МУАХАХАХАХАХАХА

  • 2 915
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Е ок
МОФ тогава от сърце се радвам за теб! Ако наистина е само това, че си почувствала наслада от свободата си, ако си видяла доколко е изгубил той и колко си спечелила ти - просто се радвам от сърце за теб!
ДАно имаш повече такива възможности! Пожелавам ти мноого щасливи дни около , по и след Коледа, в които да ЖИВЕЕШ пълноценно всеки миг.
А за сега просто се наслади на спомените!
ЦЕлувки от мен и ДАни-бебе от мъглива Сф /п.п. другата седмица и аз мисря с един приятел да го ударя на гуляй - с трудово възпитателна цел към мъжо, пък и щото не съм излизала никъде от миналата Коледа/

# 16
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
 newsm65 Браво МОФ, само така! newsm74

# 17
  • Мнения: X
Аз пък да ти кажа, картинката е точно както я очаквах... ммм дааа...  rotfImao. Първо защото възмездие има. И второ, защото ти не си била никога щастлива с този човек и не сте си паснали именно поради причините, че той е такъв, какъвто си описала, и живее живота, който си описала, а ти не искаш това за себе си. И децата си. За момент се замислих как си оставила децата СИ в това място....  newsm78
Ето сега ти се увери, че той и въобразявайки си, че е щастлив, всъщност не живее добре. И на теб не ти трябва такъв човек. Наистина, да му мисли онази.
А относно какво й е харесъл - ами явно са си хората от една класа. То за него - такава му се полага. Аз също много пъти съм разсъждавала коя ще се върже на моя - защото той това което иска, е да му се прави евала, че ходи нощни смени и не може да се изкара една свестна вечер с него. Трябвало да го уважавам за това. И стигнах до извода, че трябва да е някоя безработна, или която както ти казваш "да работи в кръчмата" /ааа, значи той там я е намерил тази мъ.../, за да го уважава, че я издържа примерно. Та така, малко по малко стигнах до извода, че аз съм бисер, който той изпуска. В нашия случай обаче той го съзнава.
Моят все още настоящ също живее в "дупка", дори по неговите собствени думи. Нашето жилище, макар и малко, си е в отлично състояние и с нови ремонти. А на него му лазели хлебарките по стените. Ми така ще е. Защото са ни такива бившите, то човекът като не иска нищо да има и като не се стреми към нищо, а залага на порока, и дом няма да има, и семейство, и сам ще си е..... пък макар и с някоя п.....кеса от дъжд на вятър...
Абе отърва се, с други думи. А и онзи май започна да вижда какво е изпуснал... Е да, ама късно. .... ще има да съжалява тепърва...

# 18
  • Мнения: 2 792
  Браво МОФ,  има още да му натриваш носа, но да е мислил навреме Naughty.

  Айде, другия месец, пак да си изкараш готино  bouquet

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Моф, съмнявам се да иска да гледа децата другия месец...  Mr. Green Ми че той се е изтощил за три месеца напред   Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
МОФ, на това му се вика КЛОЖЪР  Laughing!
Край със самообвиненията, несигурността, въпросите и депресиите !
Този човек направи грешка, ти нямаш никаква вина за нея и връщане назад няма. Неговата като на Били Боб Торнтън излезе, Анджелина беше прекалено добра за него, та си взе една мексиканка вместо нея - еми личен избор  newsm78.
Сега пълен напред ! И гледай наистина да не се поддадеш ако се разруши и този брак и той запълзи обратно (21 г. Shocked, педофилска история!) !

# 21
  • Мнения: 1 761

МОФ-инка Hug
Рдвам ти се,че си се забавлявала!Много си готина!

# 22
Искрено се радвам за теб !Радвам се , че се опитваш да гледаш на живота максимално позитивно . Пиша по повод на изказването ти,че си изненадана къде и с кого живее бившия ти. Родителите ми са на по 46 г и се разведоха преди 5 месеца , причината - баща ми си падна по негова колежка - ниска , клощава и многоооооооо грозна, като казвам грозна разбирай много грозна. Семейни приятели и до днес са потресени какво точно е намерил в нея . Приятно или не мъжете достигайки определена възраст буквално полудяват, не можеш да ги спреш , нито пък вразумиш , остава ти да чакаш  палачинката да се обърне и да осъзнаят грешката си , а това рано или късно става ! Радвам се за теб и ти желая още много усмивки ! newsm10

# 23
  • Мнения: 2 863
Радвам се, че си изкарала добре! Каквито и да са ти били вътрешните мотиви, щом е имало усмивка на лицето- значи всичко е  ОК! и между другото си е  доказано, че мъжете се подтискат да имат умни и хубави жени и затова един ден се натрисат на някоя, която да им отговаря на комплексите. А ако останат с такава хубава и прочее жена, рано или късно, но обикновено е рано:)) почват да й го изкарват през носа.... Иначе и аз бих се присъединила към Катнадийн - желая ти да дойде ден, в който изобщо да не се сетиш за него!!!

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
МУАХАХАХХАХАХАХААааааааа  Joy Joy, МОФчик, горда съм  bowuu, че те познавам  Hug, па макар и само виртуално!

Голяма раб'та си  newsm10 smile3501

# 25
  • Мнения: 1 559
И аз много се радвам за теб МОФ....хубаво е ,че малко си се поразвеселила и забавлявала,всеки човек има нужда да отпуши понякога... Whistling Peace

# 26
  • Мнения: 473
Мамо МОФ вземи ме и мен следващия път с теб,аз ще взема и малкия да му го дадем за една нощ.И ще видиш аз къде ще те заведа там.Хихихи.................... newsm44

# 27
  • Мнения: 2 332
Браво МОФ! Много се забавлявах докато четох разказа ти - представям си и ти как си се забавлявала! И стига си се чудила какво толкова е видял в нея - може според мен само да и си благодарна, че те е оттървала от него. Simple Smile Забавлявай се и не му мисли толко!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Хубаво, че си си починала и си доволна!  Grinning
Само едно не разбрах (извинявай ако някъде си го писала) - защо за всяка среща ти трябва да пътуваш и да  му водиш децата? Защо той не идва да ги взима?

# 29
  • Мнения: 3 634
Карен, голяма част от сърцето ми е била и винаги ще бъде в Хелзинки и околностите (те там са няколко града свързани в така наречения Столичен район). Най-добрата ми приятелка живее там и аз ходя при нея. Никога, нито един път до сега за последните 10-11 месеца не съм отишла там заради него... вие да си не мислите така?
Там ходя за да се видя с приятелката си... ако той иска да вземе децата, добре за него (и за мен)... ако не... ми майната му.

Той и той нещо говореше, че можел да дойде да вземе децата от тук... но аз пък мисля, че бих се чувствала много гадно да си остана у нас без тях... То че ще се намери нещо за вършене, ще се... хехе... И е намислил да ги води при бившата свеки... а те живеят на бая път от нас (600 км в едната посока се сбират), а и аз не искам той да води моите деца заедно с новата си УФЦЪ при майка си и да си играят на щастливо семейство... Ще да имат да вземат. На мен още ми е нова дори мисълта, че децата бяха при баща си за 2 нощи, а той иска вече да съм мислела да ги води там на север. Как пък не.

Ще видим за на пред как ще е. Една кола би улеснила нещата доста, но за сега мога само да мечтая.

Общи условия

Активация на акаунт