Перник-23

  • 126 271
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Лиске, живи и здрави мислим след 20 да ходим близо до Албена, а на връщане да си разделим пътя поне с 1 нощувка някъде в Балкана. Все още не съм избрала място, но най - вероятно някъде около Велико Търново

# 706
  • Мнения: 1
Ми и аз бях така настроена за радиото, но почнаха да ме разубеждават, като изтъкнаха довода, че по магазинчетата и по кварталните кафета слушат радио, ох знам ли  newsm78

Сега рекламата е в интернет - но трябва да се прави от човек, който разбира. Не говоря за този, който ще излаботи рекламата или сайта... то може да е просто един фейсбук мастер... и да направи страхотна кампания.

Интернет...
Да, трябва да си в неДа. Но от мой личен опит знам - много внимателно трябва да се прецени в коя среда (сайтове) да се рекламира, и по какъв начин. За някои неща е подходящ ФейсбуГа, за други не става, пък за тях е добре да се рекламира в местни сайтове. Добре е атаката в нета да се възложи на разбираща от PR в мрежата агенция... с много добри отзиви за нея.

Ооо, задължително в интернет! Ев4о, други медии - каквито си избереш, но в интернет трябва да присъстваш задължително. За все повече хора щом те няма он лайн, значи не съществуваш  Wink

# 707
  • Мнения: 1
Лиске, живи и здрави мислим след 20 да ходим близо до Албена, а на връщане да си разделим пътя поне с 1 нощувка някъде в Балкана. Все още не съм избрала място, но най - вероятно някъде около Велико Търново

И какво ти трябва сега  #Crazy ?
Съвет за място къде да отидете по Търновско, или групаж за превоз, евентуално.

# 708
  • Мнения: 109
Мимка, майка ми от мнооого години страда от заболяване на щитовидната жлеза и ходеше при Серафимова в центъра и е много доволна от нея, но сега като я питах (мама) каза, че трудно се добира човек до Серафимова- явно има много пациенти  newsm78 Ходила е и при Костадинова- доволна е и от нея.

Дами, да ви се похваля   bowuu - ходих при Ев4о на процедурка и беше много яко- и Ев4о е много готина и процедурата беше супер, токлова приятно и релакс, че да не ти се тръгва  Grinning

Я кажете кой къде ще ходи на море, и кой къде е ходил ?
Rolling Eyes Няма тази година. Само детето ще пратя със сестра ми на Ахтопол за седмица. Ние с таткото ще се отглеждаме вкъщи, че на него му правиха операция и не може да пътува  Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 502
Ние ще ходим на къмпинг в Гърция в началото на септември

# 710
  • Мнения: 3 372
Благодаря на всички за споделените мнения Hug Тази Серафимова къде и е кабинета, във втора поликлиника ли? В Изток ще ми е малко сложно и предпочитам да е в центъра

# 711
  • Марс
  • Мнения: 439
Нещо се насметох с постовете, питането ми е към pdilov , може и друг разбираш да се яви на хоризонта Hug

Някакви предложения, нещо като блог ли ще да е, дай на лични, Вие можете ли да се справите със задачата?

# 712
  • Мнения: 109
Благодаря на всички за споделените мнения Hug Тази Серафимова къде и е кабинета, във втора поликлиника ли? В Изток ще ми е малко сложно и предпочитам да е в центъра
Там беше преди време, но знаеш ли, наскоро свекърва ми ходи до там и каза, че нещо е затворена II-ра поликлиника, заради земетресението май  newsm78  Само травматолог работел. А отвън има табели кой доктор къде се е преместил. Може би трябва да се разходиш до там и да провериш къде се е преместила д-рката.

# 713
  • Мнения: 3 372
Благодаря на всички за споделените мнения Hug Тази Серафимова къде и е кабинета, във втора поликлиника ли? В Изток ще ми е малко сложно и предпочитам да е в центъра
Там беше преди време, но знаеш ли, наскоро свекърва ми ходи до там и каза, че нещо е затворена II-ра поликлиника заради земетресението май  newsm78  Само травматолог работел. А отвън има табели кой доктор къде се е преместил. Може би трябва да се разходиш до там и да провериш къде се е преместила д-рката.
А чакай малко, май съм се обаркала Stop Втора беше тази където работи Сашо Петров, а пък аз си мислех за сградата до нея, където е моята лична лекарка, ама забравих как се казваше сградата. Все ще я намеря тази жена Hug Първо личната да ми даде направление

# 714
  • Перник
  • Мнения: 4 868
Ми и аз бях така настроена за радиото, но почнаха да ме разубеждават, като изтъкнаха довода, че по магазинчетата и по кварталните кафета слушат радио, ох знам ли  newsm78

Сега рекламата е в интернет - но трябва да се прави от човек, който разбира. Не говоря за този, който ще излаботи рекламата или сайта... то може да е просто един фейсбук мастер... и да направи страхотна кампания.

Интернет...
Да, трябва да си в неДа. Но от мой личен опит знам - много внимателно трябва да се прецени в коя среда (сайтове) да се рекламира, и по какъв начин. За някои неща е подходящ ФейсбуГа, за други не става, пък за тях е добре да се рекламира в местни сайтове. Добре е атаката в нета да се възложи на разбираща от PR в мрежата агенция... с много добри отзиви за нея.

Ооо, задължително в интернет! Ев4о, други медии - каквито си избереш, но в интернет трябва да присъстваш задължително. За все повече хора щом те няма он лайн, значи не съществуваш  Wink

Добрите и разбиращите си имат цена...силно се надявам Ев4о да може да си я позволи  Peace

Сестра ми ходи при Серафимова  - не се е оплакала, значи е доволна.

Ние се колебаем още за почивката - или като Виктоалия - Албена с почивка от пътя в Търново, или планина с басейн  newsm78

# 715
  • Мнения: 3 818
Серафимова е в болницата, в поликлиничната част, всички от тази сграда до втора поликлиника са се преместили, явно е неизползваема след земетресението.

# 716
  • Мнения: 91
Ние отиваме в петък на Албена в хотел Елица, ако някой има отзиви да сподели  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 502
Евчо, Според мен е добре да рекламираш в сайтовете за групово пазаруване. Така със сигурност знаеш, че колкото пари си дала за реклама, толкова хора ще дойдат. А иначе хвърляш примерно едни хиляда лева за реклама , ама никой не ти гарантира, че ще дойдат дори и 100 души

# 718
  • Мнения: 154
НИЕ 2010 бяхме на Албена в хотел Панорама.Тази година ще сме на Царево.
ev4o направи като начало страница във фейса и ни я прати.Ние ще я пратим на наши приятели и така.

# 719
  • Марс
  • Мнения: 439
НИЕ 2010 бяхме на Албена в хотел Панорама.Тази година ще сме на Царево.
ev4o направи като начало страница във фейса и ни я прати.Ние ще я пратим на наши приятели и така.

Това току що направих, явно поне тук улучих, като начало това ще е, после ще го мисля, благодаря Ви. Ето името да ме намерите Козметика Ев

Общи условия

Активация на акаунт