Мнения за VITASLIM..???

  • 26 880
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравйте, интересуваме някой ползвал ли е тези капсули(или някакви други), дали имат ефект ?
Имам нужда да сваля килограмчета ,след бременността много трудно става при мен ....  Sad
Благодаря предварително..

# 1
  • Мнения: 250
Преди малко писах в една тема за вълчия апетит. Аз имах такъв и доста наддадах. Започнах Лайта , и апетита ми намаля, смъкнах около 3 кг за няколко седмици, след това включих и Лайна за засилване на метаболизма и вече съм 6 кг надолу, това за месец и половина някъде. Като поотслабнах започнах и коремни преси сутрин, е попрескачам понякога  Laughing и вече се и контролирам какво ям.Не ми се ще да се върна на старото положение.
Успех!

# 2
  • BG
  • Мнения: 390
ani_1980, браво на теб. Обнадеждаващо зтучи поста ти.

# 3
  • Мнения: 0
 Simple Smile значи има добри отзиви за витаслим и аз днес изпих първата капсула от витаслим лаин...ще пиша след като видя какви са резултатите..независимо какви са те...Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 587
В момента и аз се чудя дали да си го купя... Много малко отзиви намирам обаче за него... Моля ви пишете какви са ви наблюденията...

# 5
  • Мнения: 3
Аз пих лайн и лайт в комбинация и никакъв ефект, дори ми се увеличи апетита. Имайте предвид , че не са много евтини и ако се пият така както е указано,  за един месец излиза доста голяма сума.

# 6
  • Мнения: 1 525
Я да подкрепя и аз и да предпазя вашите джобове  Joy

Мен ме запали една позната. Имало ефект, чувствала се добре. И аз, като вечно бореща се с излишни килограми, й повярвах.
Ама ефект нулев!!!

Въобще не вярвам на хапчета вече.
А ми се иска да намеря вълшебното.

# 7
  • Мнения: 2
И аз нямах никакъв ефект!!!Комбинирах лайта и лайн за месец не бях свалила нито грам!Сега пия Инхуа чай и капсули за 6 дни съм -1кг.

# 8
  • Мнения: 0
добър ден ! искам да попитам за мнение . искам да си купя нещо за отслабване но не знам какво чудя се между витаслим или зеленото кафе . някой да има скорошно мнение
много ще съм благодарна

Общи условия

Активация на акаунт