Гласът на България

  • 36 124
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 526
Продуцираният от Слави Сървайвър беше  тотолен провал.....
Милошев се справи много по -добре.Мисля ,че Х-фактор достойно ще ги конкурира.Радвам се ,че ще има две музикални риалита,но дали ще имат смелостта да са в един и същ час ,да видим кой кого  Wink

# 31
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ако наистина това ще бъдат треньорите и водещата.... ужасТ. Особено след като съм гледала американския вариант. То не че имаме избор на певци, де. Мисля, че и това шоу ще бъде побългарено от Славчо. Дано да греша, защото иначе форматът е доста интересен.

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 823
От 18 юли Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 6 219
А разбра ли се кои ще са със сигурност треньорите.

Вики не знам как ще я преживея като водеща. Не я харесвам как се лигави докато говори.

# 34
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
ами разбра се,да,от няколко дни върви реклама по телевизия и радио  Peace

водеща - Вики от Мастило
треньори - Миро,Ивана,Кирил Маричков и Марияна Попова
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-07-09&article=373762
 
и какво значи побългарено? нали се излъчва в България все пак ,целта е да се гледа тук,а не в Щатите  ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 6 219
Изобщо не ми харесва комбинацията, която са избрали, но пък е нова и надявам се по - свежа от Слави, Слави, отново Слави и за десерт Слави!

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 823
И на мен не ми харесва комбинацията. Кирил Маричков най-много от всички всъщност ми е неподходящ.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 219
Мен ме радва само Миро - музикален е, има глас, държи се супер положително. Фен съм му и ще ми е кеф да го гледам.
Мариана Попова ми е толкова бездарна, че... (и не щъ сега някой да ми обясни колко добра певица е - не е добра, пее толкова фалшиво, че даже и след студиината обработка на песента пак си личи, а че пее само в до мажор това е друга тема).
Ивана... е, Ивана си е Ивана - без т.нар. поп-фолк не може да мине. Пак, че не е Мара Отварачката - добре!
Кирил Маричков... не го харесвам като човек - надявам се да си променя впечатлението. Като певец - нямам претенции. Ако трябва да избирам от старото поколение бих заложила на Данчо Караджов.

# 38
  • Мнения: 4 594
Дааа! И аз съм за Данчо! Уникален е този човек. Heart Eyes Heart Eyes И е секси за възрастта си. Blush

# 39
  • Мнения: 2
Защо пък да не може да мине без чалга Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 6 219
Защо пък да не може да мине без чалга Simple Smile

И аз това се чудя... ама нали се сещаш, че в момента Пайнер има доста парички, а и фенска маса, та... може би там някъде е отговора на въпроса.

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 823
Ами както в американското не може без кънтри. Знам, че нещата не са много съпоставими, но все пак трябва да признаем, че в последните години фолка има много почитатели.

# 42
  • София
  • Мнения: 291
Радвам се, че предаването ще започне скоро.
Голямо чакане беше!
Звучи интересно, харесвам подобен тип TV надпревари.
Само Вики от "Мастило" не знам, как ще понеса, но щом вече са я избрали, разбирам, че нищо друго ми остава ... 

# 43
# 44
  • Мнения: 4 594
Ауу, в първата статия Мариана Попова се е облякла направо умопомрачаващо. Stop

Общи условия

Активация на акаунт