FrontierVille 6

  • 26 726
  • 603
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
Не ми излиза тази опция Hire до хангара,какво да правя Thinking
Амче къде е написано че трябва да кликнеш върху хангара. Трябва да кликнеш върху Bess(мацката с червената коса). Там вече има "Hire". Написал съм че тя е до хангара да не я търсиш из целия див Запад.

# 181
  • У дома
  • Мнения: 135
Много в моля, помогнете ми. baby_neutral
Ето какво ми излиза цял ден
Сървърът не е намерен
     
     
     
     
     
       
       
          Firefox не може да намери сървъра zynga.com.
       

       
         
Проверете адреса за правописни грешки, като например
ww.example.com вместо
www.example.com
Ако не можете да заредите каквато и да е страница, проверете хардуера.
Ако компютърът ви е зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъп до мрежата.
Кажете , какво да направя, моля!

# 182
  • Мнения: 27
Не ми излиза тази опция Hire до хангара,какво да правя Thinking
Амче къде е написано че трябва да кликнеш върху хангара. Трябва да кликнеш върху Bess(мацката с червената коса). Там вече има "Hire". Написал съм че тя е до хангара да не я търсиш из целия див Запад.
Нямам никаква мацка с червена коса до хангара,защо така Shocked

# 183
  • У дома
  • Мнения: 135
Е, няма влизане в играта...Нито в нея, нито във FV.Не мога да пиша и на Зинговци...
Няма достъп до тази уеб страница
The server at fb-0.frontier.zynga.com can't be found, because the DNS lookup failed. DNS is the web service that translates a website's name to its Internet address. This error is most often caused by having no connection to the Internet or a misconfigured network. It can also be caused by an unresponsive DNS server or a firewall preventing Google Chrome from accessing the network.
Можете да направите следното:
Reload this web page later.
Check your Internet connection. Reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.
Проверете настройките си за DNS. Свържете се със системния си администратор, ако не сте сигурни какво означава това.
Try disabling network prediction by following these steps: Go to Wrench menu > Опции > Разширени настройки and deselect "Предвиждане на мрежовите действия, за да се подобри скоростта на зареждане на страниците." If this does not resolve the issue, we recommend selecting this option again for improved performance.
Try adding Google Chrome as a permitted program in your firewall or antivirus software's settings. If it is already a permitted program, try deleting it from the list of permitted programs and adding it again.
If you use a proxy server, check your proxy settings or check with your network administrator to make sure the proxy server is working.
If you don't believe you should be using a proxy server, try the following steps: Go to Wrench menu > Options > Under the Hood > Change proxy settings > LAN Settings and deselect "Use a proxy server for your LAN."
Грешка 105 (net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Адресът на сървъра в DNS не може да бъде определен.

# 184
  • Мнения: 301
Нямам никаква мацка с червена коса до хангара,защо така Shocked

До Big Barn? Нямаш това

# 185
  • Мнения: 27
не,никога до сега немие излизала тази мацка до хангара,пробвах и с мозилата,но нищо  newsm78

# 186
  • Мнения: 0
не,никога до сега немие излизала тази мацка до хангара,пробвах и с мозилата,но нищо  newsm78

Явно ще трябва първо да ъпгрейднеш сградата

# 187
  • Мнения: 27
не,никога до сега немие излизала тази мацка до хангара,пробвах и с мозилата,но нищо  newsm78

Явно ще трябва първо да ъпгрейднеш сградата
всмисъл,какво точно да направя Blush

# 188
  • Мнения: 0
всмисъл,какво точно да направя Blush
в същия смисъл, в менюто ако има такава опция цъкаш и събираш някакви елементи ако ги няма и като стане зелен финиша - ъпгрейдваш.

# 189
  • Мнения: 0
не,никога до сега немие излизала тази мацка до хангара,пробвах и с мозилата,но нищо  newsm78

Е хубу де. Може и да не е до бара. Вярно че ония идиоти модераторите на играта са чисти малоумници(не като нас безгрешни) но все някъде из територията ти е Bess. Ако имаш камбанка за събиране за манджа на семейството удари я. Ще дойде и тя. Оглеждай се за мацка с червена коса.

# 190
  • Мнения: 27
а къде се намира камбанката  Tiredмале много съм назад,имам около 35мисии да испълнявам и се шашнах помагай те Hug

# 191
  • София
  • Мнения: 4 903
а къде се намира камбанката 

Купува се от Маркета

# 192
  • Мнения: 0
а къде се намира камбанката  Tiredмале много съм назад,имам около 35мисии да испълнявам и се шашнах помагай те Hug
Явно при теб проблема е друг - неизпълнена мисия по въпроса, поогледай ги без нея няма да намериш "червената шапчица"  Laughing

# 193
  • Мнения: 0
а къде се намира камбанката  Tiredмале много съм назад,имам около 35мисии да испълнявам и се шашнах помагай те Hug
Кликни тук.

Явно при теб проблема е друг - неизпълнена мисия по въпроса, поогледай ги без нея няма да намериш "червената шапчица"  Laughing

Точно това исках да кажа. Серсеми са, идиоти са, малоумници са, безмозъчни твари, но чак пък да дадат мисия за наемане на Bess без нея да я има. Епа вече съвсем ги взехме за мезе.

# 194
  • Мнения: 27
НЯМАМ ДУМИ #Cussing outкупих си камбанката и дойдоха само трима-съпругът ми,Ханк и човекът от салона а имам доста сгради построени #Crazyнемога да оправя лесните мисии ами по нататък.......... Sad

Общи условия

Активация на акаунт