Парфюмни размисли и страсти - 136

  • 36 832
  • 739
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 656


След досадно дълго задържалите се студени дни най-после слънцето се усмихва така, както ни се искаше отдавна. Най-после имаме истинско лятно време, толкова внезапно дошло тук, че някои хора още не са успели да прередят гардеробите и да сменят дрехи и парфюми за съответния сезон Simple Smile Но лятото няма тях да чака, а настъпва с пълна сила. Въпросът на днешната тема към всички вас е:

Кой е вашият парфюм-откритие за настъпващия летен сезон?

Дали сте намерили нова любов или сте преоткрили нещо добре забравено старо? Или сте погледнали с друг поглед към някой аромат, досега отхвърлян и низвергнат? Кой е вашият уау-парфюм за лято 2011?


Моля, заповядайте   bouquet


Предишната тема.

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 00:56 от Атти

# 1
  • Мнения: 35 961
не е откритие, но ще бъде най-вече Зрънцето лудост това лято!

# 2
  • Мнения: 1 999
Пу,втора:)
За това лято моите 2 открития са Алесандро дел Акуа и Дона АКрън- здравецовия...некааа.нека да е лятоооо....Simple Smile
Вили   bouquet

# 3
  • Германия
  • Мнения: 71
Е, Атти, ти просто ме стрелна в сърцето.

Благодаря ти за слънчевата тема Hug

Моето откритие
е Бразилската мечта на Ести.

Бубс, за втори път не разбирам този виц или афоризъм със зрънцето. Thinking

# 4
# 5
  • Враца
  • Мнения: 2 664
 Още си нямам откритие ...  smile3518

# 6
  • Мнения: 2 617
Моето откритие предстои - сигурна съм  Peace

Нати, много обичах "Бразилската мечта"  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 999
По повод запитването за Алесандрото да кажа- и този от 25 мл и този от 50 мл са ми ЕДТ,и двата са в черни кутийки и двата изглеждат като ЕДП-то от снимката на Натали  Thinking А сега де  newsm78
Такива са ми и двата (на кутията ясно се вижда,че пише ЕДТ) :

# 8
  • София
  • Мнения: 767
Моето откритие е Нинфео Мио.. Heart Eyes Като глъдка свеж , влажен въздух...точно като след дъжд. Grinning

Супер тема, ще събирам още идеи.  bouquet

 Атти, Розата на Алесандро ли душих , от виал, пратен от Натали на срещата в кварталното кафе? Една много приятна свежа роза. Точно като мокро цвете миришеше.. Thinking Имам чувството,че вече съм те питала, ако е така извинявай, годинките не прощават. И може ли пак  Blush, линк , към онова металното кръглото,пудреното.. пак от Натали! Praynig

# 9
  • Германия
  • Мнения: 71

Много съм удължена, така и предположих, че е парфюм, но за този просто не бях чувала Hug Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Нинфео мио - от миналото лято ми е номер едно.
Missoni - невероятен портокалово-шоколадов еликсир и солена морска вода. Жива и здрава да е Тафи  Heart Eyes
Нилските градини, малко са ми омръзнали вече, ама ще ги употребя, свежи са ми.
Бейби дол - обичам фриволно-момичешкото настроение, което ми носи.
Вивара - любов по залез край морето.
Всички са ми открития от предни години, нов не съм открила така, че да го искам.

За прохладните вечери - почти всички други налични.

# 11
  • Мнения: 35 961

Много съм удължена, така и предположих, че е парфюм, но за този просто не бях чувала Hug Hug

много си струва помирисването му!

# 12
  • при морето
  • Мнения: 911
И аз май си нямам още откритие...Хм.Може би Byzance by Rochas,много елегантен лимон,примесен с кардамон и хубава нежна роза.Тънък.Лек.Медно-балсамен.

# 13
  • Мнения: 35 961
не е откритие, но ще бъде най-вече Зрънцето лудост това лято!

и стандартните - Колон на ТМ, Зелен чай и Леден зелен чай на ЕА
също и Ин лав агейн пасифлора, Бютифул Шиър, Смокината на М. Дж. и Ромео Гигли, но тях в по-малко дози
т. е. нищо ново под слънцето поне за мен  Sunglasses

# 14
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Моите "открития" за това лято:
Missoni  Aqua
Estee Lauder Bronze Goddess
Носят ми еднакво усещане, ще ги нося с голям кеф.

Натали, с това ревю на Бразилската мечта ме хвърли в дълбок размисъл, съвсем наскоро се запознах и харесах Балийската и вече се колебая между двете.

Общи условия

Активация на акаунт