Южния вятър леко се носи, ОКТОМВИЙСКИТЕ крачета вече са боси!

  • 25 596
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 80
Тани, може да изкара варицела и без никакви други симптоми и проблеми. Пъпките не са кръгли както са повечето, а са с безформен връх-мехурче.

Момичета, сърбежът не ми пречи, всичко търпя, и температурата търпя, но имам най-много пъпки ТАМ на ОНОВА място на най-най-гадното възможно и не сърбят, а болят, не мога да си затворя краката smile3511 Грр само това ако не беше щях да го преживея, но е ужасно! Оплаках си се, никой вкъщи не ме разбира, поне вие..

Утре пътуваме за Варна..
   Ееее ужас,мажи ги с нещо че ще откачиш!Ако нямаш нищо,поне ракийка нямаш ли в къщи?
  Аз също успявам да ви държа под окп засега  Wink,но нямам какво да кажа!Освен едно огромно БЛАГОДАРЯ на Бърди  Hug!

# 736
  • Мнения: 2 286
Тани, може да изкара варицела и без никакви други симптоми и проблеми. Пъпките не са кръгли както са повечето, а са с безформен връх-мехурче.

Момичета, сърбежът не ми пречи, всичко търпя, и температурата търпя, но имам най-много пъпки ТАМ на ОНОВА място на най-най-гадното възможно и не сърбят, а болят, не мога да си затворя краката smile3511 Грр само това ако не беше щях да го преживея, но е ужасно! Оплаках си се, никой вкъщи не ме разбира, поне вие..

Утре пътуваме за Варна..
Confused ooooh!  Hug  Praynig дано бързо минава!!! Ако искаш може да пробваш със судокрем. На мен ми помага за ухапано от комар. Няма да ги излекува, де, но поне може да облекчи.

Тани, нямате ли спешен кабинет? По законите на всеобщата гадост, моят почти  винаги има някакъв проблем точно по празници или почивни дни и все сме в спешния Crazy .

Май наистина Борисовата е най-удобна дестинация...? Дайте идеи за ден?

# 737
  • Мнения: 144
.........

Май наистина Борисовата е най-удобна дестинация...? Дайте идеи за ден?

Предлагам да е през седмицата (и след сряда, че до тогава ще е валежно), че да отидем и при Писето, Обещала е да ни гощава с вкусотийки!!! Simple Smile  newsm53

# 738
  • Мнения: 2 286
Добро утро!



Честити месечинковци!!!

# 739
  • Мнения: 31
здравейте момичета!
Нямам си и ни най - малка представа какво си пишете но е доста Simple Smile .Просто исках да се запиша в последната тема а токувиш ми останало време някой ден да почета и да се включа в някой разговор.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт