По разходки потеглили са всички, ЯНУАРЧЕТА с грейнали очички /12/

  • 24 007
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 687
имаме зъбчеееееееееееее  tooth и то горно. и е голямо Heart Eyes нашият татко сега го откри - аз кой знае кога щях да видя.... ooooh!
да ви е честитоооо! Simple Smile
бързо се развива малката Лоринка!
дано все така да не разбираш и следващите зъби, т.е. да не ви мъчат Simple Smile

# 571
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
imam si edna mechta честито ви зъбче !!!

ViFresh ,Ноеми мисля ,че на Хип има най много еднокомпонентни ето тук имам инфоhttp://www.hipp.bg/?id=6&a=1
на Гербер са най удобни за захранване ,щото има бурканчета по 80мл.,но асортимента е много малък -моркови и броколи.
На Овко-броколи,тиква и сладка царевица
Аз си купих 2бр.-картоф на Хип,2бр.тиква на Хип,2бр.-морков на Хип,после ги има в комбинация от две по две.Но тях ще давам към края на другия месец.

Тържеството на Таня ,беше много хубаво,всички са големи сладури!!!

# 572
  • Мнения: 98
имаме зъбчеееееееееееее  tooth и то горно. и е голямо Heart Eyes нашият татко сега го откри - аз кой знае кога щях да видя.... ooooh!
да ви е честитоооо! Simple Smile
бързо се развива малката Лоринка!
дано все така да не разбираш и следващите зъби, т.е. да не ви мъчат Simple Smile

дай боже така да избиват и другите зъбчета  Praynig

елч, тути, благодаря ви  Hug

# 573
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Ей...така да избиват всички зъбчета на всички бебчета  Hug

# 574
  • Мнения: 192
imam si edna mechta Честито ви зъбче! Всичките да ви израстнат така,както това! Дано и при нас да е така Praynig /че с каката всички съседи около нас разбираха че й расте зъб Cry Rolling Eyes/

Kalifornia ще говоря с педи да й вземем секрет за изследване,но вече 4 вида капки слагахме и не минава Sad А пък очна ни ги изписа...

# 575
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 006
Чушката не се ли дава на по-късен етап, понеже е от люспестите зеленчуци newsm78
Чушката е мн богата на вит. С. Приготвях я на пара (за Пресиян), когато се поразмекне изстъргвах месото с лъжичка и така го пасирах в комбинация с картоф или морков. Става страхотно!

Мечтичке, честито ви озъбване  Hug  tooth

Тути, мерси, утре щателно ще прегледам и ще съставя план за хранене по време на почивката  Peace

Бубе   Flutter другата седмица се гласим да те полазим у ваше село ама още май е тайна  Mr. Green Whistling

# 576
  • Мнения: 98
 tooth tooth tooth newsm74  пожелавам на всички бебоци така леко да излизат зъбките...чак сега си обеснявам безпричинното мрънкане, плюнченето и постояното ядене на ръцете на Лора Heart Eyes
благодаря, мацки  Hug

# 577
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358

Бубе  Flutter другата седмица се гласим да те полазим у ваше село ама още май е тайна  Mr. Green Whistling

Е, щом е тайна...няма да казваме на никой, най-малко пък на съфорумките  hahaha Представяш ли си , всички да се изтупкат отзад на райграса....леле...е не е чак толкова голям, ама има място колкото искате при разсада  hahaha Само свеки да не ви види,че й газите доматите де  Joy

# 578
  • Мнения: 186
imam si edna mechta, честито ви зъбче, дано и всички други зъбчета таткото да ги открива така.

Аз вече дадох пюрета от тиква и морков. Тиква на Хип и Семпер- харесаха и и двете. Морков на Гербер и Бейбилав /на ДМ/, хареса Гербер, а от това на ДМ я дразни стомахчето. Купих и пащърнак на Хип и това ще е следващото което ще дам. Видях, че пюретата на Хип са в промоция на МЕТРО-по 1,79лв./бр, МЕ=3бр.; а също и продукти на Хъджис.

Тези дни много ни дразнят зъбите, направо е ад.

Лека и спокойна нощ на всички!

# 579
  • Мнения: 443
3дравейте момичета! Вясвам се ,само 3а да  кажа ,че ние с Никол сме добре.Не чета и не пиШа поради доста причини,една от която е ,че сама гледам Никол и  дугото ми дете - баЩа й  Mr. Green,доста се иzмарям,и единствено релаксирам както ви е писала Нина  като си гледам фермата,то пре3 повечето време майка ми ми дреме в профила в  ФБ.
Никол е едно  прекрасно сияеЩо слънчице.Много е послуШна, кряка само като иска внимание.Храня я с АМ  ,Пре преz деня и 1 преz ноЩа,не броя колко  е  иzпила zа 24 часа,не броя колко  пъти , давам й когато си поиска,от 3 дни zахранваме с по няколо лъжички пиуре моркови на хипп,ниЩо ,че е  само на 3 мес и  половина.Не й харесва особено zасега,давам и раzреден сок от ябълки  с вода , (хипп) който обожава.Последно на 12.05 беШе 61 см/6кг. Педи е много доволна от нея.Като чета почти всеки zахранва раzлично в раzлично време , и се  колебая и обърквам,zа това не влиzам съЩо
От ваксините слагаме Ротавирусната орално,6 валентната и zа пневмококите zасега,добре ги понесе.Откакто се е  родила спи на отворен проzорец и неzатворена врата,нямаме zапуШено носле досега,да чукна на дърво и е много добре zдравословно,  голим кълки от началото на май и къси ръкавчета.Татко  й я обожава и  намираме консенсус когато  има  проблем,няма начин.Не съм се преместила.
Редовно слагам актуални снимки и раzглеждам ваШите ,наистина имаме най хубавите бебта  Simple Smile

Надявам се и вие и ваШите семейства и бебчовци сте добре и ви пожелавам  спокойни ноЩи и  спокойни бебчета ,особено сега когато zапочват  zъбчетата. Hug

Последна редакция: пт, 27 май 2011, 23:26 от Shanna

# 580
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
imam si edna mechta честито Ви озъбване Laughing и на нашия батко така ни изненадваха зъбите, а един и "секцио" излезе (като падна с проходилката по стълбите) Mr. Green

Ноеми ще го имам в предвид за понататъка, ако има чушки де (хич ме няма в земеделието, кога на кое му е сезона Blush ).

tuty1 мерси Hug

pepita1973 от къде взимаш пюрета?

# 581
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Може ли едно предложение към анкетите - " С какво (ще) захрани(х)те?" Whistling

# 582
  • София
  • Мнения: 311
Imam si edna mechta, честито зъбче!
ViFresh, разби ме с това секцио Joy

Момичета, мерси за коментарите за обрива на Боян.Alluria, ще съм ти благодарна за координати на дерматоложката. Калифорния, снимка утре, че не знам къде е фотоапарата, ама прилича на снимките от линка - не е толкова зверски (по малък и по-неграпав, ама е от този род) - май Бебеш беше пускала снимка, която е като нашия случай.

# 583
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Може ли едно предложение към анкетите - " С какво (ще) захрани(х)те?" Whistling

Ммммм, страхотно!!!

# 584
  • Мнения: 205
имаме зъбчеееееееееееее  tooth и то горно. и е голямо Heart Eyes нашият татко сега го откри - аз кой знае кога щях да видя.... ooooh!

Леле, ще я изям Laughing Е крайно време е да сложите едно пюре на тоя зъб Mr. Green
С Марти ви пращаме много целувки, и другата седмица ще дойдем да ви видим зъбето
Айде ще се почерпя с една бира за  tooth, дано и другите излизат така бързо и безпроблемно

Общи условия

Активация на акаунт