Мавриций, Сейшели или Малдиви - най-кратък полет!

  • 16 892
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 575
о, не  - само не Руснаците. Имат си причина да са неприлично евтини - просто от 2 опита с тях едни колеги и двата пъти имаха страшни проблеми и разправии до Хонг Конг. Добре, че аз не се навих да съм с тях, та си летях прекрасно с други Mr. Green

# 16
  • Мнения: 119
Освен това с руснаците ще трябва да ги висиш тия часове на летището заради визите.
Нямам личен опит  , но освен  наистина добрите цени само лоши неща чувам за тях...

# 17
  • Мнения: 235
А, аз не си и помислих да тръгна с 10 часа престой, освен, ако не е наложително и нямам друг избор. Но все пак ми стана любопитно как е толкова евтино... а какви са тези визи? Да не би да ни трябват визи за Русия? За сега май най-добре като време и пари излиза с Кондор  ooooh! С Quatar е също евтино, но има две прехвърляния, а с Кондор е само едно във Франкфурт.
Чакайте да видим, че мъжът ми нещо започна да се дърпа, ама не е познал  Mr. Green
А някой ходил ли е на някое от трите места на All Inclusive? Може ли да препоръчате? Между другото, ако не е All Inclusive, знаете ли как вървят цените на ресторантите?

# 18
  • Мнения: 119
За да напуснеш зоната на летището ти трябва руска виза. Не е проблем да се извади ама е глупаво и неудобно.
Иначе чакаш само в транзитната зона.
То не че и с прекачване в Дубай да кажем не е така , а и там  визата е доста по-скъпа.
Аз бих избрала прекачване в европейска страна.
Има  директни полети и на Ер Франс от Париж

# 19
  • Мнения: 330
Провери и тук http://www.skyscanner.net  (malkata благодаря)
Гледам септември билети за по 500 евро в двете посоки, с еър берлин.
За Малдивите съм чела, че е подходящо от ноември до април. Септември не е ли дъждовния сезон?

Последна редакция: ср, 18 май 2011, 09:21 от gal94

# 20
  • Мнения: 1 417
Ето един сайт, в който съм срещала доста добри цени на хотели http://www.weg.de/ освен това те предлагат и чартърни програми от Германия, с които би трябвало да е най-изгодно и удобно да се лети. Всъщност ние така летяхме едния път Wink,  с Кондор ама се преживява - храната ще е макарони естествено Laughing

# 21
  • Мнения: 371
Ние миналата година пътувахме до Малдивите с dertour. Летяхме София-Истанбул-Доха-Мале. В доха имамахме около 4-5 часа престой , но имахме и хотел, в който успяхме да си теглим по един душ и да хапнем. В този смисъл мисля, че беше по-добре че имахме престой. На полет по-дълъг полет от 5-6 часа съвсем бих откачила. Може да помислиш и за такъва вариант, за визи в Катар няма проблеми Peace

# 22
  • Мнения: 2 175
Или с турците до Дубай и оттам до Мале или с австрийците до Виена( а мойе и флай Ники) и оттам Мале.
Ол инклузив там не съм чувала, на пълен пансион беше опцията..Но може и вече да има, зависи от категорията на хотелите.
Предл;ожението ная Миши за Катар е много добро, от Коломбо до Мале е по -малко от час и няма престой, макс 15 мин.

# 23
  • Мнения: 119
От зимата Turkish Airlines започват полети до Малдивите :

0JUL12

Turkish Airlines starting 24NOV12 is launching service to Maldives, with 5 weekly Istanbul – Male flight on board Airbus A330-200 aircraft. Reservation for this new route to be opened shortly.

Schedule:

TK730 IST2025 – 0710+1MLE 330 x15
TK731 MLE0900 – 1430IST 330 x26

# 24
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
1400 лв на човек отиване и връщане добре ли е? От Истанбул.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 496
1400 лв на човек отиване и връщане добре ли е? От Истанбул.
На катарците не беше ли същата цената , само че от София ?

# 26
  • Мнения: 119
Май беше сходна. Зависи явно дали ще си по-близо до София или до Истанбул Simple Smile
Сега погледнах Qatar и нямат под 825 евро от София.

# 27
  • Мнения: 119
Май беше сходна. Зависи явно дали ще си по-близо до София или до Истанбул Simple Smile
Сега погледнах Qatar и нямат под 825 евро от София в момента.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 496
Май беше сходна. Зависи явно дали ще си по-близо до София или до Истанбул Simple Smile
Сега погледнах Qatar и нямат под 825 евро от София в момента.
В случая за мен е по-добре от Истанбул, тъй като пътя като километри е еднакъв.

# 29
  • Мнения: 119
Ако някой се е засилил към Сейшелите в момента има страхотна цена от 356 евро до Mahe с  Air Seychelles и Etihad Airways.
Само дето се тръгва от Париж и се връщате във Франкфурт или Мюнхен. Това ще добави още едни 200-250 евро за логистика , но пак цената е много добра , а и може да се насладите на няколко дни в Париж , който винаги си заслужава Simple Smile

Open-Jaw flights to Mahe Island (Seychelles) for only €356 – round-trip incl. taxes

http://www.holidaypirates.com/france/openjaw-flights-mahe-island … ndtrip-incl-taxes

Общи условия

Активация на акаунт