Преса или сешоар за изправяне

  • 12 205
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 426
А какво поставяте, преди да изправите косата, пяна, вакса, кристали?

# 16
  • Мнения: 4 371
Който си е купил Ровента Лисима, няма ли да пусне снимка на изправената си коса Simple Smile

# 17
  • Мнения: 56
След като се изкъпя докато косата е още влажна слагам кристали...Изчаквам да изсъхне(може да я изсушиш) и я изправям с пресата. След това слагам пяна в корените и се навеждам надолу и изсушавам пяната със сешоар(за обем). Не слагам пяна на цялата коса,защото става една твърда...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 295
http://www.bgphoto.net/request/photo/10039/26451/1290174/.jpg

Горе на снимката съм изправена с този сешоар,който беше на една приятелка и тя ме фризира.Не се вижда много добре. Confused
Но аз си предпочитам пресата за тази цел.Със сешора става по-хвърчаща косата и не идеално права.Но аз и нищо не съм и слагала де,нито пяна,нито кристали,нищо.
А и с преса според мен изправянето е по-дълготрайно.Верно,че повече вреди на косата,но така или иначе аз я ползвам само по поводи. Peace

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Точно с този сешоар няма да постигнеш ефекта на изправянето, вЕрвай ми. Една колежка го има и.....само даде сума ти пари на вятъра. Пресата е по-доброто нещо за изправяне.

# 20
  • Мнения: 34
az licno se  izpraviam s seshoar  i e po lesno , sled tova s presata zaglajdam kosata. kombinaciqta ot seshoar i presa e s naj dobar efekt

# 21
  • Мнения: 5 103
сешоар Laughing

# 22
какво ще ми препоръчате след като си изправя косата и изляза навън тя отново се начупва и ставам като ходещ храст.

# 23
  • Мнения: 56
какво ще ми препоръчате след като си изправя косата и изляза навън тя отново се начупва и ставам като ходещ храст.
според мен трябва повече време да я изправяш-т.е. не  за 10-15 мин а упорито да изправяш докато ти измалее ръката(ръцете)...
зависи и от средството,с което се изправяш...добрите машинки ти гарантират добър резултат
може да я фиксираш с лак за коса...
друго не ми идва на ума

# 24
  • Мнения: 4 371


Е как изправена? На мен ми се вижда на вълни  Rolling Eyes
Имаш много хубава коса  Hands Thumbsup

# 25
  • Мнения: 1 017
Аз се изправям със сешоар и четка. Косата ми не е къдрава и чуплива не е дори, ама ако не я направя нещо като я измия после съм "леко" рошава в главата. Фризъора , при който ходя в БГ първо ми я суши по същия начин с четка и после ползва преса за още по прав вид:) Но задължително използва и някакъв гел или пяна преди пресата.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Между другото, за да има ефект от изправянето трябва да се прави със сешуар с пушък, което страшно много изтощава косата и я гори обаче. Чудя ви се защо си изправяте чупливите и къдрави коси, аз давам мило и драго за някоя друга къдрица.

# 27
  • Мнения: 730
Имам страхотна професионална преса с която се изправях идеално,но я изтървах и й се счупиха керамичните плочки Confused,от тогава ходя редовно във фризъорски салон и ме изправятсъс сешоар и съм много доволна,хем не се занимавам аз,хем има повече обем 4470

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 295


Е как изправена? На мен ми се вижда на вълни  Rolling Eyes
Имаш много хубава коса  Hands Thumbsup

Да,Дуци,правилно ти се вижда. Wink Стана на вълни няколко часа,след като момичето си игра половин час да ме изправя.Явно на моята коса този сешоар не може да въздейства. Laughing

# 29
  • Мнения: 1 489
Керамична преса!

Общи условия

Активация на акаунт