Южния вятър леко се носи, ОКТОМВИЙСКИТЕ крачета вече са боси!

  • 25 624
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 186
ех , че сладки бебоцииииии.
Не съм - Стоянчо бие рекордите , ние сме ранени на доста места , ама чак такаааа.Голям е сладур.
Ноел-за Евичка да не говорим - страхотна красавица

цвети- ми ставам и удрям само една стирка в къщи и изчезваме.По обед като се приоберем дооправям , почивам докато дребното спи следобеден сън и после пак навън.

За кръщенето- август ще е , дрехите задължително ще са светли , но незнам все още какви точно

# 721
  • Мнения: 2 286
Честити поводи на всички!  bouquet Бъдете здрави, щастливи, много влюбени!!!

Благодаря ви за отговорите за кръщенето! Питам, понеже онзи ден му взех нова ризка, която е бяла на светли райета и мисля да я оставя за кръщенето и само панталонки да взема, иначе аз знам как трябва, ама дали не може да минем с по-малко разходи. Иначе, нашата кръстница не искам да я натоварвам с каквито и да било разходи, кръстчето ние ще си вземем, за нея само панталонките ще останат.

Саманта, успех на курсовете! Аз не знам дали някога ще събера смелост да се кача зад волана.

За падането - гледах едни каски за бебета и мисля нашия да го обзаведа с такава, защото другото няма как да го опазя.

Има ли кой да пусне акнета за новата тема?

# 722
  • Мнения: 433
Мами, кръстили вече момченчата - моля ви, кажете ми чисто бели ли бяха дрешките ви? Ако не какво точно взехте? И взехте ли обувчици? А трябва ли?

Понеже кръщавахме баткото ни през зимата (то и Мая де), след покръстването си беше облечен в нова грейка с яке, синя  Rolling Eyes . Не е нужно всички дрехи да са нови  Peace обувки не сме му слагали, беше на 3 месеца и нямаше смисъл.
Мая пък беше облечена в розова рокля  - има снимки и от двете кръщенета във Фейсбука, ако ти се гледат  Peace
Мен пък днес една приятелка ме изненада, иска да кръстя и двете й деца на Кръстова гора през юли. Акъла ми не го побира, за едно кръщене да се бие толкоз път  newsm78 Дядо Боже е навсякъде  Peace

# 723
  • Мнения: 790
Мамчета от София - кажете магазини за бебешки каши в София, района на центъра, Южния парк, че не знам откъде да купувам като сме в София. За Била имат такъв бебешки щанд, но не помня имаше ли каши, май само пюрета съм виждала. newsm78

И друг път съм писала на ул. Нишава, откъм Южния парк страната точно има един много добре зареден с храни магазин. Също и на Патриарха в отсечката между 5те кюшета и витошка, в близост до църквата там има един също много добре зареден.  Peace

Чета ма не ми се пише, извинете!

# 724
  • Мнения: 2 286
Беболе, Hug

Пусни една анкетка Peace Hug

# 725
  • Русе
  • Мнения: 904
момичета имам питане на бебо пъпчиците станаха по големи колкото лещено зърно но са само по ръчичките и никъде на друго място няма,няма и температура ,спокоен е и има апетит дали може да е шарка newsm78

# 726
  • Мнения: 3 500
Тани, при варицелата пъпките се пълнят с течност и стават като мехури. Освен това се размножават за часове.

# 727
  • Русе
  • Мнения: 904
тогава какво може да е ,ще го водя на лекар но до понеделник мира няма да имам

# 728
  • Мнения: 25
Бандитке, честита годишнина и много семейно щастие  Heart Eyes.

Лурдес, в центъра близо до МОЛ София има Вис Виталис, там има голямо разнообразие от каши и пюрета, а в Била също има каши, само дето са малкоо по скъпи, но е малко  Peace

Мамчета с посинени дечица, ако ми позволите да дам съвет за бързо оправяне и непоявяване на синини - след като детенце се е ударило намажете с лек масаж мястото, като предварително сте сложили малко олио на пръсчето си (може и такова за готвене). Пресен пример от онази вечер моето загубило равновесие явно и както е седнал полетял напред и си ударил скулата в една пластмасова играчка (свеки е била при него), после гледам червен и след около час като започнахме да го къпем пак се загледах, то започнало да посинява, намазах с лек масаж и на сутринта нямаше нищо.

Гледам за кръщенета си говорите, и аз съм го намислила да е лятото, но да видим как ще ни се получат нещата, таткото трябва да успее да си вземе отпуска, че искаме да е във Варна, не сме си избрали кръстник още и най-важното нямаме дата в църква (и не знам колко време предварително трябва да запазя ден и час).

Последна редакция: пт, 10 юни 2011, 22:36 от stelisima

# 729
  • София
  • Мнения: 5 727
Нашите пъпки 3 дни нямаха никакви течности в тях  Rolling Eyes и искара с много малко по принцип иам няма 20 ина  Grinning
Малките са пак с хрема и кашлица и ще се  #2gunfire

# 730
  • Мнения: 144
момичета имам питане на бебо пъпчиците станаха по големи колкото лещено зърно но са само по ръчичките и никъде на друго място няма,няма и температура ,спокоен е и има апетит дали може да е шарка newsm78

Здравейте, момичета!

Тани, описваш пъпките на моя Ники. Абсолютно същото положение. Интересното е, че има само на дясната ръчичка и 2 на дясното рамо. Доста са големи и също не знам от какво да са. Може би от някое пюре, но подозирам и жегите. лекарката ни, без много да го гледа, отсече алергия и ни изписа калциев глюконат, но не съм му давала от него. Някой беше писал, че е абсурдно да се дава това нещо на малко бебе... (ама не помня кой беше писал).....

Титке, честита годишнина!! Бъдете здрави и влюбени!

Буболече, честити поводи на вас! Как са се наредили само... Simple Smile Бъдете живи и здрави, много късмет!!

Честити месечинки на всички! И понеже съм много зальохана в последно време... честита месечинка на Йони Смехоранкова (на патерици) Нека е жива и здрава, все така лъчезарна и прекрасна!!!   bouquet Hug

Ноел, Не съм, ама такива са сладки дечковцитееееееееее.... Пу-пу-пу! А Стоянчо е направо юначага! С такова синьо око...  Flutter

Лурдес, и аз щях да пиша за магазина между Витошка и 5те кьошета - на Авент Филипс. Има и един (води се био магазин), ама продават и пюрета и каши. Намира се под фантастико малко преди входа на Южния парк откъм Витошка. Като казвам "под" имам предвид буквално под Фантастико. Слиза се по едни стълби и малко трудно се забелязва от улицата.

За среща следващата седмица предлагам да е Борисовата, че наистина е по-удобна откъм транспорт. Барбалетка, ако искаш, може да се срещнем някъде и да ходим заедно натам (явно си близо до нас, щом се разхождаш в Южния). Simple Smile

Хайде, лека вечер и бързо оздравяване на бебешоците и на шаркосаните!!!!  Hug

# 731
  • Русе
  • Мнения: 904
Aни нашата педи каза че е от слънцето и топлото ама бяха малки пъпчици а сега са по големи и са само на двете ръчички общо около 20 тина

# 732
  • София
  • Мнения: 1 395
Тани, може да изкара варицела и без никакви други симптоми и проблеми. Пъпките не са кръгли както са повечето, а са с безформен връх-мехурче.

Момичета, сърбежът не ми пречи, всичко търпя, и температурата търпя, но имам най-много пъпки ТАМ на ОНОВА място на най-най-гадното възможно и не сърбят, а болят, не мога да си затворя краката smile3511 Грр само това ако не беше щях да го преживея, но е ужасно! Оплаках си се, никой вкъщи не ме разбира, поне вие..

Утре пътуваме за Варна..

# 733
  • Русе
  • Мнения: 904
нашите нямат мехурче затова се чудя какво е ,дали наистина може да е от жегите ,че много се поти милото

# 734
  • Мнения: 144
нашите нямат мехурче затова се чудя какво е ,дали наистина може да е от жегите ,че много се поти милото

Тани,
пак същата ситуация. А по сгъвките на ръцете (където се събира пот явно), има много ситни пъпчици. А тези другите също бяха малки, но станаха големи и казах, че подозирам жегите, защото се появяват нови, когато сме навън и нямат никакви връхчета. Като петна са. Дали пък не е и от жеги + крема за слънце....  newsm78 Чудя се и аз вече много време... Ама, ако не изчезнат, в понеделник пак ще го водя да ги види още веднъж докторката, ПЪК!

Бебз,
няма ли нещо, с което да се мажат тези пъпки, че да не се усещат толкова?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт