Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 2

  • 28 440
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 36 758
Да продължа със снимките от сцената Селма. Тя си спомня как е започнала тяхната любов...Взима снимката от сватбата....Пуска една плоча на грамофона и слушайки музиката си спомня .....Тя е била пианистка. Хикмет е посещавал изявите й като такава....От там е тръгнала любовта им.....Тя е била красива млада дама, а сега вижда в огледалото "друга" жена, без прическа, с обикновени дрехи....Хикмет влиза в стаята, чува музиката, вижда снимката от сватбата, поставена до снимката на починалото им дете.....разбира, че нещо се е случило......Поръчва на помощницата да й купят нови дрехи....Жената казва "Хайде Селма" Хикмет я поправя "Госпожа Селма".....





















Аз мисля, че с тази жена ще се случи малко "чудо".....Тя ще оздравее и ще започнат с балъкчъ нов живот....А чудото ще се случи, защото е имало любов....защото тя любовта им е жива.....защото когато е имало любов тя те кара да простиш и забравиш и непростимите неща..... Thinking

# 33
  • Мнения: 36 758
Срещата на Е.П. със студентите....Аз успях да изгледам само първите 2 части, а те били 5....Сега ще ги сложа всичките....



Erkan PETEKKAYA-SAÜ SÖYLEŞİ - 04.05.2011( Part.1)

# 34
  • Мнения: 36 758



Erkan PETEKKAYA-SAÜ SÖYLEŞİ - 04.05.2011( Part.2)

# 35
  • Мнения: 36 758



Erkan PETEKKAYA-SAÜ SÖYLEŞİ - 04.05.2011( Part.3) 

# 36
  • Мнения: 36 758



Erkan PETEKKAYA-SAÜ SÖYLEŞİ - 04.05.2011( Part.4)

# 37
  • Мнения: 36 758



Erkan PETEKKAYA-SAÜ SÖYLEŞİ - 04.05.2011( Part.5)

# 38
  • Мнения: 0

Добро утро, Кралице ! Ммммм,много ти е вкусно кафето  newsm03
Добро утро на всички !

Добро утро скъпа  Hug Hug Hug Hug Hug Изчисти си кутията да ти изпратя един линк  Peace

Боже мой  newsm78! Аз се чудя, че не получавам нищо на лични newsm78 МамаАн, благодаря ти , за кой ли път ме "светна"   bouquet  bouquet  bouquet Абе , както е тръгналио , скоро ще защитя дисертация по информационно обслужване  Joy Joy hahaha Joy Чакааааааааам !

# 39
  • Мнения: 0
Дами добро Утро! Hug



Поздрави от всички Перлички!

 newsm51 newsm51

Мимола,  и аз ти благодаря   bouquet Хубав ден и много настроение !  love001  love001  love001

# 40
# 41
  • Мнения: 36 758






Момичета, кога ще намерим време да продължим с Иит и Дениз.....Желание има, саво времето изглежда не стига.....За вашето добро настроение  Hug Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте,

Нека ви поздравя за хубавия ден, лятото най-накрая дойде.
Освен това днес курорта Св. Св. Константин и Елена има празник!
Трябваше да го отбележим подобаващо има чудесен манастирски комплекс тук.

Желая светло бъдеще на това красиво място и чисти плажове!


# 43
  • Мнения: 36 758



Kaptan Ali, Erkan Petekkaya Azeri Türkü - Öyle Bir Geçer Zaman ki

Открих един клип с баладата която изпълнява Е.П. и с кадри от новия филм.....

Последна редакция: сб, 21 май 2011, 12:10 от MAMA-AN

# 44
  • Мнения: 36 758
Здравейте,

Нека ви поздравя за хубавия ден, лятото най-накрая дойде.
Освен това днес курорта Св. Св. Константин и Елена има празник!
Трябваше да го отбележим подобаващо има чудесен манастирски комплекс тук.

Желая светло бъдеще на това красиво място и чисти плажове!



Здравей Сани.....Да знаем от Кралицата, че комплекса днес има празник - и ти без да искаш ще бъдеш част от него....Била съм там - много ми харесва - тишина и спокойствие и много зеленина......
Желая на теб и семейството ти да си изкарате един хубав празничен ден.....А няко хора ще раобтят  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт