ФОРМУЛА 1 - сезон 2011 - БЪРЗИ и ЯРОСТНИ - тема 2

  • 20 827
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668
Такааааа ....  Crossing Arms първо всички , които не са адашки да се оттеглят , много станахте бе  Mr. Green Ако не - ще се прекръстя .

Плами , аз лично имам усещането , че Бейбито ти едва ли ще остане във Ферари  Rolling Eyes Мен ако питаш не е добре и за него . Ще е вечния втори .
Лана - честит ти договор   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 10 007
Лана - честит ти договор   bouquet

Сега ако си мислите, че и ще черпя, не сте познали...аз от тоя договор нищо не съм видяла още  Joy Joy

Crazy, въх адашке, ти ма изненАда с това препочитание за Манчестър  Joy
уважаам твойте предпочитания, ша знайш  Crazy Crazy Crazy

Що те изненадАх? Щото Барса са испанци ли?

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 10 007
Joy
....
Що те изненадАх? Щото Барса са испанци ли?
Mr. Green, сииии  Mr. Green

Е даааа, ама аз "поддържам" Реал Мадрид, няма как да викам за смъртния им враг  Naughty...а и харесвам Манчестър (което няма общо с футбола, тъй като не гледам  Crazy). Та в тоя случай викам за Червените (това също е важно) дяволи Joy

Ето за испаноговорящите Макларънки http://www.buenafuente.lasexta.com/inicio, сега ще се боря да разбера нещо  ooooh!

ПП То не трябва много да разбираш...весело е  Joy

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 22:58 от Lana

# 34
  • Варна
  • Мнения: 294
ауууу,  е сегИ станахте на кълбо с Герганчето  Mr. Green

 Joy, на клипчето, как изобщо се разбра кой с кола кара и къде е на пистата Mr. Green - накрая Педро, ама разбира се че Педро ще е първи  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 10 007
ауууу,  е сегИ станахте на кълбо с Герганчето  Mr. Green

Е, не непремнно! Ако играят Барса с Борусия Дортмунд, естествено, че ще съм за Барса...много е сложен тоя футбол, мани  Joy

Joy, на клипчето, как изобщо се разбра кой с кола кара и къде е на пистата Mr. Green - накрая Педро, ама разбира се че Педро ще е първи  Mr. Green

Да бе, по едно време дадоха май Дженсън че води, к'во стана накрая...ама веселко беше Simple Smile

# 36
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green, футбола си е сложен, от където и да го погледнеш  Joy


 Joy, на мен ми стана интересно, че не се виждаше преводач, а малкото и големото Джони Сичко разбираха от раз на водещият .. а то, имали слушалки в ушето дясното  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 10 007
Още прогнози за мача

# 38
  • Мнения: 28
Е даааа, ама аз "поддържам" Реал Мадрид, няма как да викам за смъртния им враг..
Евала!  Верният пилот и верният футболен клуб! Всяка част..  bouquet   
Аз влезнах да коментирам прогнозите на пилотите за финала на ШЛ, но вие вече сте го обсъдили..  Grinning     

# 39
  • Мнения: 107
ауууу,  е сегИ станахте на кълбо с Герганчето  Mr. Green

 Joy Joy Joy О-о, чакайки старта сме минали на футбол!!!
Тъкмо да се обадя и упс - името ми?!?
Лана я тача и няма да ставаме на кълбо, ама на мача Манчестър Юнайтед - Барселона ще стоим далеч една от друга  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж, ако се засечем на пистата - ще надвикаме шума от болидите, подкрепяйки един и същи човек...  Laughing Laughing Laughing
Усмяхте ме рано сутринта, еййй  Laughing Laughing

# 40
  • Варна
  • Мнения: 294
 Joy
ужасТ, само май Джиджо е записал победа на дяволите  Twisted Evil
не мога да открия снимки от целия първи лист с предположенията  Crazy

  Joy целта е една за всички  Mr. Green

  Joy


първата тренировка започва в 11ч

# 41
  • Мнения: 212
Ей, то не остана време, нямам търпение Simple Smile

# 42
  • BG
  • Мнения: 2 458
Много интересна анкетка... Thinking

Кой ще е шампион през 2011 година?

Фетел (20884)
Уебър (784)
Алонсо (29254)
Маса (107317)
Хамилтън (352397)
Бътън (123915)
Барикело (540)
Ковалайнен (51)
Трули (126)
Шумахер (410576)
Розберг (770)
Петров (994)
Сутил (360)
Лиуци (33)
Алгуерсуари (65)
Буеми (17933)
Кобаяши (6670)
Хайдфелд (810)
Малдонадо (10)
Ди Реста (5)
Перес (15)
Картикеян (22)
Глок (10)
Дамброзио (26)

 Гласували: 1073567

# 43
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Адашке Нел(да се уточним Crazy Joy Joy Joy Joy),та не знам за мен кое било правилно за Дино от една страна си е ясно 1че 2кратния ще бъде бутан от отбора като 2 и 2,от друга страна ако отиде в РБ,ще бъде доста добър ход за мен,поне там ще бъдат като за начало неравно..не знам или съм много наивна newsm78 Joy Joy Joy

Ето за испаноговорящите Макларънки http://www.buenafuente.lasexta.com/inicio, сега ще се боря да разбера нещо  ooooh!

А преди самото клипче имаше реклама на РБ,една зебра пие РБ,влезе във водата един алигатор я нападна,но в крайна сметка оцеля бе  Joy Joy Joy Joy Иначе това състезание беше ебаси мелето,кой къде се блъсна  Crazy,а тоя с червената количка кой беше Thinking


ooooh! Ся не знам да се смея ли или Rolling Eyes newsm78 Бе смешно е във всеки случай Joy Joy Joy Joy

И аз съм за Манчестър-1во британски тим,2ро Бербо там,3то червени са и до там с футбола,за световното вече ме питайте,че там са интересни мачовете,тука ала бала кой се спънал,къде засада,де не Tired Скучна работа Joy Joy Joy


# 44
  • София
  • Мнения: 10 007
Уебър първи и в двете свободни тренировки.

Общи условия

Активация на акаунт