По разходки потеглили са всички, ЯНУАРЧЕТА с грейнали очички /12/

  • 24 005
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 16
Лекинко да ви се оплача.
Днес много ми се скапа настроението и ми беше супер едно такова тъжно и намусено. Нещата знам откъде идват. Голяма съм поспалана и много ме тормози безсънието, пък малкия напоследък ме умори с по няколкото му събуждания нощем. Не знам какво да го правя.
Както и да е одеве го пратих с баба му на разходка. Напазарих продукти, пуснах си хубава музика вкъщи, пях и танцувах и готвих. Повторих си триста пъти, че съм много глупава да съм с лошо настроение, като си имам моя сладък слънчо, нищо че не спи. И ето, оправих се и сега ми е е весело.
Малко звуча като луда, ама нищо. Прегръдки на всички. Hug

# 556
  • София
  • Мнения: 423
nina tita, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива   bouquet

Димара, и аз се чувствам като теб, неспането ме съсипва. Снощи малкия го приспивах 2 ч. и ... пак не заспа. Сложихме го в количката и в 21 ч. отидохме в Заимов. Тръмбовахме до 22 ч и най-накрая заспа, а ние седнахме на открито в едно квартално заведение и пийнах една бира  Blush за успокоение на нервите  Tired През нощта се буди на всеки час, суче малко и като го сложа да спи и се буди и пак процедурата. Така до сутринта. Днес направихме дъъъълга 5 часова разходка и Вики спа едва 1 ч. Но поне не беше кисел, а се хилеше. Свеки се обади на мъжа ми и му казала, а той после ми преразказа, че според нея и дъщеря й, тоест зълва ми, малкият така се държи, защото нямал режим и да съм му въвела  Whistling Обясних нависок тон на мъжа ми, че детето за спане си има изграден от него самия режим, който всеки ден се повтаря, но няма как да въведа режим в храненето, защото яде на поискване и често суче само за успокоение. Ама те това с "поискването" не го приемат за нормално  ooooh!

Биричке, гласувах, успех  Peace

Емили, стискам палци  Hug

cherry*, кажи на таткото да се моли за себе си, вие и сами ще се оправите  Hug

Почерпете се за здравето на Виктор, днес става на 5 месеца Heart Eyes

Последна редакция: пт, 27 май 2011, 18:23 от kakche

# 557
  • Мнения: 295
Емили,Дара си хапва сладко,сладко от тиквата,но тя по природа си е лакома.Днес е четвърти ден от захранването,наблюдавам я осторожно,засега всичко е наред.Определено новия вкус и допада.Каката как се е справила днес?
Какче,жив и здрав да ти е Вики!Почерпих се с едно коктейлче Simple Smile

# 558
  • Мнения: 1
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания  Hug Hug Hug
Гледам споделяте,че и вашите мъници се будят често вечер,и при нас от седмица е така.Първо си мислех ,че му е топло и го оставих да спи по боди и чаршавче,но не-нищо не се промени.Вчера педи каза ,че може да е гладен и да го захраня с каша,но да му давам не повече от 60 мл привечер,за да не му става тежко,а да го засища,като по този начин  и кърменето си остава.

Шана не е писала от 3 месеца. последно писа,че май ще ходи да живее другаде, не помня или не разбрах. какво л истава с нея и с малката Никол ?

Чопи,Шана всеки ден влиза във фейсбук и си гледа нивата там(съседка ми е)   Mr. Green Mr. Green
а и Никол мисля,че е добре,защото Шана често публикува нови снимки,много е сладка(като всички малчовци в темата ни) Хубава вечер момичета и спящи бебета през ноща!

# 559
  • Мнения: 192
Kalifornia Според съвременната медицина се чака да се отпуши каналчето на окото до 1 година. Не бързайте с това сондиране

ОК,обаче много й секретира очето на мойта. Мине се не мине и едни зелени секрети се появяват newsm78 Слагаме капки,но като ги спра, след две,три седмици - пак зелен секрет Cry

# 560
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 005
Ноеми, Ви,  със зеленчуково пюре ли мислите да захраните?
Да, мисля да въведа морков, картоф, тиквичка и тиква (евентуално и червена чушка, ако има дотогава домашни). После ще вкарам ориз (каша) и чак след това ябълка, круша и банан. Но имам една важна подробност - искам да си храня хлапето само с домашно приготвени манджи, а месец след захранването ще ходим на море и ща-не ща, ще трябва да храня с храни от бурканчета. Което означава да се съобразя и да въведа храните, които има като моно пюрета или комбинации в бурканчета.

Какче, кажи на свеки, че на една моя приятелка на дъщеря й на бившата колежка стринка й направила режим на детето, но то пак не ще да спи. Може и да ги посъветваш те самите да се хранят под час  Wink Аман от разбирачи!  Laughing

Димара,  Hug Напълно те разбирам! И аз тотално се сдухвам, като не се наспя. За щастие Тервел си ляга в 20.30 и се буди само веднъж за нощно кърмене, но... се събужда в 6. А след 6 вече не мога да спя, само придремвам и после съм като пребита. Пробвах да си легна в 22 - сама се будя в 4 и броя стада овце.  Confused

# 561
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Аз с каката не давах по две причини - първо, не исках да давам краве мляко, второ не знаех какво мляко слагат в кашите.
Има и безмлечни кашички, които стават идеални само с водичка! При тях смятам,че притеснение не би трябвало да има  Peace

Какче дай на твоя мъж да прочете малко инфо за кърменето на поискване! А свекърва ти......какво да ти кажа, за мен най-добрият вариант е да си поговориш с нея и да я помолиш да не създава излишно напрежение и най-вече да ви остави да си гледате детето както сами си решите! То е ВАШЕ , а не НЕЙНО!!!

dimara , всеки има лоши дни  Hug

nina_tita и ние за това започнахме с кашата. Педи мен ме посъветва постепенно да заместя едно хранене, но то да е предпоследното , като последно преди сън да си оставя кърмене!

# 562
  • Мнения: 0
Записвам се да следя темата.

# 563
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ноеми намерила съм морков на Гербер и броколи на Овко, но аз не съм и обикаляла да търся де... в единия ни магазин зареждат Хип, та мисля да потърся картоф там Thinking Но то нали всъщност като съм въвела един после мога да дам миск от 2 зеленчука Thinking

Чушката не се ли дава на по-късен етап, понеже е от люспестите зеленчуци newsm78

aдис мисля да започна с жълтите зеленчуци - морков, картоф, тиква, тиквичка, пащърнак, броколи Peace

# 564
  • Мнения: 493
Освен, че е от люспестите е и червен зеленчук, а той се дава по-късно.

Какче, много бързо заспиват в кола  Peace

# 565
  • Мнения: 369
kakche Бебчо да не би от задушното време да е така? Моя Калин имаше 2 такива вечери и на 3-тата спалнята я охладих до 22 градуса с климатика. После го изгасих и сложих бубата да спи. Е спа като къпан /е той си и беше къпан  Mr. Green/! Най-много 1 път да стане да хапне.

# 566
  • Мнения: 411
ral r, щом секретът от очето е зелен да не е бактериално заразено  newsm78. Евентуално изследване на очен секрет.

# 567
  • София
  • Мнения: 2 038
Какче, като си предствих разходката в парка и после бирата и ме обхвана завист.

Днес взех едно пюре на Ганчев на което пише морков и картоф. Като прочетох съдържанието и ми призля - моркови, картофи, ябълка, домат, олио, мляко. Май ще мога да го използвам след 4-5 месеца.

Купих и оризова каша, за да я запозная с ориза.

Щях да пиша, ама спящия ми мозък отказва да мисли. До утре.

# 568
  • Мнения: 2 631
Момичета, благодаря ви за подкрепата!  Hug
Ние днес отново направихме дълга разходка, утре пак Wink
Нашият пък няма никакъв интерес към храната.... Одеве исках да го снимам с една череша, ама сам не си я бута в устата... Трябваше да му помагам...  Mr. Green Rolling Eyes
Иначе много обичаме да плюнчим плюшени играчки..

Никой нищо не каза за пюрето от "спагети болонезе".....  Twisted Evil Mr. Green Crazy

# 569
  • Мнения: 98
имаме зъбчеееееееееееее  tooth и то горно. и е голямо Heart Eyes нашият татко сега го откри - аз кой знае кога щях да видя.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт