Кюретаж и забременяване след това - 18

  • 22 887
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
Поли, съжалявам че си тук Sad дано не е за дълго!

Зузи, Динора, аз имах такъв период, обаче въобще не беше около аборта, а 2 цикъл след това, затова го отдавам на хормони, защото точно в деня в който ми дойде просто света ми се срина..как да кажа..само ми се ревеше ама яката ми се ревеше...та, наревах се и ме отпусна Laughing но аз съм много чувствителна всеки първи ден, просто явно хормонално нещо не е било още наред и съвсем ме е разбутало като настроение...а за това че живота продължава- то е повече от ясно, неможе да седнем да се тръшкаме за неща, които просто ги няма...по този начин според мен де...само си вредите психически още повече, но дано наистина да е моментно и Зузи стягай се и беж на плаж, ние утре откриваме сезона Crazy а относно закономерността че нещата се случват когато им е времето тези дни получих поредното доказателство..но другата седмица се надявам вече всичко да е ясно и ще се похваля и тук Flutter много дълго стана пак, това което исках да кажа е да си намерите някакъв вид хоби, занимание, ще ви бъде по- леко гарантирам, не че аз от плануваните занимания изпълних поне едно ама аз през ден сменям хобитата hahahaиначе нали ви казах- викам си- имам година забрана, ще правим изследвания, ремонти...дрън дрън, кога минаха 4 месеца аз даже мб не съм правила Crazyвсе има нещо по- забавно и по- належащо Blush хайде горе главите, хващайте хавлийките и на плаж, движение, природа и от там желание за живот Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 7 118
[ Може би е прав, но аз не мога в момента да се смея и да се веселя с хора, които не подозират за случилото се.

Подкрепям мъжът ти  Peace По-добре е да излизаш и да се веселиш със хора, които не са наясно с нещата, които са ви се случили. Аз така направих- кюретажа ми беше нощта на четвъртък срещу петък. В събота имахме запазена маса в едно заведение /бяхме я запазили в началото на седмицата и не подозирахме какво ще се случи дни по-късно/. Приятелите, с които бяхме тогава не знаеха, че съм бременна, съответно не им давах и обяснения какво се е случило. Знаеха само една двойка и като дойдоха те ме попитаха как съм /а предварително бях помолила половинката ми да ги предупреди да не ми задават въпроси от този род  Crossing Arms/. Аз не издържах и излязох от заведението, за да си поплача малко... Радвам се, че останалите от компанията дори и не заподозряха какво се случва. Щеше да ми е много по-тежко. А в дадената ситуация ми действаха като развлечение от мрачните ми мисли.

Може и да е така, но аз дори не мога да си поплача, като блокирала съм. Имам нужда да изкарам това "нещо" от мен и познавайки себе си, това ще стане като го изплача...въпросът е кога ще ми дойде музата.

# 17
  • Мнения: 7 118
хайде горе главите, хващайте хавлийките и на плаж, движение, природа и от там желание за живот Hug Hug Hug

Поли, и аз съжалявам да те видя тук  Hug

Иначе за природата, плажа и т.н. аз съм ЗА с 5 ръце, лошото е, че на половинчо не му се ходи ни на плаж, ни на дълги разходки. Но аз смятам утре да си походя, пък ако ще и сама  smile3534

Слагам официално КРАЙ НА КРИЗАТА   smile3513 smile3533

# 18
  • Мнения: 1 129
Зузи и моят беше така. Много му беше криво, трепереше и ме разбираше до един момент. Еми добре де, ама аз какво съм виновна, че и 3 месеца след това има един момент, в който се сещам и света пак ми се срива пред очите за известно време. Не е нещо ,което мога да забравя, но пък и не е нещо, което всеки ден да ми е налегнало на гърдите. Просто ...не знам и аз, но определено също бих те посъветвала да излизаш, да се виждаш с хора, ако щеш и малко да се преструваш. Така минава по-бързо и то не точно минава в буквалния смисъл...едва ли някога ще мине напълно. Мъка си е, но идва слънчево време, а с него и нов късмет. Желая успех, вяра и кураж на всички  Hug

# 19
  • Мнения: 9 095
ох незнам дали е позволено обаче вижте това http://www.youtube.com/watch?v=Vw4KVoEVcr0&feature=aso направо ще се разплача Blush

# 20
  • Мнения: 1 129
олелеее миличките, колко са сладки  Heart Eyes разкошни са!

# 21
  • Мнения: 7 118
Каква прегръдка  удари мама котарана на малкото  Mr. Green. Ох, много са милички  newsm62

# 22
  • Мнения: 201
Дам, точно си мисли човек, че вече се е стабилизирал и изведнъж като се сети за болката и безпомощността и се срива. Аз съм така  Sad Страх за бъдещето, съмнения...
Но срещите с хора много помагат /но подчертавам с хора, които не знаят какво сме преживели, защото започват да разпитват и малко по малко отново се връщаме към кошмара, а ако не знаят всичко си е ок и някак си дори безгрижно- в разговорите и отношението/. Може би човек е по-склонен да споделя тези неща с друг човек, който е минал по същия път... Май стана малко объркано...
Хубава вечер ,момичета   bouquet

# 23
  • Мнения: 452
Здравейте и от мен в новата темичка, благодаря ти Дъгичка, страхотна е   bouquet
Аз и сега съм така, немога да се зарадвам, а докато видя 2-те чертички отново бях на кантар - много исках да ги видя и в същото време си казвах,ами ако пак се случи, какво ще правя, как ще кажа на мъжа си, колко ли ще го разочаровам.... Но после си казвам,каквото е писано,това ще стане и в общи линии почти никой не знае за бременността ми, едвам се сдържам да не кажа,но пък ... оф незнам трябва ли да е толкова суров света....
Сигурна съм, че всички ще успеем и ще се радваме на здрави бебоци  Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 7 118
Здравейте и от мен в новата темичка, благодаря ти Дъгичка, страхотна е   bouquet
Аз и сега съм така, немога да се зарадвам, а докато видя 2-те чертички отново бях на кантар - много исках да ги видя и в същото време си казвах,ами ако пак се случи, какво ще правя, как ще кажа на мъжа си, колко ли ще го разочаровам.... Но после си казвам,каквото е писано,това ще стане и в общи линии почти никой не знае за бременността ми, едвам се сдържам да не кажа,но пък ... оф незнам трябва ли да е толкова суров света....
Сигурна съм, че всички ще успеем и ще се радваме на здрави бебоци  Praynig Praynig Praynig

Бебо, аз до преди няколко дни не страдах от суеверия, но вече съм решила когато се появят двете чертички на никого да не казваме, докато не влезем в 4 месец. Така, че според мен си задръж емоцията за теб, засега. Знам, че ти се иска да изкрещиш на целия свят добрата новина, но малко забавяне няма да ти навреди. Това е от мен, а ти постъпи така, както сърцето ти подсказва  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Много ме дразни мъжа ми, който до вчера беше плътно до мен, днес обаче прецени, че му се живее и иска да ходи за риба, а после да сме поканили гости у дома  fight Ядосах се! Аз още не знам какво ми се случва, а той иска просто да махна с ръка. Може би е прав, но аз не мога в момента да се смея и да се веселя с хора, които не подозират за случилото се. Чувствам се много самотна в момента и май някой трябва да ме "шутира", за да се върна в онази добра форма на отвратителния оптимист, който всъщност съм  smile3555

Не бъди толкова сигурна, че просто "маха с ръка"?...
Възможно ли е на него също да му е тежко и да се опитва по този начин да се разсейва, да търси път да забрави - или поне да запълва времето си с неща, така щото да няма възможност да мисли за случилото се?
Хората реагират различно на болката...

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Здравейте и от мен в новата темичка, благодаря ти Дъгичка, страхотна е   bouquet
Аз и сега съм така, немога да се зарадвам, а докато видя 2-те чертички отново бях на кантар - много исках да ги видя и в същото време си казвах,ами ако пак се случи, какво ще правя, как ще кажа на мъжа си, колко ли ще го разочаровам.... Но после си казвам,каквото е писано,това ще стане и в общи линии почти никой не знае за бременността ми, едвам се сдържам да не кажа,но пък ... оф незнам трябва ли да е толкова суров света....
Сигурна съм, че всички ще успеем и ще се радваме на здрави бебоци  Praynig Praynig Praynig


Това си е въпрос на лично мнение, но...



— Животът ми е еднообразен. Аз ходя на лов за кокошки, хората ходят на лов за лисици. Всички кокошки си приличат и всички хора си приличат. Затова малко ми е тежичко. Но ако ти ме опитомиш, животът ми ще стане като пронизан от слънце. Аз ще разпознавам шум от стъпки, който ще бъде съвсем различен от всички други. Другите шумове ме карат да се пъхам под земята, шумът от твоите стъпки ще ме повиква като музика да изляза от дупката. И освен това погледни! Виждаш ли нататък житните нивя? Аз не ям хляб. За мене житото е безполезно. Житните нивя не ми припомнят нищо. А това е тъжно! Но ти имаш коса с цвят на злато. И когато ме опитомиш, ще бъде чудесно! Житото, което е златисто, ще ми спомня за тебе. И шумоленето на вятъра в житата ще ми бъде приятно…

Лисицата млъкна и дълго гледа малкия принц.

— Моля ти се… опитоми ме — каза тя.

...

Така малкият принц опитоми лисицата. И когато наближи часът на заминаването, лисицата каза:

— Ах! … Аз ще плача.

— Ти си виновна — каза малкият принц, — аз не ти желаех никакво зло, но ти поиска да те опитомя…

— Разбира се — каза лисицата.

— Но ще плачеш! — каза малкият принц.

— Разбира се — каза лисицата.

— Но тогаз ти не печелиш нищо!

— Печеля — каза лисицата — поради цвета на узрялото жито.




И сега ще обясня какво се опитвам да кажа с този цитат...
Ако не си позволиш да изживееш щастието от страх да не последва болка, болката (ако, не дай Боже, дойде) няма да бъде съществено по- слаба от това, че не си била щастлива преди това.



Текст (слова) песни «Если у вас нету тёти (Ирония судьбы или с легким паром)»

Eсли у вас нету дома,
Пожары ему не страшны.
И жена не уйдёт к другому,
Eсли у вас, если у вас,
Eсли у вас нет жены,
Нету жены.

Eсли у вас нет собаки,
Eё не отравит сосед.
И с другом не будет драки,
Eсли у вас, если у вас,
Eсли у вас друга нет.
Друга нет.

Оркестр гремит басами,
Трубач выдувает медь.
Думайте сами, решайте сами,
Иметь или не иметь,
Иметь или не иметь.

Eсли у вас нету тёти,
To вам eё не потерять.
И если вы не живёте,
То вам и не, то вам и не
То вам и не умирать.
Не умирать.

Оркестр гремит басами,
Трубач выдувает медь.
Думайте сами, решайте сами,
Иметь или не иметь,
Иметь или не иметь.

Оркестр гремит басами,
Трубач выдувает медь.
Думайте сами, решайте сами,
Иметь или не иметь,
Иметь или не иметь.




Если у вас нету тёти

# 27
  • Мнения: 1 262
Дъгичка, супер си се справила Hug
Дано да има повече хубави новини в новата ни темичка Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 1 368
katiABV , много е хубаво .
zuzi,  и аз много се дразнех за поведението на мъжа ми в началото след случилото се, все измисляше някакви развлечения, опитвайки се да ме накара да се усмихна, но все не му се получаваше.  Сигурна съм че  и тях ги боли и може би това е начина да се справят с болката, правейки се че все едно нищо не се е случило.

# 29
  • Мнения: 248
момичета, тук съм, и ви чета, но понякога нямам какво да напиша, как да ви успокоя, когато аз съм кълбо от нерви Rolling Eyes, раздвоена съм, Тим ме прави толкова щастлива, понякога болезнено го стискам и целувам, всякаш някои може  да ми го вземе,той негодува и ме бута Mr. Green, много е активен, говори много и не се спира, вечер пада в леглото и заспива в рамките на 2 минути от умора. от друга страна е бременността, тя ме побърква, миналия ден се изтърсих при лекаря, ъа да питам още ли съм бременна Mr. Green, попита ме имам ли причина да мисля противното, каъах , че не, но и нищо не усещам , което ме побърква. всичко беше наред, сега съм към 14 седмица, а остават толкова много #Crazy ужас. ако го пръкна тва бебе, не искам никога вече, ама честно, ако ще имаме и трето, ще е осиновено.
иначе ми бият инжекции и пия пак куп лекарства, ще ставам истински слон, то се е видяло ooooh!
така ми се иска на всички страдащи и искащи да имат деца да им обясня, колко е хубаво да осиновиш, знам че звуча, като сектантка, но наистина го мисля, има толкова страдащи души и толкова много малки създанич, които гният по домовете.
ако можехте да видите как се променя Тим всеки ден , как се радва, и как уплашено плаче от душа, който явно познава от дома.......... е хайде спирам.......

хубава неделя

Общи условия

Активация на акаунт