ЮЛИ 2007

  • 24 049
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 114
Привет на всички!

Кати, съжалявам.  Hug Вярвам, че ще сбъднеш мечтата си. Hug

Честитки за всички, чийто поводи за празнуване съм пропуснала.  bouquet
Комплименти за дъщерите на Зайо. Hug
Стиснати палци за шушончето и Ивчо. Hug
И много здраве за малки и големи. Hug

Аз съм в друго измерение и така ще е поне до 10 юни, когато излизам  в отпуск за мъничко. Сега се боря физически и психически с капризите на голям брой хора. Моето първолаче също приключи успешно учебната година и сега виси по цял ден на работа с нас. На Вики му остават още две седмици на градина и следва ваканция. Simple Smile

Лек ден. Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 3 414
ДАни Марти е на Тасос,в Малечко не са ефтини 50лв но пък са страхотни Heart Eyes
Яна слагаш ли база под синия лака,внимавай защото много оцветяват нокъта-жълто като го свалиш.

Баба почина,мъчно ми е.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 523
Иве  Hug

# 78
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Иве , много съжалявам  Hug.

Ува , честит ти дипломиран първолак , карай го да стоява студентите  Laughing.

# 79
  • sf
  • Мнения: 10 258
ДД
Аз бачкам  Tired
И аз ще купувам сандали тия дни,ама повече от 20-25лв не давам  Crossing Arms В Дайхман как вървят?
Иве,  Hug съболезнования!

По повод кашлицата- замисляла ли си се, дали не е от кучето  Thinking

Ками, супер подарък

# 80
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодаря ви
Вико не е от кучето,от сополите примесени с бактериите,децата нямат голям допир с кучето а и е рядко срещано към куче,общо взето до трето поколение сме расли с кучета в затворено помещение.
Просто се нервирам на бактробана и АБ че не помогнаха.Бих изказала съмнение за сенна хрема-макар че знам какво е,не е същото.А и още едно дете от тяхната група е така,вчера направо бърках кое кашля моите или чуждото.Има нещо в групата Twisted Evil да завършим месеца и ще ходя до директорката или мъж ми да почнат контрол,защото аз до сега не видях мед.сестра,освен на записването.
То Ники има и оголемена трета сливаца та ощо взето е мазало.
А и най смешното е че и аз пак съм жълто-зелени ooooh! ooooh! проклети АБ

# 81
  • Мнения: 384
Иве,съболезнования!  Flowers Rose

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 523
Шуши, като можеш - моля те да видиш това:
http://www.vipoferta.bg/offer.php?offer_id=233&aff_id=MTMwNjM1MjUwOTM1
и да кажеш дали имаш информация за комплекса. Струва ми се добре като оферта и се чудя дали да не си направим една почивка там  Thinking


Иве, 100% има нещо в групата ви. И при нас има. Не може да го държа 2 седмици вкъщи и след 3 дена на градина да тръгват зелени сополи.  #Cussing outЗабелязала съм, че има перманентно кашлящи - при това едни и същи деца.

# 83
  • Мнения: 389
Иве,съжалявам за баб ти  Flowers Rose .
И нашите сополи край нямат,Марти си подка6ля от 2 седмици,ходим периоди4но при педито и тя казва,докато не спрат,няма да спре и кашлицата. И аз лепвам от Марти сополи по4ти всеки път

# 84
  • София
  • Мнения: 3 414
Ками страхотна изненада,а къде ще "кръжите"
Искре провери в хотела какви оферти дават,често има на сайтовете намаления,аз лично съм разочарована от ваучер услугите Twisted Evil,Вико а вие какво направихте с истамбул

# 85
  • sf
  • Мнения: 10 258
Края на Юни е истанбул. Надявам се да няма изненади в работата и да отидем.

Янааа, кажи кви пари все от Дайхман сандалите?

# 86
  • Мнения: 389
Вики,на мен не ми се видяха много евтини,май кам 30-40 лв. по-хубавите.Миналата седмица има6е в лидл по 20 лв.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 414
ЕЕЕЕ ако са 40 лв в дайхман бих предпочела Малечко,изчистени модели и много здрави.
Вико ще ви върви по вода,нали с вашата кола ще ходите?
След малко ги слагам по леглата,трудно ги изтърпявам,нервно ми е.
Док вика пускай ги,ама айде да съм единствената която ги гледа до пълно оздравяване.

# 88
  • Мнения: 389
Ми скъпи ми се видяха  Rolling Eyes Аз взех на първо време едни за 15 лв. понеже били последни от миналата година,ама са кожа.Марти не иска да ги обува,влюбен е в едни светещи маратонки и само с тях иска д аходи,а те ве4е са ужасно мръсни,но смея да ги изпера.

# 89
  • sf
  • Мнения: 10 258
Не с кола, автобус, то си е екскурзия с туроператор. Без деца.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт