Харесват ли ви тези имена за близначки?

  • 3 446
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Михаела ми харесва повече от Микаела,но второто наистина подхожда повече на Роксана! Peace
Като цяло комбинация ми допада! Simple Smile
Аз бих заложила на Мики и Сани...Рокси ми е леко "кучешко"... Rolling Eyes А за да е мистерията тотална  - Кели и Сали! Mr. Green Много се кефя на умалителни,които те карат да гадаеш "Какво за Бога е цялото име на това дете?!" Thinking Laughing

# 16
  • край морето
  • Мнения: 44
Да, харесват ми като двойка. Микаела ми е едно от любимите женски имена с М. А за галено на Роксана и аз не бих заложила на Рокси /както е споделила  Мимина преди мен/.

# 17
  • Мнения: 4 569
Харесват ми и двете.А ето и варианти за галените

Аз бих заложила на Мики и Сани...Рокси ми е леко "кучешко"... Rolling Eyes А за да е мистерията тотална  - Кели и Сали! Mr. Green Много се кефя на умалителни,които те карат да гадаеш "Какво за Бога е цялото име на това дете?!" Thinking Laughing

# 18
  • Мнения: 319
Благодаря на всички изразили мнение. Както казах най-вероятно ще ги кръстим така (освен ако няма някоя изненада на финала и трябва да мислим мъжко име  Crazy ). Тези имена избрахме още от начало, даже така им говорим  Blush. Просто ми е интересно как се възприемат отстрани, защото все още на абсолютно никого не сме казали имената (бабите и дядовците не са предявявали претенции за букви, имена и т.н.), пък каквото и да си говорим не звучат съвсем традиционно за нашите ширини (поне според мен).

Аз бих заложила на Мики и Сани...Рокси ми е леко "кучешко"... Rolling Eyes А за да е мистерията тотална  - Кели и Сали! Mr. Green Много се кефя на умалителни,които те карат да гадаеш "Какво за Бога е цялото име на това дете?!" Thinking Laughing
Вариантите за галено ми харесаха, даже не ми бяха хрумвали, благодаря   bouquet

П.С. Обещавам, че като се родят ще се отчета как сме ги кръстили!

# 19
  • Мнения: 399
...
Аз бих заложила на Мики и Сани...Рокси ми е леко "кучешко"... Rolling Eyes А за да е мистерията тотална  - Кели и Сали! Mr. Green Много се кефя на умалителни,които те карат да гадаеш "Какво за Бога е цялото име на това дете?!" Thinking Laughing
Вариантите за галено ми харесаха, даже не ми бяха хрумвали, благодаря   bouquet

П.С. Обещавам, че като се родят ще се отчета как сме ги кръстили!
Моля,моля!Пак заповядай! Laughing Успех! Hug

# 20
  • Мнения: 1 615
Лично аз не ги харесвам особено и двете, но нищо стряскащо няма в тях, че да сбираш мнения Simple Smile
Дето се вика, аз и Георги не бих избрала за своето дете, ама на името какво му е??? Въпрос на вкус.

Само не Роксана не викайте Рокси, че верно много кучешко идва Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 44 226
Не и то не защото звучат леко чужди, просто имената никак не ми харесват...ни едното, нито другото...

# 22
  • Мнения: 11 747
Поздравления, че няма да са поредните Виктория и Габриела! Имената си подхождат, хубави са. Тука, с 'колежките' сме много лоши, и щом реакцията е сравнително мека и одобрителна, смятай - значи много ще се харесат на обществото!  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 58
Не и то не защото звучат леко чужди, просто имената никак не ми харесват...ни едното, нито другото...

Това е и моето мнение. Peace
На мен малко ми звучат като имена на героини от латино сериал Blush
Но ако на авторката й харесват изобщо не е нужно да отразява това мнение, просто споделям... Peace

# 24
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
да харесват ми даже Микаела беше обмисляно като вариант за име на дъщеря ми

# 25
  • Мнения: 15 379
Не, изобщо не ми харесват.
Роксана - грубо ми е.
Микаела - сбъркана Михаела.
Михаела е едно много приятно име, звучи в пъти по-добре от Микаела.

# 26
  • Мнения: 490
Странно ми звучат и двете. По-скоро бих заложила на Росина и Михаела, ноо всеки си има собствен вкус Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 473
И на мен Микаела ми звучи малко сбъркано, особено в комбинация с бг. фамилия.
Предпочитам Михаела, намирам го за хубаво и силно име.
Роксана ми допада по-малко, а Рокси, определено ми звучи като име на домашен любимец.


# 28
  • Мнения: 135
Михаела ми харесва повече от Микаела,но второто наистина подхожда повече на Роксана! Peace
Като цяло комбинация ми допада! Simple Smile
Аз бих заложила на Мики и Сани...Рокси ми е леко "кучешко"... Rolling Eyes А за да е мистерията тотална  - Кели и Сали! Mr. Green Много се кефя на умалителни,които те карат да гадаеш "Какво за Бога е цялото име на това дете?!" Thinking Laughing

Право в десятката!!! Абсолютно съгласна с цитирания коментар. Мимина е супер идейна както винаги, а за Кели и Сали-супер са, повече ми харесват от всички други варианти за умалителни.

# 29
  • BG
  • Мнения: 2 458

Много ми харесват!

Макар че бих предпочела Михаела пред Микаела,
за да е по-меко и нежно на фона на силното и звучно Роксана - страхотно име!  Peace




Общи условия

Активация на акаунт