www.tinydeal.com - Безплатна доставка и ниска цена - 3

  • 55 259
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
Здравейте, ние сме ежедневно лотария от Nov.29th - 31-ви декември, 2011. 10 победители ще бъдат обявени всеки ден. Всички клиенти могат да участват и да имат възможности да спечели голяма награда, след пускане на заповед за TinyDeal.com от 18-ти октомври, 2011 г., каквото и размер, голяма или малка.
Възползвайте се от момента и добър късмет.
http://www.tinydeal.com/index.php?main_page=order_prize&px=gx8s

# 646
  • Мнения: 498
Веднага се възползавах! Благодаря! Дано спечеля нещичко)))))

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 366
Веднага се възползавах! Благодаря! Дано спечеля нещичко)))))
Еднократно ли се регистрираш или всеки ден пробваш?

# 648
  • Мнения: 498
)) е може и всеки ден по няколко пъти да се регистрираш, но едва ли ще правиш на ден по 100 поръчки)) идеята е с акаунта който използваш и в дадения период поръчката която си направила да й въведеш номера и на томбола да те изтеглят)))

# 649
  • Казанлък
  • Мнения: 907
И аз опитах късмета си в тази лотария,но засега без успех   Sob
Ще продължавам и дано да спечеля нещо  Praynig Praynig Praynig
Пожелавам на всички много късмет!
  bouquet

# 650
  • Мнения: 60
къде мога да видя тракинг номера на поръчката и кога тръгва от Китай ?

# 651
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
къде мога да видя тракинг номера на поръчката и кога тръгва от Китай ?

ако имаш такъв само би могла да го видиш
в "моя акаунт"-Ordering Manager

# 652
  • Бургас
  • Мнения: 366
Днес си взех телефона, не знам каква сума са писали от сайта, но не ми начислиха никакво ДДС в пощата, само някаква такса от 1,50(така и не разбрах за какво е)
http://www.tinydeal.com/32-touch-screen-2-sim-att-t-mobile-vodaf … twf5-p-31915.html
На външен вид е добре. На картинките се вижда, че има български език, ооообаче аз не го намирам. Все още съм в процес на разучаване. Тъча не е от най-чувствителните.
Ако някой има такъв телефон моля да ми каже каква карта памет трябва да си взема, че в пакета не е включена такава. Благодаря   bouquet

# 653
  • Мнения: 138
И аз днес получих телефонче за приятелка който е на стойност 40 долара на пакета пишеше 12,и дойде в пощата.

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 366
И аз днес получих телефонче за приятелка който е на стойност 40 долара на пакета пишеше 12,и дойде в пощата.
Чакаме отзиви за телефончето и линк разбира се  Hug

# 655
  • Мнения: 138
Ето го и телефончето http://www.tinydeal.com/315-touch-att-t-mobile-vodafone-unlocked … tvi8-p-43578.html
Отзиви не мога да дам но мога да питам приятелката си и ще пиша  Grinning 

# 656
  • Мнения: 498
 misi77
Това е от инфото на телефона)
Няма Български. Честито. Снимай да го видим. Изглежда добре.
Multi-Language Packs:
1. English, Russian, Vietnamese, Thai, French, Arabic, Turkish, Indonesian, Malay, Persian
2. English, Portuguese, Spanish, Italian, German, Turkish, French, Arabic, Indonesian, Persian

# 657
  • Бургас
  • Мнения: 366
misi77
Това е от инфото на телефона)
Няма Български. Честито. Снимай да го видим. Изглежда добре.
Multi-Language Packs:
1. English, Russian, Vietnamese, Thai, French, Arabic, Turkish, Indonesian, Malay, Persian
2. English, Portuguese, Spanish, Italian, German, Turkish, French, Arabic, Indonesian, Persian

Аз го поръчах защото имаше отзиви от български потребители, купили продукта. И там пишеше, че има и български. Карай и на английски ще го ползвам, дано само издържи по-дълго време. Ама никаква памет няма и ще трябва карта да поръчвам, така че моля по-запознатите да ми препоръчат. Снимки ще кача в понеделник.

# 658
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Честити придобивки и да си ги ползвате безпроблемно!

Може ли малко помощ за проследяването. Praynig Единствено в линка даден в първия пост си намерих пратката. Вчера е напуснала Хонг Конг. Сега къде трябва да я търся- след няколко дни в сайта на бг пощи ли newsm78
От сайта ми дадоха едни линкове, но там въобще не я намирам. newsm78
  bouquet

# 659
  • Мнения: 138
Аз тук си ги проследявам http://www.17track.net/

Общи условия

Активация на акаунт