След "1001 нощ" приказката продължава заедно с проектите на нашите любимци - 178

  • 42 960
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
Ибрахим също нещо се заканваше на Виктория. В края на фрагмана някъде, точно след сцената с банята. Той знае, че Матракчъто я обича, нали Хатидже му каза. Да не би да си мисли, че е предизвикала султана. И друго - Виктория се къпеше с отвращение - сигурно още повече е намразила Сюлейман. Тя никога не го гледа с хубави очи, когато той е с гръб. Възможно ли е Матракчъ да се настрои срещу Сюлейман?

     Наистина ще бъде интересна реакцията на Матракчъ, ако научи , разбира се! Но най-много ме вълнува защо Вики беше в такъв вид - сякаш не е била на халвет, а на корида?! JoyВъзможно е да е опитала да  изпълни задачата си и това е предизвикало СС да бъде толкова зъл! А може би истината е съвсем различна и Мерал Окай само ни предизвиква!

    Наде, ще трябва да бъдем по-упорити на кастинга за харема! Като не стане първия път, ще опитваме пак! Laughing

# 16
  • Мнения: 617
                  
                     Варна, подаръкът е прекрасен!!! newsm51 newsm51 newsm51

            Това да не би да е на срещата, за която Джейда писа в Туитър!!

# 17
  • Мнения: 2 411
О, Варна ,благодаря ти!  bouquet
Кукличката е с часовник.
Да го изхрускаш!
Hug

# 18
  • Мнения: 72
VARNA... newsm51 newsm51 newsm51КАКЪВ ПРЕКРАСЕН ПОДАРЪК...АМИ ТЕ СА КАТО ДВЕ СЛЪНЦА...КАК ДА НЕ ГИ ОБИЧА ЧОВЕК..

# 19
  • Мнения: 23 368
О, Варна ,благодаря ти!  bouquet
Кукличката е с часовник.
Да го изхрускаш!
Hug

Този часовник му го донесе Халит от Париж.  Wink

# 20
  • Мнения: 617
О, Варна ,благодаря ти!  bouquet
Кукличката е с часовник.
Да го изхрускаш!
Hug

Този часовник му го донесе Халит от Париж.  Wink

    newsm44 newsm44 newsm44

# 21
  • Мнения: 0
Варна  Hug Оле много те обичам love001 newsm51

Златно слънчице Nature Sun With Face Мамина душица хубава  Stuck Out Tongue Winking Eye
Днес е много хубав ден (((:

# 22
  • Мнения: 11 116
Варна, много те обичам!  Hug Hug Hug Подаръкът е много специален и желан!  Hug Hug Hug
Благодаря ти! Ето точно за това си мечтаехме да го има в продължението на нашата приказка, а те си го мечтаеха в "1001 нощ". После отивай не вярвай в  чудеса! Hug Hug Hug
Устичката е ясна.  Grinning Какво ще кажете за ръчичките на Али?  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 23 368


Исках да кажа Кан, не Париж...   Embarassed Когато се върна от представянето на ВВ в Кан

# 24
  • Мнения: 23 368

Не знам за ръчичките, но в лицето е абсолютно копие на Берг, особено, ако се гледат нейни детски снимки.

Струва ми се, че има нещо и на дясната китка.

# 25
  • Мнения: 11 116
Има невероятно изразителни черти. А бузките му са - как няма да грейва лицето на Халит, когато говори за него!!! Кой знае как се опитва да бърбори, сигурно е безкрайно интересен!  Hug Hug Поне Берг ще му се радва на воля,  на месеци беше по цял ден без мама.

Момичета, сега като връщах няколко пъти да гледам снимката и наблюдавах Берг, не знам защо/то по навик свързваме често филма с живота, но ето, че се случва/ се сетих за сцената в банята,  когато плачеха двете и Шех искаше по всякакъв начин да убеди Бену да се върне към живота...Колко много неща й наговори - беше много истинска сцена. Спомних си как Джейда благодари на своя рожден ден на всички приятели, които са били до тях в най-трудните им моменти, свързани с Мелиса. /беше споделила, че го е направила вечерта/. Колко е хубаво да имаш приятели, които са до теб не само в радостни моменти, но и тогава когато се нуждаеш от подкрепа!

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 21:24 от Mydream

# 26
  • Мнения: 617
                

          Абсолютно копие на Берг!!! Страхотен бонбон!!!

                                                  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 0

Устичката е ясна.  Grinning Какво ще кажете за ръчичките на Али?  Heart Eyes

Б-Е-Р-Г-И-Т-О   Grinning Grinning Grinning



Абе това лапе има по-дълги пръсти от мен  Shocked Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 1 017
ВАРНА,   smile3501 newsm44   love001 smile3525:НЯМАМ ДУМИ.....ПРЕКРАСНО ДЕТЕ ,ПУ,ПУ  love001  love001

ИЗВИНЯВАЙ,ЧЕ ВЕДНАГА  СИ Я КОПИРАХ, НО ТАКА МИ Е НАЙ-ЛЕСНО ДА СИ ГИ ГЛЕДАМ ТРИМЦАТА ЕДНОВРЕМЕННО Blush Blush

# 29

Общи условия

Активация на акаунт