За детските сандали

  • 13 967
  • 83
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Моля споделете какви сандали носите на нашата или подобна възраст и от кое сте доволни и от кое не. Всяко лято се чудя, гледам, избирам и накрая купувам нещо, което се оказва некачествено и скъпо. Та за това сега реших да се посъветвам. Искам да са височки, със затворени пета и пръсти, с естествена стелка и до към 50 лв. И да не се деформират и разпадат за 2 мес.
П.С. Извинявам се на модераторите, че темата ми е тук, но моля да не я местят в На пазар, защото там няма да получа повече от 5 отговора.   Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
Купувам на сина ми от Геокс,затоверени,здрави  Peace

# 2
  • Мнения: 21 507
Купувам на Chippo в тази цена са, стелката е от естествена кожа, не се разпадат.

# 3
  • Мнения: 27 524
Със затворени пети и пръсти го смятам за пролетна обувка при Криско, защото краката му се потят много  Tired За сандали обикновено взимам на Саламндер от Германия и изобщо всякакви немски обувки - цените са просто символични, а качеството е безупречно.
На Геокс също взимам понякога, но рядко, защото хем са ужасно скъпи, хем не са нещо изключително.
Има един сайт, от който поръчвам често обувки, много са хубави, ще потърся дали има нещо по твоите критерии  Simple Smile

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
както дойде, честно казано.
Сега гледам едни на Капчица и може би от тях ще взема. Затворени пръсти + пета.
И отделно "кроки"-та.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 8 939
За големия от китайските тип джапанка - сандал, в смисъл с каишки с лепки. Цената им варира 10-20 лв. Миене яко с четката (защото много се цапа лятото). Два чифта ни оправят. Кожени не издържат на подобен напън и пране.
А малкия е претенция на обувки и каквото реши, че му е удобно в магазина - това купувам. Миналата година изкара с едни като гуменки, ама кожени с прорези. Полусандал бих го нарекла. Не пожела да обуе друго.

Иначе точно като описаните от теб, баткото (беше на 4) много ги носи и му бяха удобни. Малкия подобен тип не са му удобни - на няколко пъти съм го пробвала.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 846
Аз пък купувам на децата максимално отворени и проветриви сандали, максимално евтини, няколко чифта.

# 7
  • Мнения: 84
 И аз купувам на сина ми само от Геокс- и сандали и маратонки. Даже скоро и дънки му взехме от там.

# 8
  • Мнения: 27 524
Купувам на Chippo в тази цена са, стелката е от естествена кожа, не се разпадат.

Чипо наистина са много хубави, и бебешките, и детските. Цените са добри, кожени са, качеството е супер. Ето тези и тези са като това, което търсиш и са по 30лв  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 615
Chippo, Dendy, Kapchitza - за тази възраст за идеални. За съжаление дъщеря ми ги надрасна и й липсват. Винаги сме вземали "момчешки", така че претендирам да съм компетентна, въпреки, че съм с момиче Wink
Кожени, хубави подметки и стелки, имат много "прибрани" варианти (затворена пета, каишка пред пръстите, висок глезен) и са на цена доста под 50 лева.
Набедените за "мъжки" са много по-добри и удобни за игра, особено за малки деца. Едва миналото лято купих "женски" за първи път.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Гледах и Chippo и Капчица, имат много хубави модели, но и двете са до 25 номер. На нас ни трябва поне 26.  Sad

# 11
  • Мнения: 1 615
Гледах и Chippo и Капчица, имат много хубави модели, но и двете са до 25 номер. На нас ни трябва поне 26.  Sad

Провери в магазин за обувки, а не в детски магазин. Гаранция, че Чипо имат до 33-34. За другите -до към 30.
Мисля, че и Капчица имат над 30, но не съм 100% сигурна, защото последно Чипо съм купувала лично.
Къде живееш в София? Бих могла да ти подксжа няколко магазина Simple Smile

# 12
  • Мнения: 21 507
Гледах и  и Капчица, имат много хубави модели, но и двете са до 25 номер. На нас ни трябва поне 26.  Sad

   О, не може да бъде, моето хлапе носи вече 30, маратонките и са този номер, Chippo, а мисля и пак такива сандали да и взема.

# 13
  • Мнения: 758
Затворени сандали купувахме 2 години на Fisher Price от Хиполенд, много удобни, но бяха към 50 лева.

# 14
  • Мнения: 7 114
На Примиджи. Имат магазин на много сносни цени (в сравнение с цифрите за същите обувки в други магазини) на Бадемова гора 3 (до Южния парк). Лошото е, че крачето на фъстъчето дръпна много на дължина, а си е все така тъничко и това е голям проблем.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт