Първа Пролет пукна , Варненче с малко багерче към морската градина хукна :)))

  • 55 961
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 966
До колкото разбрах целогодишно можеш да ги оставиш на охраната в Младежкия Дом.
Може да са употребявани  Peace

# 31
  • Мнения: 150
засега само запис, че темата става доста актуална Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1
Момичета, знаете ли дали все още се събират дрехи, обувки и т.н. за дома във Виница? Има ли някакви изисквания за състоянието им, дали приемат ползвани вещи?
Това,което аз съм чувала ,е че предпочитат дрехите да са нови Shocked,може и източника ми да не е достоверен.

# 33
  • Мнения: 150
момичета, искам да попитам за идеи за пикник близо до Варна. Дали има специална тема по въпроса, защото рових, но не открих...
Знам няколко места - Вълшебен извор, Барите...и май толкова...

# 34
  • Варна
  • Мнения: 777
Момичета, знаете ли дали все още се събират дрехи, обувки и т.н. за дома във Виница? Има ли някакви изисквания за състоянието им, дали приемат ползвани вещи?
Това,което аз съм чувала ,е че предпочитат дрехите да са нови Shocked,може и източника ми да не е достоверен.
Да, така беше преди пожара, сега май се е променило. А дали приемат бебешки дрешки и играчки?

# 35
  • София
  • Мнения: 30 107
мисля, че все още предпочитат нови дрехи, само за обувките допускаха и носени  newsm78 И мен ме интересува ще има ли акция за дрехи и обувки. Ще следя.

# 36
  • Мнения: 2 096
miadate има такава тема в "На път".. с много добри предложения между другото..

# 37
  • Варна
  • Мнения: 485
момичета, искам да попитам за идеи за пикник близо до Варна. Дали има специална тема по въпроса, защото рових, но не открих...
Знам няколко места - Вълшебен извор, Барите...и май толкова...

Еко-парка  Peace

Къде ще празнувате 1-ви юни? Какво интересно във Варна на тази дата?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 777
Дъщеря ми ще си е на детска градина, там ще имат някакво мероприятие, куклен театър и още нещо май, а след това сме канени на представление на едно по-голямо дете. Подаръкът ни е поднесен предварително вече (не се удържаше положението). Иначе не съм се интересувала какво ще се случва из града. Миналата година имаше някакво събитие на сцена "Раковина" в Морската, но си беше хаос и кошмар, не бих завела детето там отново. Накрая от "Зайо Байо" раздаваха подаръци, ами те пенсионерите щяха да ни изпопрегазят да се блъскат за едни пръчици...

# 39
  • Мнения: 180
Ехе, темичката си има и заглавие вече Simple Smile
Ние утре до обед сме на тържеството по случай края на учебната година. Като приключи програмата и каката е свободна ще умуваме накъде да поемаме, но то навсякъде ще е блъсканица, а аз не искам малката да е сред голяма тълпа (нали ми е много послушна и мирна )  Laughing .

# 40
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ НА ВСИЧКИ ВАРНЕНЧЕТА  bouquet
Нека са здрави и послушни и получат много подаръци днес Heart Eyes
Дъщеря ми днес имат градинско парти в ДГ и ще участва в танц на Розовата пантера Пинко,ще има торта,лакомства и се надявам да се получи весел купон Laughing
Само дано не завали Praynig

# 41
  • Мнения: 101
Ехоооо, как сте!  Hug
Ей, забравихме се, ама аз съм виновна, че влизам 2 пъти в годината  Embarassed
Честит празник на всички малки дечица и на тези от вас, които още не са порастнали Simple Smile

# 42
  • Варна
  • Мнения: 777
Нашият празник в детската градина се провали, защото от днес групата е под карантина - имаме варицела. Дано другите дечица са имали по-приятни преживявания...

# 43
  • Мнения: 180
flower, къде се изгуби толкова време ? Наистина много отдавна не си влизала тук. Предполагам че покрай грижите за малката пък и каката не ти остава много време Simple Smile

Ние вчера посетихме Джъмбо-то, да си изберат децата сами подаръци, но така набързо го обиколихме. Стана ми лошо- не работеше климатичната системата Sad  Ходихме до други магазини за играчки. Днес ще ходим до морската, че им обещахме да оцветяват фигурки (малката не е оцветявала досега там ).

И да се "похвалим" - далечни резерви сме в ДГ (261 и 298). Явно ще си се гледаме у дома и направо на предучилищна.

# 44
  • Мнения: 2 096
Не че не работи климатика в Джъмбо.. просто така си работи.. и на мен ми направи впечатление,запитах и казаха че няма нужда от по ниски температури.. адски е неприятно..

Общи условия

Активация на акаунт