В момента чета...6

  • 49 395
  • 773
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 250
Юкио Мишима - "Златният храм"

# 721
# 722
# 723
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Мълчанието на агнетата newsm43

# 724
  • София
  • Мнения: 10 858
Мълчанието на агнетата newsm43

Моля те, сподели после   bouquet

Вчера зачетох :



Още от самото начало завладява, от първото изречение.
Първата ми книга на автора, но май няма да е последната.

# 725
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
Моля те, сподели после  bouquet
Ми досега е много интересна и завладяваща,истински трилър,много психо.Особено като си гледала филма преди това с най -гениалния актьор Антъни Хопкинс и си представяш Ханибал Лектър като нещо толкова зло,че чак нечовешко.

# 726
# 727
  • Мнения: 330
Прочетох "Островът под морето", новата на Изабел Алиенде. Много ми хареса. Присъединявам се към мнението, че е страхотна разказвачка и е удоволствие да се чете.

# 728
  • Мнения: 0
Аз чета Патрик Нес  - Не пускай ножа. Много ми харесва книжката за сега. Сигурно ще си купя и другите 2 части, но да видим дали ще ми остане интересна до края първата част  Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 7 845


Прелест!!!! Възхитителна книга  Heart Eyes


Започнах " Правек и други времена " на Олга Токарчук, но мислите ми още са с предишното великолепие.

# 730
  • Мнения: 1
Почти прочетох "Вода за слонове",много ми хареса и ме развълнува! Heart EyesКъм  Джеронимо-благодаря  и си изчисти кутията! Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 3 154
Banshee, препоръчвам ти "Берлинските тополи" от същата авторка. Това всъщност е първата книга от тази...фамилна сага, да я наречем. На мен ми хареса повече от "Раци-отшелници". Wink

Благодаря!   bouquet
Наистина аз малко от средата  започнах с  тази поредица, но от друга страна, сега пък се радвам, че по-хубавата още не съм я чела, а имало и още една  Simple Smile

# 732
  • Мнения: 107
Смелостта да обичаш от Даниел Стийл. Видях, че една колежка я чете и се наредих на опашката. Не е точно моя тип книга, но... не е и от книгите, които няма да дочета.

# 733
  • Мнения: X
   И на мен Кутси много ми допадна. Прочетох тази:

 Не е леко, лятно четиво, а много тежка и въздействаща история , която ме държа безсънна една нощ.  
 Започнах :
 В началото съм - интригуващо е , а и стилът на Амаду ми допада.
Този автор , отдавна ме интересуваше, но все не стигах до него. Наскоро прочетох, че е един от любимите  писатели на Исабел Алиенде и си взех книгата.

# 734
  • Мнения: 4 070
Мълчанието на агнетата newsm43

Моля те, сподели после   bouquet

Вчера зачетох :



Още от самото начало завладява, от първото изречение.
Първата ми книга на автора, но май няма да е последната.
Аз съм чела само една заради която май беше обречен в изгнание, въпреки че много ми харесаха не си купих друга, но виж ти сега ми даваш идея.

Общи условия

Активация на акаунт