Перник-23

  • 126 432
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 379
В Мошино в черквата ни казаха че не позволяват свещи купени от Вън да се палят.Иначе и аз исках да взема от тези големите украсените.
А  по повод поръчката от СД , явно момичето плаща доставката на 2,20-2,30 лирата,защото има банки където е ниска лирата , а както видях я таксува на 2,50 - 2, 60.А доставката от 30 лири вече може да се избягва по няколко начина .Така че си има далавера.
Моля те, пиши ми как се избягва доставката. Не искам да въртя бизнес, а за собствена употреба. Peace

# 691
  • Мнения: 154
Момичета, дайте идея къде да си пусна обявата в телевизия Кракра или радио, някакви идеи?
Според мен по радиото.А ако решиш и по Кракра е по добре с някакво кратко клипче.

А  по повод поръчката от СД , явно момичето плаща доставката на 2,20-2,30 лирата,защото има банки където е ниска лирата , а както видях я таксува на 2,50 - 2, 60.А доставката от 30 лири вече може да се избягва по няколко начина .Така че си има далавера.
Моля те, пиши ми как се избягва доставката. Не искам да въртя бизнес, а за собствена употреба. Peace
Ще ти пиша на ЛС.

# 692
  • Мнения: 109
Момичета, дайте идея къде да си пусна обявата в телевизия Кракра или радио, някакви идеи?
По радиото мисля е по- добре, 'щото в Перник на много работни места слушат радио (как се казваше това чалгарското радио  newsm78 )
Евчо, в Перник ли си съботно- неделно? Искам да дойда на консултация.

# 693
  • Марс
  • Мнения: 439
Да и аз си мислех за радио, благодаря Ви. Бобя, мила, мисля някъде към края на Август да съм Съботно-Неделно в Перник, че сега почивки се очертават, пък и имам малко работа и няма да стигна. Не знам от къде си, прескочи в Петък и Събота да пием кафе в Радомирско и ще ти направя и промоциика  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 91
ev4o а къде мислиш да се подвизаваш в Перник съботно неделно края на август дай някакви координати  Simple Smile

# 695
  • Марс
  • Мнения: 439
Още е в процес на обработка подвизаването, като стане ще го проглуша, аз писах по напред що годе къде ще съм, но да се доразберем и ще ви кажа задължително, ето телефонче 0897827980, ако нещо искате съвет или друго.


П.П. Днес отивам за машините, така че важи за всички Перничанки промоцията, ако се досетите и решите да пиете кафе в Радомир, може и на басейн да идете  Mr. Green Hug

# 696
  • Мнения: 91
Благодаря ще се чуем със сигурност, но ще те чакам в Перник мен ме устройва края на август,  защото ще се приберем към 20 август. Хубав ден!

# 697
  • Мнения: 1
Момичета, дайте идея къде да си пусна обявата в телевизия Кракра или радио, някакви идеи?
По радиото мисля е по- добре, 'щото в Перник на много работни места слушат радио (как се казваше това чалгарското радио  newsm78 )
Евчо, в Перник ли си съботно- неделно? Искам да дойда на консултация.

Аз скоро правих замерване от ефективността на рекламата по различни канали и медии. Няма да казвам сега тука какво излезе. Но радиорекламата на моите си продукти ми даде ефект точно нула. После се открехнах - ми то и аз като слушам радио в колата, докато почне рекламния блог и веднага сменям станцията с досада... Как да се чуе рекламата?...

# 698
  • Марс
  • Мнения: 439
Ми и аз бях така настроена за радиото, но почнаха да ме разубеждават, като изтъкнаха довода, че по магазинчетата и по кварталните кафета слушат радио, ох знам ли  newsm78

# 699
  • Мнения: 1
Ми и аз бях така настроена за радиото, но почнаха да ме разубеждават, като изтъкнаха довода, че по магазинчетата и по кварталните кафета слушат радио, ох знам ли  newsm78

Сега рекламата е в интернет - но трябва да се прави от човек, който разбира. Не говоря за този, който ще излаботи рекламата или сайта... то може да е просто един фейсбук мастер... и да направи страхотна кампания.

# 700
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Ми и аз бях така настроена за радиото, но почнаха да ме разубеждават, като изтъкнаха довода, че по магазинчетата и по кварталните кафета слушат радио, ох знам ли  newsm78

Сега рекламата е в интернет - но трябва да се прави от човек, който разбира. Не говоря за този, който ще излаботи рекламата или сайта... то може да е просто един фейсбук мастер... и да направи страхотна кампания.

Ооо, задължително в интернет! Ев4о, други медии - каквито си избереш, но в интернет трябва да присъстваш задължително. За все повече хора щом те няма он лайн, значи не съществуваш  Wink

# 701
  • Мнения: 3 372
Момичета, можете ли да ми препоръчате добър ендокринолог в Перник? Преди време съм ходила при една в болницата, но не останах доволна, не и помня името

# 702
  • Мнения: 418
Аз от години ходя при д-р Костадинова в 3 поликлиника в Изток и съм доволна. От Серафимова не съм доволна.

# 703
  • Мнения: 154
Я кажете кой къде ще ходи на море, и кой къде е ходил ?

# 704
  • Марс
  • Мнения: 439
Момичета, можете ли да ми препоръчате добър ендокринолог в Перник? Преди време съм ходила при една в болницата, но не останах доволна, не и помня името

Определено при Костадинова, кажи и че Ева от Радомир те праща, много е печена и си разбира от работата. Относно почивките, мисля тази година да сме по минералните басейни, Велинград или пък Девин.

Общи условия

Активация на акаунт