На Aвгустовското дете му замириса на море!

  • 25 792
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 361
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА,МАРИЕТКА!!!ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И ВЗАИМНА ОБИЧ И ПОДКРЕПА!!!

Тортата е великолепна,както и целият блог.
За гоблена,също останах без думи Hug

# 31
  • Мнения: 25
Здравейте  Hug
Героите са уморени, току що се завръщам от много важен концерт, който мина чудесно  bowuu
Мариета - Честита Годишнина! Много дълги години да се обичате! Прочетох ти разказа - развълнувах се. Дано само хубави мигове ви предстоят, независимо от това какво се е случило  Hug
Димяни - тези температури от ваксината ли са? Пита ли педиатъра? Дано минават вече!
Лу - чакаме разказа от хабитуриентската  Heart Eyes
Фети - как е Неди ?

Лека вечер, че след час изчезвам на пиано бар да си допразнуваме  Mr. Green

# 32
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Ох, писах, писах и нейде се затри. Та почвам от самото начало. Преди малко се прибрахме. Ска-па-ни. Тържеството беше чудесно. В зала "Универсиада" - в една по-малка зала вътре, празнично украсена за случая. Децата бяха прекрасни. Двете групи изнесоха истински спектакъл с много песни и танци. Редуваха се ту едната, ту другата група, ту заедно. Родителите бяхме на столове в полукръг около тях. Цялото шоу продължи над час и половина. Водещ беше бате Енчо, който успя да предразположи чудесно и децата, и публиката, без излишни лиготии. (Само на финала дори и той не успя да се справи с ревящ Сашо, надуващ гайдата за това, че нямало и за него букети, които да поднесе Crazy Това обаче беше след шоуто). На тържеството имаха и гости - деца от група "Бонбон", които им изпяха три песнички. А иначе нашите бяха в специални костюми - нашата група в жълто, другите - в червено и черно. На финала ги облякоха в съответните по цвят тоги с университетски шапки и им връчиха най-тържествено дипломите за завършена детска градина. Голямо вълнение падна.  Grinning Не видях родители да плачат, но видях страшно много усмивки. После си разменихме малко телефони с приятелчетата и си обещахме да ги събираме. Прибрахме се по живо, по здраво. Но се наложи да отскочим до близкия магазин за нещо и Теди поиска да дойде с нас. И като направихме две крачки навън, че като ревна това дете... няма спиране. То сълзи направо крокодилки, то хлипане, то чудо. Ама истински рев, не от глезотия. Бре, видяхме се в чудо. Не казва какво иска и за какво е всичко. Накрая успя да изхълца, че повече няма да вижда децата. Чак сега осъзна, че вече няма да бъде с децата, с които е преживяла невероятно неща четири години. Confused
После ще дописвам, че ме гонят от компютъра.

# 33
  • Germany
  • Мнения: 1 262
 bowuu

П.С. Напоследък не ми пее нещо петела и не пиша много много

# 34
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря на всички за чудесните пожелания  bouquet!

Лулу, вие също сте имали един прекрасен ден Hug!

# 35
  • Мнения: 1 554
Мариета,още дълги години семейно щастие ви пожелавам  bouquet гоблена е страхотен Simple Smile

dezita,дано за пее скоро Wink

# 36
  • Мнения: 389
Мариета,честита годишнина,още много много поводи само за радост. Гоблена е уникален  bouquet
Елис,сега видя мила,Честита рожба,да е жив и здрав, и късметлия
Лулу,толкова мило ми стана.Милата Теди  как преживяват децата.Няма ли да са поне няколко деца в едно у-ще заедно?

# 37
  • Мнения: 3 388
Мариета,   семейно щастие и много любов   bouquet

# 38
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Валеске, наистина преживяват, макар да дават вид, че не им пука и че са много силни. А истината е, че душичките им са още твърде крехки, лесно раними и още по-лесно откликващи на случващото се около тях с онази невидима за нас вибрация, която всъщност прави връзката помежду им така силна.
Мариетка, и аз да кажа - много нежен и вдъхновяващ гоблен си създала. Peace
Как са днес болничките? Надявам се да се похвалите с добри новини. Hug

# 39
  • Мнения: 243
Лулу, ама вие направо истинска хАбитуриентска сте направили  Laughing Милото Теди, представям си я как плаче  Cry Колкото и да са малки много добре разбират какво става.
Разказа е много хубав, ама ако може и със снимков материал да го подкрепиш  Wink  Hug

Аз днес не пуснах Яни на градина, че нали съм си вкъщи вече, а баща му искаше днес да се наспи, та се чудя сега какво ще го забавлявам цял ден  Rolling Eyes Ще излизаме навън след малко.

  bouquet

# 40
  • Мнения: 564
Мариета, гобленът ме развълнува, много истински, пълен с емоция  Hug Никога не ми се е случвало да се дивия на гоблен, наистина е невероятен   bouquet  bouquet   bouquet

Неди е добре, вчера ми изкара акъла с тази остатъчна Т. Извиках лекар, каза че е било вирус и са последни вече симптоми..Гърлото му нормално, уши, гърди всичко прегледа. Пусна проба урина-чиста.  Истината е, че от както сме тук кара вируси ужасно странно, никак не типично за него  Rolling Eyes Аз за това и се сдухвам толкова..Вече втори вирус кара с 39.5-6-7, плюс обрив  Shocked Явно нашенските вируси и тези са различни и се преболедуват по различен начин  Rolling Eyes

Вася, поздравления за концерта, звезда си ти, само се чудя кога ще ме поканиш официално?  Hug

Лу, страхотно сте си прекарали, емоции никак не са ви липсвали  Heart Eyes Крачката от градината към училище си е сериозна, може би Теди я е осъзнала някак си по детски..

На нас най-накрая ни предстоят 3 почивни дни  Party

Хубави Събота и Неделя   bouquet


# 41
  • Мнения: 25
ЗДравейте  Hug
Лу - големи емоции и с тези тоги направо си ги представих! Браво!  bowuu
dezita   - моя ту пропява , ту секва  Mr. Green ама няма как , така ще се кара
Фети - тези вируси са някакви "техни си" Неди ще свикне и с тях и няма да е все така. Ами официално ще те поканя на 15 - ти юни, когато ми е самостоятелния концерт, ама ти си далечко.  Hug
Болничките да се оправят бързичко  Hug
Хубав ден на всички  Wink

# 42
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте и от мен Hug
Аз съм на работа и серизно съм се замислила да предложа на народното събрание да забранят със закон да се работи в събота Mr. Green
Лулу, представих си Теди, милата, какво ли преживява. Аз ДГ не съм завършвала, защото ме е гледала баба ми, но помня като завършвах 7ми, а после и 12ти клас какви емоции бяха и колко рев съм изревала, точно по същите причини като Теди Confused
Фети, дано по-бързо свиквате с "вносните" вируси Praynig
Димяни, дано по-скоро се оправят Вики и Валя и следващите ваксини да приемат с лекота Praynig Hug
Вася, браво за концерта. Сигурна съм, че ще имаш много успехи от тук натам. Майка ми пее много хубаво и пееше в хора на Катедралния храм преди години, но нито аз нито сестра ми сме го наследили от нея Mr. Green особено пък аз hahaha

# 43
  • Мнения: 25
Ния - тази твоя графика в подписа ти, означава ли, че работите за бебче  baby_neutral
Димяни как сте?

# 44
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Ния - тази твоя графика в подписа ти, означава ли, че работите за бебче  baby_neutral

Ауууу, клюкарка.  smile3534 Ния, и к'вооооо.... Mr. Green Whistling

Уф, днес не успях да се добера изобщо до компютър през деня, та да сваля малко снимки. За сефте ни пускат в почивен ден при отработване и аз този ден го прекарах в хойкане по софийските улици и в оправяне на разни документи.  ooooh! Крака не ми останаха, а жегата беше безмилостна.
Васе, айде и малко насам концертчета направи де, какво си са стиснала. Crossing Arms Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт