Лошите болести подминават нашите бебоци!-Февруари 2011 - 9

  • 22 788
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 991
Цопвам и аз кръшна снага в новата темичка и отивам да къпя Бобъра!  Mr. Green

П. П. Много е развълнуван от срещата с Албенка и не иска да спи!  Wink

# 16
  • Варна
  • Мнения: 74
А, да ви кажа, не мога и не мога да си намеря памперси. До сега най- ми допаднаха Либеро, ама бая скъпички идват 32 лв. за пакет, Памперс-ът ни пропускаше, Пуфис все й стоеше мокро на дупето (не попива), днес взех на бройка Еви Бейби и Молфикс-първите не са с еластични ушички, а вторите й стягат на крачетата много  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Хъджис не съм пробвала, но и те са скъпи.

Последна редакция: ср, 18 май 2011, 22:10 от pepelno

# 17
# 18
  • Мнения: 426
Пепелно пробвай Памперс актив бейби  Hug хубави са  Peace

Момичета  Shocked, както си мия шишетата да пускам стерилизатора и обръщам се и що да видя-кокера седи под масата и дъвче дрънкалката на Боби...е този път го отупах едно хубаво, че миналия път  му се размина-нали му беше взел бибата.
Обаче поне сега от дрънкалката става нещо-платнена е и я изпрах хубаво с вряла вода.

Уж не влиза в стаята с бебето  newsm78 ама май само ме дебне...

За анкетата гласувах -на планина, сигурно ще е Витоша и после на Велинград. Blush Но пък ще ходим и при баба и дядо, макар да не е село  newsm78 На мен не ми се ходи на море-от миналата година - жега, следобяд дъжд, кал, а аз повръщам трети месец бременна  hahaha
хубава вечер милички от нас с Боби от Бобената шушулка  Heart Eyes

# 19
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Здравейте HugБлагодаря за новата тема  bouquet Намерихме квартира да почерпя:



За анкетата отговорих на море, понеже нали ще сме във Варна Party

За шапките: Имаме си 3летни шапки и му ги слагам като го вдигам от количката.

Захранване мислех към 6-тия, но все повече се замислям дали да не почна след навършване на 4 месеца.  newsm78

Имаше и друго което щях да пиша от предната тема но забравих Blush

На 26.05 сме на консултация и след това потегляме за Варна newsm68 МИлото още в понеделник ще е тами дано да има нет докато отидем с Монката Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 1 105
Цоп и аз тука:))
Имаме анкетка. Аз гласувах с "На село при баба и дядо". Нямам търпение да заминаваме, но това ще е след месец, живи и здрави. Писна ми тая София, цяла година не сме мърдали никъде.
За памперсите - "Либеро". Най-доволна съм от тях и с баткото пак тях ползвах.
На мен днес Явор ми изкара акъла. Така истерично писна без нищо, че чак се захласваше. Имам подозрения, че може да се е позахапал по-силничко. Ръцете постоянно са му в устата.
От мен лека вечер! Hug

# 21
  • Мнения: 29
Цоп и аз в новата темичка. Лолитка  bouquet
За анкетата гласувах за планина, макар, че и на море сигурно ще го заведем за няколко дни. Не съм Ви споделяла, но аз съм половин бургазлийка - имам баба и дядо там и във втори клас съм учила една година в Бургас, та ще отидем да видят наследника Grinning Иначе и леля имам която имат вила, която дават под наем в Созопол, та обикновено там ходим на почивка.

# 22
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Ооо и да ви се оплача...чакам си аз болничния от 1.05 и онзи ден гледам само 272лв са ми превели Cry а мама като ходи да пита там където го носи и казали че на 13/05 са превели 510лв. Оказало се че правели някакви преизчисленич и понеже съм осигурявана от много места ще правят ревизия и не се знае на коя фирма. И може да вземам по малко вече...не знам как ще се оправяме..Сори оплаках се  Blush

# 23
  • Варна
  • Мнения: 74
Мими, вземам си от почерпката, честито за жилището, ще джъткаме из морската  Wink

Лори, точно такъв пакет памперси взех днес -Актив бейби, дано уцеля този път, писна ми да пера дрешки от наакано, хубаво че ака веднъж на ден само  Wink Wink

По темите:
Шапки аз мразя за себе си, но на нея ще й слагам, имаме 4 летни за сега (все от подаръци), само 1 й става, много й е тясно главенцето на милото.
За анкетата-никъде няма да ходим  Sad Аз откакто съм заедно с таткото (4 год), той отпуска не е ползвал, шефът му не гу пуска, защото е личен шофьор и все му е нужен за нещо  #2gunfire и съответно почивка заедно не сме карали Sad
За захранването мноого се чудя от кога да почна, за предната aнкета писах след 4-ти месец, но се надявам да устискаме повечко, имаме 3 хранения с АМ (през деня) и 3 от мен хапва (през нощтта и преди обяд), ако ми спре млякото съвсем и станем само на АМ най-вероятно ще захраня, но се надявам да не стане скоро. Смятам да започна с картоф, защто много обичам и докато бях бременна достакартофи ядях, така че поне вкусът ще й е познат  Wink; ако-не- с тиква, поне имаме насело домашни цигулки.
За чадърчетата преди бяхте говорили, нашето е на БебеКонфорт към Стрийтито, ама нещо не му се кефя май, има гъвкаво на 2 места и доста се килва, особено при вятър по-силен. Иначе поне е голямо, ама май не си заслужаваше парите (68 лв.)

А, и да се похваля, днес изгорях на къс ръкав, буквално съм червена и сега само се чеша, ще имам  агрономски тен май  Crazy

Последна редакция: ср, 18 май 2011, 22:33 от pepelno

# 24
  • Мнения: 10
 Hug Благодаря за темичката!

# 25
  • Мнения: 366
Здравейте дами - да се похвалим днес за пръв път ядохме пюре - от морков. Ей голяма веселба беше - чуди се мишлето какво е това което му наврях в устата. hahaha
И вади езичето в чуденката си и се разхвърча пюре чак на шапката и после мляска и гледа странно и прави едни физиономии - ей спуках се от смях. Лека от нас и сладки бебешки сънища

# 26
  • Мнения: 186
Чакай и аз да се разпиша в новата тема - да ни е честита и да не се налага да се сменя заглавието в движение  Praynig

Ние спинкаме блажено, ама още не се изплюли бибата и джвакаме чат пат... hahaha Аз също си мислех,че щом толко започна да лигави и да бута непрекъснато ръце в устата ще има зъби, ама ми секнаха ентусиазъма - от 2 места ми казаха, че това не е гаранция, и че и техните деца са били така, ама зъбките дошли чакм към 7-8 месец... Peace Аз днеска даже си измих хубаво ръката и му дадох да ми пояде малко моя пръст - да видя какво става в устата, не мога да преценя дали напипвам нещо твърдо по венците...по-скоро не.

Ние в събота сме на ортопед при прехваления д-р Алексиев, ама прегледа и при него е бил както е казала Бенджи - повече време трае обличането и събличането... ThinkingАма аз мисля хубаво да си му подосаждам и да го накарам да го огледа хубаво и отвсякъде, не само с ехографа - все пак си плащаме да му се невиди, поне малко ентусиазъм да симулират... Crossing Arms

Иначе да докладвам - обривът се е поскрил, поизбледнели са пъпките, не съм мазала с нищо, само давам по 1-2 лъжички калциев глюкозанат...

Пише ми се още, ама ше стане много досадно дълго, така че ше се поспра... hahahaЙони, що си самичка бе - мъжо командировка ли е? То не че моя не работи всяка вечер до по нощите в другата стая и не го усещам кога си ляга де... Tired

Айде, цунки... Hug

# 27
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Малеее какви са тези чадъри за 68 лв.  Shocked нашия е на Бертони 12лв.

Все се каня да ви питам как им ги давате тези пюрета като не сядат още. Аз най вече за това искам по късно да започвам със захранването, че да е седнал поне  Rolling Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 74
Малеее какви са тези чадъри за 68 лв.  Shocked нашия е на Бертони 12лв.

Все се каня да ви питам как им ги давате тези пюрета като не сядат още. Аз най вече за това искам по късно да започвам със захранването, че да е седнал поне  Rolling Eyes

Гледах снимки на една приятелка-тя храни бебка в столчето за кола.

# 29
  • Мнения: 103
 Peace да се запиша че съм тук и чета

днес попрочетх малко от първата бременна тема - започната е от Огнена, толкова мило ми стана  book , пък аз съм се записала чак на 17 септември - на 9 тема  #Crazy , хем на работат по цял ден дремех в нета ...

Общи условия

Активация на акаунт