ЮЛИ 2007

  • 24 047
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • sf
  • Мнения: 10 258
Написах адреса във фейсбука.
Разчитам на масовка,че нещо всеки заминава на някъде, а детето иска парти  Joy

Днес само се мотам, поработих малко и ме домързя  hahaha

# 661
  • София
  • Мнения: 3 414
ШУШИ  bouquet здрава и щастлива Hug

# 662
  • Мнения: 329
Вики мерси за поканата HugНа 29 ти пътуваме към морето и няма да смогна да оправя багажа  bouquet

# 663
  • Мнения: 389
ДД
Ей, за няколко дена сте изписали толкова  ooooh!
Вики,то4но викам 6те дойда,ама се сетих,4е мойте заминават на село, тя 6те сме ергени с мъжо  Mr. Green
Мен ме нагънаха с работа,не е лесно да си 6еф  Shocked

# 664
  • Мнения: 384
Здравейте и тук честито на Ели!   bouquet
Вики,аз ще дойда само да сме здрави и ми се иска много!
Мойт епак не спаха и вчера Никола заспа на пейката навън,едвам го прибрах.Стояхме 4 часа предиобяд навън,как издържат.Надина се приби зверски падна докато тичаше с една приятелка и все на една и съща страна на бузата от бебе.Аз сготвих,прострях и нямам сили за друго,към 5ч. пак навън няма начин.

# 665
  • Мнения: 1 098
Вики, и ние сме там,само да сме здрави Praynig Нямам търпение дори.
Отивам на детски  рожден ден.

# 666
  • София
  • Мнения: 254
ЧРД, Шуши, да си здрава и щастлива!   bouquet

Вики, аз ще ти кажа утре за РД.

Аз се оказа, че имам някакво втвърдяване в тялото на окото - напълно безобидно, макар и необратимо и досадно, все едно ми лети мушичка пред окото го виждам, но на прегледа ми казаха, че при мен било близо до кръвоносен съд на ретината и затова трябвало да си направя около него обработка с лазер, за да се предотврати евентуално отлепване на ретината заради придърпване от тези по-твърди клетки. Веднага си записах час, после почнах да мисля, че не е лошо да чуя още едно мнение, все пак имам съвсем здрави очи и не трябва току-така да разрешавам да им се правят разни процедури и сега съм в голяма чуденка. Ще ходя на още един преглед, ама това с разширяването на зениците било доста неприятно  ooooh! Ей, ама значи - удариш трийсетака и се почва - това се обади, онова - старост-нерадост  Laughing

# 667
  • USA
  • Мнения: 559
Айка, много право думаш  Laughing Страх ме е да отида на лекар вече.  Laughing Второ мнение потърси при всички положения. Не е шега работа с очите.

Янче, като те чета, твоите деца живот си живеят с теб.  Laughing

Ние свършихме с плуването. За съжаление, няма да мога да го запиша на още един курс това лято, но съм доволна. От положение, в което не искаше да си мокри лицето и да влиза в басейн го докарахме до това да скача от трамплина и да може сам да изплува до стената на басейна. Гмурка се и се кефи човекът. Това за 1 седмица. Невероятно нещо са децата.  Heart Eyes

# 668
  • София
  • Мнения: 254
Леле, наистина впечатляващ напредък, браво на Криси!

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Благодаря за пожеланията, тъпкано да ви се връщат.  Hug
Днес ще е труден ден Joy

Браво на Криси, че той е роден плувец направо  Hug

Айка, така е, годините вървят, ама ние не се даваме.  Joy

Аркси, честит рожден ден на порасналото ти момче, желая му щастие и безгрижно детство.   bouquet newsm59

# 670
  • Мнения: 384
Честито на Сашо на Искрето!Много радост,весели игри с добри приятели!Весел празник!  newsm59
Днес го дават голяма жега,мисля да излезем още в 9ч. и по-наблизо да им заздравеят раните.Приятелчетата ни още са по провинцията,а Нур на Клара хвана някакъв вирус и с тях не се виждаме.Но  засега си играят и двамата навън,тия дни влачат едно бебе,хранят го,преобличат го,с количка,с много багаж з абебето,Никола му пазарува храна и ходи до ''магазина ''с колелото и носи на Надина хихи.
Велинче супер успех с този курс по плуване.Аз искам да запиша моите,но да не се уплашат с тва потапяне под вода.Те инъче постоянно стоят под водата,сега шнорхел ще взимаме за Надина,че миналата година ползва един не наш и с очилата само под водата.Но така като ги потопи някой незнам как ще реагират.Тя два пъти тръгва на плуване и се отказва.Тук къде има такива курсове незнам освен в детската,ще потърся в нета.На теб как ти е ухото,оправяш ли се вече?
Бооти ми се губи,Вилма драсни няколко реда,засичам те от време на време във фейса,как сте,как са децата?

# 671
  • Мнения: 43
Добро утро!
Честит рожден ден на Сашко Да е здрав и силен, и много щастлив  Hug
Шуши, честито на патеричка. Всичко най-добро ти пожелавам  Hug
Мен тази седмица с двамата ми е доста уморителна, а какво ще правя юли месец не знам  Tired
На всичкото отгоре не знам дали ще ходим на почивка, чакаме някакво развитие.
Мрън! Весел ден  Grinning

# 672
  • София
  • Мнения: 3 414
Искре ДА ТИ Е ЖИВ и ЗДРАВ САШКО  bouquet  bouquet
Заведохме ги и утре и край с градината за този сезон,какво ще се правим незнам ooooh! ooooh!
След малко отивам на педикюр Party

# 673
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Честит рожден ден , Саше  nbirthday , много здраве и щастливо детство !Весел празник , Искре !

Нещо не мога да се организирам тези дни , не се наспивам , времето не ми достига , никак не съм в тонус.Опитвам се да си повтарям , че е лято , време за безгрижие , но не ми се получава.
В неделя ходихме с Гошо да чистим къщата , чистя аз , той нарежда паркет и ми говори  - "В тая къща без чистачка сме загубени , нали ?" Laughing.Да не си помислите , че нещо тя е голяма , не , просто аз съм мързелива  Mr. Green.Обикаляме по магазини и майстори и мен лично не ми побира главата как ще влезем за Коледа , от къде ще изровим толкова пари , но Гошо ме успокоява , че ще се справи до тогава.Историческата кухня е готова , получи ми се много симпатична , гордея се с нея Laughing и майстора има заслуга , че добре работи , ама и аз бях настоятелна за идеите.

Ками в "Лагуна Бийч" в Созопол ли ще сте ?

И Тедо утре е за последно на градина , много ми е притеснено какво ще го правим това лято и дали майка ми ще може да го гледа.Хубаво съм свикнала на помощ от всякъде , дано баща ми помага повече , че да не се изморява майка ми.

Ей ме на , не пиша , не пиша , и накрая се изсипя.

# 674
  • sf
  • Мнения: 10 258
ДД
Яна, плуване има на доста места в Сф, но не съм сигурна къде взимат 4-годишни.
През пролетта дори имаше програма"Да плуваме заедно" или нещо подобно, беше безплатно, ама забравих къде се провеждаше  Joy но за догодина ще разуча,че вече го няма.
Вико ще е на градина до 30ти, после отиваме на къмпинг за 4-5 дни. А после ваканция и не ми се мисли, ще вдигнат блока във въздуха, а никой не ще да ги вземе дори и за малко  hahaha

Днес ми е разкрасителен ден, ще си направя чак маска на лицето  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт