Сърчицата мънички туптят, а октомврийските коремчета растат!

  • 24 153
  • 691
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
запис в новата тема!
 Много се радвам за новите попълнения, така до края само да се увеличаваме Simple Smile
Аз днес съм на преглед късно след обяд и нямам търпение , надявам се всичко да е наред и да ни кажат вече момиченце или момеченце ще е Simple Smile
Хубав ден на всички!

# 16
  • Мнения: 0
Добро утро!!!

Съни, благодаря ти за прекрасната темичка  bouquet.Само хубави неща да обсъждаме в нея.
 welcome на новите мами.
Хубав ден ви желая и тези, които са на преглед да се върнат с добри новини.

# 17
  • Мнения: 30
Добро утро на всички Hug
Записвам се и аз в новата тема- Съни, благодаря отново за прекрасната темичка!!!
Аз не успях да изчета всичко от старата, че ме нямаше няколко дни, но видях, че няколко момичета имат проблеми с ниско кръвно(а Съни ме шашна с тези стойности Shocked)- аз на 22.05 също бях много зле- събудих се през нощта уж да ида до тоалетна и оттам ми причерня, изтръпнаха ми крайниците, абе красота..Сега, аз имам подозрение, че е защото предния ден реших, че е много подходящо да хапна само малко салата за вечеря и в комбинация с жегите съм се подредила добре..
Иначе аз днес трябва да звънна на лекарката си да видим дали ще ме вземат в болница, та да ми дадат по-дълъг болничен- стискайте палци!
Хубав ден на всички от мен!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Добро утро, момичета прекрасни  Hug
Искрено ви благодаря за милите думи и пожелания Simple Smile Заредихте ме с толкова много позитивизъм. Пожелавам и на вас много здраве, най-вече, пък всичко останало ще се нареди   Hug Hug Hug
Съни, как може да си помислиш, че няма да харесаме темичката  Crossing Arms ...както винаги си се справила врилянтно  Hug   bouquet
Добре дошли на новите мами  Hug Лека бременност на всички  Grinning
Аз вчера си прекарах страхотно  Grinning И бебчо като подарък цял ден ме подритваше, толкова беше мило  Heart Eyes От онзи ден обаче малко прекалих със сладоледите и нещо ми изчезна гласа  Outta Joint  От лакомия ще се разболея накрая  Joy Иначе гърлото не ме боли, поне за сега, слава Богу. Дано ми се размине... Хапвам медец, пък да видим   newsm78 Някой ако може да каже нещо друго, което ще помогне, ще съм благодарна  Hug
С тия жеги и аз не знам как ще я караме...  Whistling От сега положението е критично, за напред не знам...  Laughing
Айде, стига писания за сега. Хубав ден на всички и стиснати палчета за всички, които са на преглед днес  Praynig Чакаме ви с добри новини  Hug

# 19
  • Мнения: 7
Добро утро и добре дошли на новите бъдещи мами Hug

И аз да се запиша в новата тема  Simple Smile

Съни браво за страхотната тема !

misha_1 стискам ти палци!

Пожелавам на всички слънчево настроение, като времето навън и само добри новини Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен!
Съни пак си направила прекрасно новата темичка smile3525
Аз съм все още с ужасна хрема ,че и ужасна кашлица и вече незнам какво да пия.Изядох един буркан мед с 4 лимона,едно шише Мукоплант изпих и незнам си какви други неща....
А за хомеопатията аз даже и на хомеопат не съм водила малкия,но съм напълно съгласна с вас,така е.Но той малкия не боледува,което много ме радва,само суполки и мн рядко червено гърло и там за сега все го уцелвам,че и мен,но този път положението е по различно с мен....не действа нищо #2gunfire Купила съм си една книга и там е описан всеки симптом.
 Добре дошли на новите мами  bigdance2
Хариелка много се радвам за тебе,всичко ще си е наред,по малко разходки и почивка и ще изтикаш Peace

# 21
  • Мнения: 59
Има ли други като мен , който да не усещат все още маничето? Влезнах в 18 седмица, а все още не мога да различа движенията му.

# 22
  • Мнения: 96
Здравейте момичета! Съни темата е чудесна!  bouquet
Има ли други като мен , който да не усещат все още маничето? Влезнах в 18 седмица, а все още не мога да различа движенията му.
Аз след 2 дни ще съм в 18 г.с. и също не съм го усетила мъника, но мисля, че е нормално. Нали казват, че при първа бременност по-късно се усещат движенията /към 20 г.с./, а и зависело от дебелината на коремната стена. Така че не се притеснявай, скоро ще ги усетим мъниците  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 8
Здравейте момичета.
Аз съм жив зян.Температура,главоболие,гърло..вече и кашлям с гаден секрет и то доста дълбоко и болезнено.В тези жеги съм направо парцал а днес трябва да защитавам курсова работа..как ще се добера до там направо не знам.Оказа се,че това е някакъв гаден вирус,понеже първо Дани (малкия)пусна сопол а после и баща му,така че се пазете ако видите някой кихащ,кашлящ или подсмърчащ...
Поздравления за чудесното оформление на новата темичка Simple Smile

# 24
  • Мнения: 24
Цоп, и аз в новата темичка.

Поздравления на Съни за новата темичка, както винаги прекрасна.

За тези, които още не са усетили бебчетата  - не се тревожете излищно. Аз едва от 2-3 дни започнаг да усещам движенията му из корема си, гуделичкането и бълбукането, за ясно ритничета мисля не съм усетила, по скоро побутвания.

От няколко дена се вкарвам в някакви филми, едно ми е станало тревожно и аз незнам от какво, но мисля че е от нетърпение вече да видя бебето. Мина месец откакто за последно го видях, за щастие в петък сме на преглед и  времето минава ужасно бавно.

Стискам палчета на всички ,които днес са на преглед, очакваме Ви с хубави новини.

Целувки от мен , спорен и успешен ден на всички. Аз се залавям за работа.

# 25
  • Мнения: 30
Galia, Zeirna, аз бях много дълго със сополи, кашлица, кихане и изпитах какви ли не народни илачи- на мен ми помогна сироп с бира- домашно приготвен.Една бира/500 мг/ , добавяш сок от един лимон и настърганата му кора и 1 пакет/100 гр./ небет шекер/от аптеката се купува- така се казва/- тази невероятна комбинация се вари 20-30 мин. и след това на 1-2 часа се взима по 1 лъжичка. Аз за два дни спрях кашлицата с това.В носа пръсках едни капки, уж хомеопатични- Euphorbium. Всичко това с позволението на лекар и то от АГ болница.За сиропа не се притеснявайте от бирата- той алкохола и буквално се изпарява. Ако искате пробвайте, лесно е и не е много гадно на вкус. А за болящо гърло аз си правих гаргара с пчелен прополис, ама честно да ви кажа не съм сигурна помага ли.
Бързо оздравяване!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 082
Здравейте момичета!

Съни   Hug темичката пак е супер Simple Smile  Благодаря ти, че питаш за Мишо, вече е напълно здрав, вчера го водихме на лекар, няма хрема, гърлото не е червено и гърдите му са чисти и от днес отново е на ясла. Миличкото така се радваше, явно му е доскучало вкъщи с нас  Mr. Green

Миша стискам палци!

Момичетата, които бяха вчера на преглед не се отчетоха  Thinking дано всичко е наред!

unvisible успех на прегледа днес и не се притеснявай, че още не го усещаш бебо, все пак ти е първа бременност, а и зависи от дебелината на коремната стена и къде точно е закрепена плацентата  Peace

Галя, Зеирна да оздравявате бързо!

Хубав и усмихнат ден на всички! Flowers Bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 5
За помпата на Медела се продават и всички накрайници, шишенца и консумативи отделно. И това е още една причина да ги харесвам. Чувала съм добри отзиви и за електрическата на Авент.
dessy encheva страшна грешка е да се цедиш в шише и така да му даваш. Това намалява кърмата и е много вероятно да спре. Аз съм кърмила на поискване, но след кърмене съм се до изцеждала първия месец, понеже имах много кърма, а дребса не можеше да изцока цялата. Така колкото повече цедиш толкова повече имаш. Но тази тема е много дълга и като му дойде времето ще я разискваме неминуемо.
Поли хиперлактацията, както и липсата на кърма са много относителни неща, но не е заради помпите. С помпата можеш само леко да коригираш нещата .
nnnnn няма нищо превантивно в медицината. Аз не бих си правила експерименти при положение, че можеш да попиташ док.
Добре дошли на новите мами!
endira ние все една до друга пишем Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
Запис в новата тема. Благодаря ти Съни.
Хубав ден на всички

# 29
  • Мнения: 5
Здравейте в новата тема!

И аз май си харесах количка, т.е колебая се между 2 - Jane Rider и Jane Unlimit. Колебанието е само защото Unlimit има напълно легнало положение т.е реално става и за новородено без разните кошове.

endira - въпросче за помпата Авент. Аз получих една, ползвана 2 пъти, но въпреки това накрайникът и е пожълтял, освен да го сменя? За засмукващия силиконов накрайник говорим нали? Също трябва да си поръчам и контейнери за нея, казваш в e-bay ще намеря? Така се надявам да не ми се налага да я ползвам, да си кърмя на поискане и млечният поток да е както си трябва. Иначе кумата ми пък даде сума пари за ел. помпа - каза, че се е измъчила с нея и я продаде, явно е много индивидуално, така че това, което е удобно за една от нас, не е задължително валидно и за други.

misoka
- можеш ли да споделиш от Slalom някакви оплаквания имаш ли, тъй като ще взимам Jane най-вероятно? Знам, че е малко по-тежка, но аз няма да я нося по стълби, а иначе мисля, че се движи доста плавно и маневрено, не смятам, че тежестта е от първостепенно значение за това, аз предпочитам да е стабилна и лесно подвижна + удобна за бебето.


Hariela - страхотни новини, браво на вас с мишочето!

Общи условия

Активация на акаунт