Отговори
# 15
  • Мнения: 3 922
Тъмните дрехи ги пера в пералнята само и единствено с течен препарат за черно пране.
Примерно този: http://perilni-bg.com/product_info.php?cPath=65&products_id=130

Не съм си правила експерименти дали става и с обикновен течен препарат.

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
...........
Не ви ли избеляват дрехите с праховете?
............

Купувам само прах за цветно. Нямам безвъзвратно избелели дрехи

# 17
  • Мнения: 305
malenagalena , извинявай но ми стана интересно какво переш на 95 градуса? Аз на повече от 60 не съм прала....

# 18
  • Мнения: 54
malenagalena , извинявай но ми стана интересно какво переш на 95 градуса? Аз на повече от 60 не съм прала....

на мен ми е интересно какво остава от него след прането.  newsm78

# 19
  • Мнения: 5 710
Може да използва някаква анти-алергична програма. Аз за 1в път чувам изобщо за пералня, която да пере над 90 градуса. Освен спално бельо и покривки за ресторанти друго не се сещам да може да се пере така

ред: сега си погледнах пералните, наистина има програми на 95 градуса, не на 90

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 09:22 от 10 c's

# 20
  • Мнения: 305
ами то прането не се ли свива при такава висока температура?И кое е толкова мръсно,че да трябва да се пере при такава температура?Не че критикувам, наистина съм любопитна Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 710
ами то прането не се ли свива при такава висока температура?И кое е толкова мръсно,че да трябва да се пере при такава температура?Не че критикувам, наистина съм любопитна Rolling Eyes

Защо да е критика.
Има хора, които са алергични към акари, такива хора имат нужда да перат спално бельо на 90 градуса плс пара, аз имам такава пералня. Има бейби кеър програми със същата цел.
На такава програма се пере памук.

Аз вкъщи веднъж съм прала на 90 градуса на свекър ми, когато беше вече много болен. Пижами, чаршафи. Не се свиват, просто се.. изваряват.

# 22
  • Мнения: 305
ОК, благодаря за отговора!

# 23
  • Мнения: 134
Качествен прах ползвай.Ще ти излезе по -евтино,отколкото да хабиш дрехи и купуваш нови.
 Wink

# 24
  • Варна
  • Мнения: 239
Преди и аз имах подобен проблем, но само когато използвах кратките и щадящи програми. Сега след края на кратката програма задължително пускам програма  за допълнително изплакване.

# 25
  • София
  • Мнения: 38 704
Днес пробвах прах ОМО на 50 градуса, наполовина пълна пералня с черно и специално един панталон, който задържаше прах - ами всичко се изпра перфектно.

# 26
  • Мнения: 206
Днес пробвах прах ОМО на 50 градуса, наполовина пълна пералня с черно и специално един панталон, който задържаше прах - ами всичко се изпра перфектно.

Какво  ОМО използва?

# 27
  • София
  • Мнения: 38 704
Днес пробвах прах ОМО на 50 градуса, наполовина пълна пералня с черно и специално един панталон, който задържаше прах - ами всичко се изпра перфектно.

Какво  ОМО използва?

Supreme 12 OMO 2 кг, купено от ХИТ. Май е немско.

Общи условия

Активация на акаунт