Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 15

  • 60 190
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 683
Наистина при хърватите има големи попадения  Laughing Joy hahaha

# 46
  • Мнения: 683
Я елате пиленца при батко... hahaha Joy Laughing

# 47
  • Мнения: 683
Не е лесно да си мъж
в тоя свят на шир и длъж.
Но пък стане ли играта -
качвам ги на луната!

Веднъж да има полза и от Милко Калайджиев и Гугъл, че откри текста  Joy hahaha

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 11:58 от anna3com

# 48
  • Мнения: 683
Misafir vizyonda
20 Mayıs 201



Halit Ergenç ile Lale Mansur’un başrolü paylaştığı “Misafir”, bugün vizyona giriyor.
Film, evine misafir olduğu kadının aşkında yalnızlığına çare arayan gurbetçi Oktay ile büyük hayalleri küçük hayatına sığmayan taşralı ev kadını Ayşe’nin gizli aşkını konu alıyor.       

# 49
  • Мнения: 2 960
Добро утро Hug
Понеже започнах един маратон на сериите /голям кеф/ и вече съм на епизд 16..гледам остават ми още няколко ....та питам аз-по колко епизода излизат на седмица .... Rolling Eyes и като се включи  работата по предова ...кога се очаква следваща порция от великолепни серии?!
Малее,направо съм се пристрастила към този филм...страхотен ми е и благодаря от сърце на хората ,които превеждат епизодите  bouquet

# 50
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
В Турция се излъчва по една седмица на седмица. последен излъчен епизод е 19. Серии се превеждат на български от една до две седмици. Последна преведена и качена серия е 17.  Peace
За 18 серия Ани съобщи че ще има забавяне.  Wink
Ани, много са готини колажи.   bouquet
А пък това за очите на децата  hahaha hahaha hahaha

# 51
  • Мнения: 9 738
Даниела  bouquet добре дошла Hug
Веднъж седмично има нова серия- гледаме заедно в сряда,20 ч
Преводите излизат за седмица или 10 дни.Но все пак преводачите и техническия екип работят,имат семейства- и отделят от свободното си време за филма- не ги притесняваме  с въпроси за срокове- когато са готови- тогава- важното за нас е ,че филма се превежда Peace
паралелно със сериите се поства и интересна информация, ако имаш време да следиш и темата- няма да съжаляваш Grinning

# 52
  • Мнения: 2 960
Даниела  bouquet добре дошла Hug
- не ги притесняваме  с въпроси за срокове- когато са готови- тогава- важното за нас е ,че филма се превежда Peace


Изобщо не съм имала намерение да притеснявам някого с въпросите си.
Просто исках да се ориентирам в нещата.
Разбира се,че имам време да чета и всичко свързано с филма ...
Благодаря за отговорите.Хубав ден!!!!  bouquet

# 53
# 54
  • Мнения: 683
Добро утро  Hug Преводът на 18 серия ще излезе до края на седмицата  Peace

# 55
  • Мнения: 0
до неделя ли да го очакваме 
 Shocked

# 56
  • Мнения: 683
Ами неделя е края на седмицата...аз казах до края на седмицата. Това означава всеки един от дните до неделя може да излезе. Като е готов ще сложа линк. Така, че следете  Peace

# 57
  • Мнения: 0
е може за другата седмица да говориш 
xaxa много се проточи ама нищо ще следиме 
 Party

# 58
  • Мнения: 683
И малко романтика, за тези, които нямат напротив да чакат  Rolling Eyes А това за проточването ще го подмина с усмивка  Laughing

# 59
  • Мнения: 284
е може за другата седмица да говориш 
xaxa много се проточи ама нищо ще следиме 
 Party
Хайде малко уважение към екипа преводачи. Тук никой на никого не е длъжен, така че когато намерят свободно време за нас ще превеждат, а ние ще чакаме.

Общи условия

Активация на акаунт