:(

  • 1 722
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте!Бременна съм в 3 месец и ми избива мъдрец.От него ме боли и гърлото и ухото.Ходих на зъболекар,той се консултира с гинеколога ми и ми изписаха алгументин 1000мг 2 през през 12 часа за 7 дни.Но аз се притеснявам много дали не пречи на бебето.Някой може ли да ми каже да ли е пил. Sad

# 1
  • Мнения: 80
Е добре де. Защо при мен като никна мъдреца нищо не ме болеше.

# 2
  • Мнения: 8
радвай се че не те е боляло  нищо

# 3
  • Мнения: 48
защото "хапвам" ти си уникален случай,извънземен,ясно?всички хора са различни,това,че тебе не те е боляло не значи,че другите не трябва да ги боли!!!! newsm78

# 4
  • Мнения: 80
радвай се че не те е боляло  нищо

Хубаво е човек да се радва и усмихва Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 313
През бременността си се наложи 3 пъти да пия антибиотик, два пъти от които Аугментин (свинския грип ме тръшна жестоко). Консултирах се с няколко лекари и всички бяха на мнение, че това е един от най-щадящите антибиотици. Не се притеснявай, на бебето му няма нищо  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8
Таря много благодаря !Наистина ме успокои.Много се притеснявах,това ми е втората бременност,през първата нямах никакви проблеми и затова се притеснявам.Надявам се всичко да е наред. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 844
Аз само не разбрах защо се наложи изписването на антибиотик? newsm78

# 8
  • Мнения: 8
Защото от мъдреца започна да ме боли и гърлото и ухото,от страната която е мъдреца.

# 9
  • Мнения: 1 592
десинката хубав въпрос ти е задала,добре е и ти да зададеш същия този въпрос на личната или гинеколога си.Ако гърлото и ухото те болят вследствие на никненето на мъдреца,след 7 дни,когато свърши АБ предпологам,че отново ще имаш болка.За тези 7 дни мъдреца няма да е избил напълно,а в момента АБ само подтиска болките в гърлото и ухото.И тогава какво?-нов АБ?

# 10
  • Мнения: 8
Надявам се да няма проблем,поне докато родя.

# 11
  • Мнения: 351
десинката хубав въпрос ти е задала,добре е и ти да зададеш същия този въпрос на личната или гинеколога си.Ако гърлото и ухото те болят вследствие на никненето на мъдреца,след 7 дни,когато свърши АБ предпологам,че отново ще имаш болка.За тези 7 дни мъдреца няма да е избил напълно,а в момента АБ само подтиска болките в гърлото и ухото.И тогава какво?-нов АБ?

Много се кефя на такива компетентни изказвания.

Болката не е от никненето, а от възпаление дължащо се на бактерии покрай никнещия зъб т.е. няма бактерии - няма възпаление - няма болка. Директна връзка АБ-болка няма. След време или ще излезе или ще го излезат  Wink след като родиш. Ако по време на бременноста се появи наново този проблем е редно да го махнат.

# 12
  • Мнения: 8
минаха седем дни и няма проблем,надявам се и за напред да е така Wink

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте аз все  още  нямам мъдреци   newsm78

# 14
  • Мнения: 8
и аз така,болеше ме ,но още не е излязъл

Общи условия

Активация на акаунт