Първа Пролет пукна , Варненче с малко багерче към морската градина хукна :)))

  • 55 980
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Не съм сигурна, че ще помогна с отговора си, нооо все пак ще споделя.
Наскоро търсен добър детски невролог за една позната и се обадих на наш приятел - лекар да препоръча специалист. Та така разбрахме за Др Милков, работи някъде около общината и не работи по ЗК.
До сега ни е изпращал при чудесни специалисти, нямам наблюдения за Милков, но реших, че може да е от полза да споделя името му по темата  Peace

# 721
  • Мнения: 419
Здравейте и от мен.
Здравейте, мами!!!
 Надявам се да приемате нови попълнения при вас.Първо да се представя казвам се Маги и съм горда майка на 6 месечно момиченце.Живеем от скоро на колхозния пазар и ще се радвам ако има майки който искат да се запознаем и да обменяме опит. Simple Smile Simple SmileХубав и спорен ден на всички!!
Здравей, Маги, аз съм в този район. Моето дете е с около година по-голямо от твоето. Ако излизате в по-късния следобед, ако искаш ми пиши. 

# 722
  • Мнения: 89
 Здравейте, днес ми се сбъдна детската мечта да се уча да плувам. За сега е тайна от малката и баща и и реших да споделя с вас. Ако някой има желание можем да ходим заедно.Басейнът е чист и ходя по дъното. Simple Smile Цял живот съм си мислела ,че за да плуваш трябва да си млад, слаб и силен, а аз не отговарям на нито едно условие, нооооо днес плувах с дъската. Grinning. Ако някой се интересува за подробности  да ми пише на лични .

# 723
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Здравейте, момичета. Писах и в темата за пазаруване във Варна, но ще питам и тук.
Знаете ли магазин, в който да продават тюл (различни цветове)? Не във всеки магазин за платове предлагат и за това реших да попитам тук ?  Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 4
marsssika   В кой квартал си, ако си в трошево или младост , на пазарчето след "пикадили" има магазин за платове и дори и да няма това което търсиш мисля че жената ще ти го потърси другаде. Много отдавна не съм пазарувала от нея, но надявам се още да е там.

# 725
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Лили, благодаря , ще се организирам да ида до там. От Левски съм, но съм с кола и няма значение къде ще ме изпратите.  Peace

# 726
  • Мнения: 4
Дано да намериш това , което ти трябва Wink

# 727
  • Варна
  • Мнения: 777
marsssika, магазинът в Трошево си е още там и жената е все същата, но магазин на същата фирма има и срещу т.нар. кръгла банка - близо е до ДМ, има и магазин с детски дрехи там. Мисля, че не съм виждала тюл там, но не пречи да погледнеш. Струва ми се, че в подлеза на жп гара някой беше намерил тюл, може да се провери и в м-н Дамар в района на градинката с/у Орбита

# 728
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте момичета! Търся си да ми изперат вдни дивани, някой може ли да ми даде телефон на фирма или човек, който извършва такава дейност?
Благодаря предварително   bouquet

# 729
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Благодаря за отговорите момичета   bouquet Намерих това , което ми беше нужно в 2 магазина до Червения площад  Peace

# 730
  • England
  • Мнения: 25
Здравейте,мога ли да ви попитам как да стигна от жп гара Варна до Албена.Ще ходя сама с двете деца на море и малко се тревожа как ще се предвижим.

# 731
  • Мнения: 250
Здравейте,мога ли да ви попитам как да стигна от жп гара Варна до Албена.Ще ходя сама с двете деца на море и малко се тревожа как ще се предвижим.
Доколкото знам автобуси има от Автогарата, някой от автобусите до Каварна спират в Албена.
на http://www.avtogari.info/ има информация
А до Автогарата има няколко автобуса - 22,41 със сигурност, има и други но сега не се сещам.

# 732
  • England
  • Мнения: 25
Много благодаря Hug

# 733
  • Мнения: 7
Здравейте момичета
Искам да попитам за добър детски зъболекар.Моля ви споделете вашите мнения. Praynig

# 734
  • Мнения: 254
Чувала съм за д-р Смуков в дом Младост мисля, но не сме го посещавали още. И аз бих искала да направим един профилактичен преглед, но съм решила къде... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт