Перник-23

  • 126 158
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Перник
  • Мнения: 277
Ето ме и мен!  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 65
Ленти за коса можеш да намериш във всеки детски магазин, както и в магазините за шноли, любим ни е на ул. Кракра, точно на пешеходната пътека или на моста срещу гимназията. Има и в Евроленд найлонови, които Габи много харесва, удобни са й. Понякога й купувам ленти и от едно павилионче до детска градина Миньорче. Общо казано, едно момиче излиза по-скъпо,но пък е приятно да го гласиш със шнолки и финтифлюшки. Пък и дрешките за момиченце са по-хубави от тези за момче.
Мерси много  Hug В Евроленд отдавна не съм ходила, но щом казваш ще отида. Търсих даже на Пиротска в големия магазин за такива дрънкулки, ама имаше само големи  Crossing Arms А умирам за такива работи, но намирам или такива, които са й големи, или от Джъмбо взех пък много стегната..  newsm78 А и все намирам грозни...  #2gunfire

# 17
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Алиса, ако може да дадеш координатите на д-р Рангелов ще съм ти благодарна. Казаха ми, че в бившата стоматология на Пашов идвал всеки четвъртък специалист УНГ (забравих му името  Embarassed ) Та съм казала на свекървата да ни запише час, но може и 2 да поискам.

# 18
  • Мнения: 154
Алиса, ако може да дадеш координатите на д-р Рангелов ще съм ти благодарна. Казаха ми, че в бившата стоматология на Пашов идвал всеки четвъртък специалист УНГ (забравих му името  Embarassed ) Та съм казала на свекървата да ни запише час, но може и 2 да поискам.
д-р Бегов ходи там.Аз при него преди 10г. някъде си вадих сливиците и съм доволна от него.Но сега една приятелка ходи (тя пише тук) и се оплака от него.

Цитат на: Виктоалиа T link=topic=585972.msg18776131#msg18776131

[b
Лиске[/b], мерси за темичката   bouquet
Лиске, благодаря за темата   bouquet

Моля,моля   bowuu

# 19
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Лиске, точно Бегов е доктора, ма пусто кат не помня имена  Embarassed. Баща му навремето бил също много добър специалист. А за този ми казаха, че бил малко грубичък, но си разбирал от работата, ще видим де.

# 20
  • Мнения: 418
Привет! Искам да питам някой знае ли д-р Цакманова уроложката къде преглежда, малката има проблем и искам да я водя да я види на ехограф.

# 21
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Даниелка, според мен след ухапване от кърлеж се пие антибиотик, АКО ухапаният развие Лаймска болест, а не просто така  Peace
Мен ме ухапа такава гадинка мината година, точно по същото време. Отидох в спешното и ми го махнаха по същия начин - с марля, напоена с течен сапун. За секунди, нищо не усетих. Биха ми ваксина против тетанус и ми казаха,че до 1 месец трябва да следя за висока температура, подуване на лимфни възли - симптомите на Лаймска болест. За щастие, ми се размина  Simple Smile
Доколкото знам, ако кърлежът се извади до 24 часа от ухапването, и не останат части от него в тялото на човека, няма опасност  Peace

# 22
  • Мнения: 175
Момичета решила съм да купувам инхалатор на Стефи някоя мама ползвали ви на какво мнение сте за тях.Говорих с д-р Янкова и тя каза ако имам възможност да и взема.
На 18юни ще правим кръщене на Стефи в Гигинския манастир да ми кажете малко повече подробности какво се взема прави и т.н а и таткото ще го кръстим та всички да сме си кръстени.
Благодария предварително.

# 23
  • Мнения: 65
Момичета решила съм да купувам инхалатор на Стефи някоя мама ползвали ви на какво мнение сте за тях.Говорих с д-р Янкова и тя каза ако имам възможност да и взема.
На 18юни ще правим кръщене на Стефи в Гигинския манастир да ми кажете малко повече подробности какво се взема прави и т.н а и таткото ще го кръстим та всички да сме си кръстени.
Благодария предварително.
Каква е таксата за кръщене там?

# 24
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Мексито, какво се носи и прави за кръщенето би трябвало да ви кажат от манастира - навсякъде имат различни изисквания  Peace

# 25
  • Мнения: 109
Цамбур и аз  Grinning
Лиске  bouquet за темата. Първата страница е супер!
Много се радвам, че това за д-р Стефанова не е вярно Peace. Свекърва ми е зачислена при нея и много се разстрои от плъзналата новина. Обаче личната й казала, че няма такова нещо.

# 26
  • Мнения: 2
Извинявам се,ако е коментирана тази тема,но не открих нищо....


интересувам се от детската градина в гр.Перник кв.Изток ЦДГ Пролетен Цвят №3 ,ако детето ви я посещава или имате някъкво мнение за тази детска градина моля ви споделете или кажете от коя детска градина сте доволни вие
още веднъж се извинявам ако не е мястото тук да пиша за това но не открих такава тема ако има някъде моля,кажете ми къде да прочета Hug

# 27
  • Мнения: 3 818
Момичета решила съм да купувам инхалатор на Стефи някоя мама ползвали ви на какво мнение сте за тях.Говорих с д-р Янкова и тя каза ако имам възможност да и взема.
Аз взех инхалатор за малкия преди две години, това е една от най-ценните ми вещи, откакто го имаме, децата антибиотици не пият, защото винаги успяваме да се справим с кашлиците с инхалации. Взимай смело, ще ти спести много ядове със сигурност Grinning

# 28
  • Мнения: 109
Здрасти Петето, моя син ходеше в "Пролетен цвят" на градина, а в момента и племенника ми е там.
То е само детска градина и нямат яслена група,ако детенцето ти е по- малко.
Аз лично съм много доволна. Когато Вики ходеше нито веднъж не е плакал или е искал да не ходи.
Имат кухня и храната се готви на място; медицинската сестра е много готин човек; от директорката също съм с много добри впечатления. Учителките на Вики бяха г-жа Владимирова и г-жа Луканова ( но тя вече не работи там). Създаваха много забавления на децата- театър, концерти, празници всякакви. Занимаваха и ги учеха добре.
Дано съм ти била полезна.  bouquet

# 29
  • Мнения: 2
Бобя  ,благодаря ти Hug надявам се да ни хареса там Praynig

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 12:32 от peteto5

Общи условия

Активация на акаунт