"ЯНУАРСКИ весели деца радват се на пролетта!" (13)

  • 24 606
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Добро утро!

Спинкате ли?
ето ви една за събуждане:

# 706
  • Мнения: 16
Добро утро! Мерси за кафето и музикалния поздрав!

kamelia_petkova аз гладя за по-добър естетически вид на дрехите. Иначе не смятам, че има нужда.Спрях да  изварявам преди няколко дни, защото ръцете и всичко, което попадне в тях, се слага в устата. Колкото и да внимаваш и да миеш... Ръцете му  не мога да стерилизирам, така че... Grinning

Рал, Ноеми на мен пък ми харесват на вкус пюретата на Ганчев, поне тези, които сме яли до момента. Знам за всеобщото мнение за тях, но ние ги ядем. А специално между плодовите на Хип и Ганчев не  виждам разлика във вкуса. От 3 дни ядем на Ганчев тиква и картоф. Мирише така сладко на тиква. Мъника като му остане от бурканчето, аз го довършвам, щото ми е много вкусно, разбира се като пренебрегнеш факта че е безсолно. Все пак кой както си реши. Hug

# 707
  • Мнения: 186
Добро утро и от мен!
Инка, тенкс за френското кафе, тази сутрин определено имам нужда от повече и силно кафе  

Тонита, и музикалното оформление ме посъбуди  Hug

Бубе, честито! А снимковия материал го пусни напр. във групата във Фейсбук, да ти се порадваме и ние които още само си мечтаем да започнем влизането във форма  Mr. Green

Пюрета съм взимала на Хип, Семпер, Гербер, Бейбилав /на ДМ/, и Кали яде от всичките. На Ганчев не съм взимала, на мен нещо не ми харесват.

Кали се размрънка, после ще пиша още.

# 708
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Мацки, как да ви намеря във фейсбук, та да ви се порадвам?

# 709
  • Мнения: 1 444
Добро утро   bouquet

Тонче мерси за мюзика, обичам Шаная  Hug как си във ФБ за да те адна в групата?

Беб плача после пак ще пиша...

# 710
  • Мнения: 488
Тонче, не знам за кафето...ама тоя цъкльо твоя кат го зърна сутрин и ми става едно по-усмихнато и леко на душата  Heart Eyes


Пюретата на Ганчев никога не са били известни с качество...Главно ги купуват заради цената. Познавам и майки ( когато Ивата беше бебе) въобще не четяха съдържанието, взимаха кво да е, важното е да има да кльопа...  ooooh!

Тоя път и от мен музика-

# 711
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Добро утро и от мене!!!

Инка,Тонита,МилаИванова   bouquet  Hug

И се забравям да пиша,за запушените канали ,нали се борих 2м. щото Нели не искаше да ме боза,та док ми изписа Лецивит и компреси със студен реванол.Като Лецивита трябва да се държи в хладилника.

pepita1973 аз каши на Хип не съм давала ,но на Нели и станаха любими,то не ,че има детето много избор.Имаме изцяло заместено хранене в 18ч. с каша,та от готовите каши съм давала на Милупа -първа каша ориз и банан и на Хумана -Млечна каша с праскови и маракуя.Тази на Хумана и е любима,още не е преглътнала едната лъжичка и отваря за втора.
kamelia_petkova аз и друг път съм казвала ,че гладя всичко не само на децата,няма да спирам скоро Laughingза стерилизирате шишета и аз си го помислих вчера ,но не знам кога ще спра ,стерилизатора ми е точно до мивката и направо там слагам шишетата като ги измия,вчера ми свърши бебешкото веро и сега ще ги мия с нашето.

# 712
  • Мнения: 1 444
Заспа  Mr. Green

Та да си допиша...

Камелия аз не съм гладила никога, стерилизирах до 3м. сега само с препарат за бебе и отделна гъба  Peace

За кашите и пюретата (не че много разбирам) давам й оризова каша на ХИП вече 10 дни, яде я ама отказва лъжица  Tired Вчера дадох пюре от тиква пак на ХИП, ей не ще лъжица ли много й хареса. Други не съм пробвала, а и без това мисля да е на пюрета само за запознаване, после ще пригодя начина си на готвене като за нея.

Хай Бубе аз роклите не ги видях  Crossing Arms ти сега да не си ги криеш

Еха днес ще слагам комарница, най после и аз като бял човек  Mr. Green

# 713
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Jorjianaaa, във фейса съм Antonia Papazova.

Мила, с това парче събуди и последната спяща клетка в мен.  Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 1 955
Добро утро!

Инка,  Hug  bouquet за кафето!

Тони, Мила,  Hug Hug за музиката!

Ива днес се излюпи в 6.30. Яде, игра и в 8 пак заспа. Аз не!  #2gunfire #2gunfire Не знам защо това дете не разбира, че трябва да спи поне до 7,30?! newsm78 Поне вечер е хоризонтирана в 21.00 най-късно.

Напоследък държи да е винаги седнала, а не може да се задържи и аз седя зад нея докато тя си играе, за да я държа. Кога най-накрая ще седне стабилно, защото не мога да свърша нищо. В количката приема да е легала само ако спи.

Някой да е чувал Михаела?

И да попитам, като съм захранила със зеленчукови пюрета и оризова каша и искам да започна да давам плодови пюрета и каши следобед - пак ли с по една, две, три лъжички???

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 09:18 от etomira

# 715
  • Мнения: 16
etomira и ние количката я използваме за спане, не му се седи в нея. А иначе трябва да е максимално в изправено положение, да седи или най-добре прав в кенгурото. Само дето аз не мога да го нося в туй кенгуро, защото ме заболява моментално гърба.

# 716
  • Мнения: 1 444
Тонче готово  Peace

# 717
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Еха ,с тази музика скоро няма да сготвя,ако позволите и от мене един музикален поздрав

# 718
  • София
  • Мнения: 1 955
Димара, Ива стои, но задължително седнала. Даже заспива седнала и после я свалям.

# 719
  • Мнения: 186
Такаа, моето чудо пак заспа  newsm44

Тонита, мисля, че ти пратих покана за групата във Фейсбук, ама не съм сигурна  newsm78

Гладя само ако се налага  Mr. Green , не стерилизирам от известно време, мия шишетата с бебешкия препарат на Бочко.

Да дам отчет за снощи. Ей, мноооого е хубаво да излезеш само по женски, с приятелки. Решихме когато се прибера в Бургас на есен да подновим традицията с ежемесечното женско парти. Пийнахме студено бяло вино и се наприказвахме. На едната мъжът й ни бил кръстил "сексът и градът", нали сме четири.  Laughing Прибрах се към 00,30ч. Децата бяха вече приспани, а ММ не, приспах го  Mr. Green А тази сутрин Кали като се събуди в 5,30ч. не станах аз, а ММ. Така, че съм много доволна.


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора. Голямо писане  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт