Кървене

  • 10 446
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Celika, благодаря ти. Вече се поуспокоих малко и може би ще дочакам часа си за лекар във вторник. Междувременно ще стискам палци този път да се е получило и след две седмици да видя и аз   EFP

# 31
  • София
  • Мнения: 35 946
Привет на всички. Предварително се извинявам, че вероятно поставям проблема си не където трябва, но съм ужасно притеснена и нямам време да проучвам форума. Притесненията ми са следните: от известно време бебеправим с моя приятел, но засега неуспешно Sad Днес бях в овулация, правихме секс, лежах около половин час, но след това започна да ме боли корема. А преди малко прокървях. Не е много, просто потече малко. Утре ще потърся лекар, но съм много притеснена. Някой знае ли от какво би могло да е и дали е опасно? отново се извинявам, че вероятно пиша не където трябва и предварително ви благодаря.

Може да е раничка, може да е хормонален дисбаланс или нещо друго, но ако изброявам само ще те притесня излишно.
Пиши какво е казал лекаря
Дано да няма нищо притеснително Simple Smile

# 32
  • Мнения: 20
Утре съм на лекар. Щом се прибера веднага ще пиша newsm10. Тайно оставам да се надявам, лекарката да ме изненада с информация, че вече сме направили бебчо  newsm17

# 33
  • Мнения: 2 401
Mi_q, да не се разочароваш излишно, но лекарката няма как да те изненада с такава информация, защото още е много рано и не могат да се предвидят нещата!

# 34
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета! Обещах да пиша след прегледа и ето - пиша Simple Smile Докторката каза, че абсолютно всичко ми било идеално, нямам ранички, тумори и други неща. За болките в кръста, които ме мъчат от около седмица ми обясни, че е заради обърнатата матка (т.к. съм с такава). Това последното малко ме озадачи, но ... щом така казва жената. Колкото до прокървяването, според нея е от протъркване. Аз не съм веща в тия неща, но и това ми прозвуча малко съмнително. Но, пък от друга страна, щом всичко е наред продължаваме с бебеправенето  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 20
А! Забравих да кажа!Каза ми, че не съм бременна  Weary  Дали е възможно четири дни след овулацията да го установи това?

# 36
  • Мнения: 7 987
Колкото до прокървяването, според нея е от протъркване.

Да бе...

А! Забравих да кажа!Каза ми, че не съм бременна  Weary  Дали е възможно четири дни след овулацията да го установи това?

Няма как 4 дни след овулация да си бременна.

# 37
  • Мнения: 20
Така е. Но пък и то ще си проличи след десетина дни - или ще ми дойде, или не  Stuck Out Tongue

# 38
  • Мнения: 20
Здравейте имам кафяво течение след секс  на какво може да се дължи прравя опити за бебе това ме плаши

Общи условия

Активация на акаунт