По разходки потеглили са всички, ЯНУАРЧЕТА с грейнали очички /12/

  • 24 006
  • 742
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 687
абе, мацки, някой да знае къде мога да направя щампа на бебешка дрешка?

# 601
  • София
  • Мнения: 1 946
В някои фотота може. Иначе преди в подлеза на НДК имаше специален магазин и там можеше да си поръчаш щампа  Peace
еиж това http://sedem.bg/

# 602
  • Мнения: 1 687
аз седем го знам и съм поръчвала то там, но там са само големи тениски. а онова при НДК дали работи още?

# 603
  • Мнения: 2 631
абе, мацки, някой да знае къде мога да направя щампа на бебешка дрешка?

Зависи дали ти ще дадеш дрешката и зависи каква като качество и изпълнение искаш да е щампата. Може и чрез някой сайт.  Peace

# 604
  • Мнения: 186
dimara, аз когато купувах, продавачката ми каза че много от децата не възприемат чистото пюре от картофи, за това да взема двукомпонентно от картоф и нещо с което вече съм захранила. Аз взех картоф и тиква, но още не съм давала, сега е ред на пащърнака, след това оризова каша и тогава ще дам пюрето с картофа, така че ще е след повече от седмица.

# 605
  • Мнения: 12
Добро утро
Мила мерси за кафенцето  bouquet
Нощни честити рожденици.Да са ти живи и здрави  bouquet
Честити месечинки на днешните ни бебоци  bouquet
Бебеш, разгледах го Peace.Има хубави работи.
Днес времето при нас е облачно Sad.Дано по обяд се оправи.

# 606
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
dimara пробвай да го затоплиш Peace

# 607
  • Мнения: 142
аааааааааааааааааааааа
писах половин час и се изтри при публикуването #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Като ми мине злобата пак ще пиша

# 608
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 005
Добро утро!

Чопи,  Hug много се радвам! Това е първата и може би най-сериозна стъпка към намиране на истински партньор-мъж-приятел! Heart Eyes

Ви, готина идея за анкета!  Peace

Нощни, честито на теленцата ти! Ей, ама си събрала упорити мъже наоколо си, дупе да ти е яко!  Peace

Бире (и Бубе, и Ети, и другите биропиющи), гле'йте к'ва идиотщина!!!!  Shocked http://www.tialoto.bg/a/1-zvezdi/14717-maraia-keri-e-nevinna.html

Уффф, за захранването пак се пообърках... май ще говоря с доктора. Много ми се ще да ходя на морето без манджи, само с цици. Ама дали ще му стига  Confused Той точно като се върнем ще започва 8-ми месец... Мила, Бебеш, кога ще захранвате?

Пращам ви сладко филмче за добро настроение!
http://www.youtube.com/watch?v=JcwqSN9mWwo

# 609
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 005
... ама има място колкото искате при разсада  hahaha Само свеки да не ви види,че й газите доматите де  Joy
... значи, викаш, и ракия да носим...  Flutter Twisted Evil

Момичета, имам молба! Моя позната търси координати или поне име на педиатър в София, който е съгласен да не се поставят ваксини на децата? Района няма значение. Идеи?

# 610
  • Мнения: 518
И ние сме тук и ви четем- аз мисля към края на юни да захранвам още не знам дали ще ползвам схемата с каката.
Мила,само докато прочета за вашите разходки и топли вълни получих.
Аз сама с двете деца не излизам освен ако не е с колата до определено място
Вече не сме варненци - преместихме се в Ботевград и сега ми е още странно .Не съм живяла в малък град - тук като повървим 30мин и града свършва Laughing Никого не познавам,никого не срещам - чудна картинка Rolling Eyes

# 611
  • Мнения: 488

Мила, Бебеш, кога ще захранвате?

Наесен Simple Smile
Към края на август, началото на септември ще се пробвам. Всичко за началото  ще е в изобилие, ще има много домашно отгледани ( от близки и познати) ще имат сигурно вече и зъби-няма да пасирам, ще седят стабилно, ще могат дори сами да си държат мини парченца храна...и още куп леснотии  Peace
Ако можеха и сами да си сготвят, но....млъкни сърце  Sunglasses

# 612
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 005
Хммммм  Thinking... леееекинко започваш да ме навиваш, усещаш ли?  Mr. Green

# 613
  • Мнения: 2 590
Момичета, моля за помощ и съвет.
Знам, че на много от вас бебчетата акат рядко на няколко дни веднъж и това не е притеснително, но Краси досега никога не е пропускала ден без да ака. Преди ако си спомняте се оплаквах, че е на всеки сменен памперс, после разреди наистина и акаше по веднъж или 2 пъти на ден, но днес вече и е 4-ти ден без ако, да се притеснявам ли>? Доктора каза да накисна сушени сини сливи във вода и да ги изям и на не да съм дадяла от водичката, но не ми се струва редно + че тя по принцип вода не пие, а и не е захранена.

Нощни, живи и здрави да са ти рождениците  Hug

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 11:27 от Бенджолина

# 614
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Бенджи на нас винаги ни помага Биогая,сега като почнах да давам оризовата каша на третия ден акито и бе доста оформено.Почнах да и давам и на втория прием всичко се нормализира.

Общи условия

Активация на акаунт