile Аз мога да ти препоръчам боите на L`OREAL, на мен не са ми правили проблеми, цветовете са наситени , а боята е покривна Simple Smile Успех

# 25
  • Видин
  • Мнения: 685
sweetiepie, благодаря ти за съвета. Не ми е за пръв път. В продължение на 3г бях с този цвят. Сега пак искам с по-качествени бои. Лореал е добра марка.
А някой има ли поглед върху Сайъс? Поне рекламите им са перфектни, но всички знаем за рекламите Mr. Green

# 26
  • Мнения: 0
Ами, бих казала,че голямата реклама в повечето случаи прикрива големи недостатъци. Такъв май е и случаят на Syoss . Не съм ползвала лично, но съм се сблъсквала с горчивия опит на няколко приятелки. Става въпрос за шампоаните и боята. Една приятелка се сдоби със страхотен пърхот, реши че може и да не е шампоана, но ХА! изненада, когато го смени скалпът й се успокои. За боите също отзивите са лоши - непокривни, а и цветовете не били както от палитрата

# 27
  • Мнения: 3 314
Аз снощи се боядисах с
и съм страшно доволна от цвета Peace
Косата ми е педя под раменете - една кутия стига за цялата коса.
  страхотна боя  Peace

# 28
  • Видин
  • Мнения: 685
Ами, бих казала,че голямата реклама в повечето случаи прикрива големи недостатъци. Такъв май е и случаят на Syoss . Не съм ползвала лично, но съм се сблъсквала с горчивия опит на няколко приятелки. Става въпрос за шампоаните и боята. Една приятелка се сдоби със страхотен пърхот, реши че може и да не е шампоана, но ХА! изненада, когато го смени скалпът й се успокои. За боите също отзивите са лоши - непокривни, а и цветовете не били както от палитрата
Имах подозрение, че е така. Добре че сте вие момичета Hug Явно ще е тази на Лореал Peace

# 29
  • Мнения: 1 289
Няма да сгрешиш! Peace
И да споделиш резултата!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт