Истинска история или упражнение по писане? Не че има значение.

  • 26 577
  • 681
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 15 619
Мъка си е да изпитваш необходимост все с чужди потребности и желания да мериш своите. Голям праз, как си живеела комшийката живота, как изглеждала, имала ли нямала ли деца, кариера, мъж, любовник..., след като никак, ама никак не ми пречи.  Grinning

# 616
  • Мнения: 21 789
Хм, аз преди да имам дете въобще не знаех за тоя форум. но това са си лични работи, и всеки си има своите слаби места.

   Колкото до мъжете - има ги всякакви. Някои даже майчинството ги възбужда.

# 617
  • Мнения: 10 547
Мъка си е да изпитваш необходимост все с чужди потребности и желания да мериш своите. Голям праз, как си живеела комшийката живота, как изглеждала, имала ли нямала ли деца, кариера, мъж, любовник..., след като никак, ама никак не ми пречи. Grinning

Голям праС, ама за теб, за други- друго.

# 618
  • Мнения: 3 447
А какво ще кажете за фразата- "Куче ще ми гледа, вместо да вземе да роди едно дете "   Crossing Arms
Всъщност, никога не съм разбирала жените, които гледат куче(та), обличат им дрешки, гушкат си ги в леглото, говорят им на "мами", но деца не искат. Все същата тиктакаща, лепкава естрогенова лигоч, но без същата отговорност.

# 619
  • Мнения: 1 912
Нека да говорим за мъже и за очакванията им спрямо жените, майки и немайки Simple Smile
Ами, какво за мъжете  Flutter По мои наблюдения повечето от тях, като по-трезво мислещи същества, се ужасяват от фанатичните майки и фанатичните жени. Под фанатични майки имам предвид един доста разпространен тип, ако трябва ще дам примери  Mr. Green
Изрази като "Бащата не е като майката" и подобни, цитирани И в тази тема са способни да убият всеки зачатък на ентусиазъм за повторно възпроизводство, убедена съм. То и в мен би умряло желанието за каквото и да било с тази...мхм...майка  Crazy

# 620
  • Мнения: X
Кучето не ходи на училище, не влиза в пубертет, не му правиш абитуриентски бал, не му плащаш следването, нито сватбата, не ти води снаха-змей, и не ти хвърля внуци за гледане. Бе по-изгодно излиза, няма спор.

# 621
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
А бе..и децата и годинките са бреме, няма какво да се лъжем  Laughing

Бреме или трудност? newsm78


Не твърдя, че е лесно да се отгледа дете, но започнеш ли да го приемаш като "бреме" - и се превръщаш в Теди.

А какво ще кажете за фразата- "Куче ще ми гледа, вместо да вземе да роди едно дете "   Crossing Arms
Ако съм  на кеф, просто ще обясня на "майката" какво да направи с мнението си. Кратко, ясно и по същество Mr. Green
Ако ми е паднало пердето, ще и кажа, че предпочитам моето куче пред нейното дете и се считам за късметлийка. Mr. Green

Хайде сега, наръфайте ме #Silly

# 622
  • Мнения: 1 912
А какво ще кажете за фразата- "Куче ще ми гледа, вместо да вземе да роди едно дете "   Crossing Arms
Всъщност, никога не съм разбирала жените, които гледат куче(та), обличат им дрешки, гушкат си ги в леглото, говорят им на "мами", но деца не искат. Все същата тиктакаща, лепкава естрогенова лигоч, но без същата отговорност.
Аммм, за конкретната жена, към която беше отправена репликата не мога да кажа, че си облича кученцето- мастиф е, все пак  Laughing
Иначе съм напълно съгласна с теб.

# 623
  • Мнения: X
А бе..и децата и годинките са бреме, няма какво да се лъжем  Laughing

Бреме или трудност? newsm78


Не твърдя, че е лесно да се отгледа дете, но започнеш ли да го приемаш като "бреме" - и се превръщаш в Теди.

А какво ще кажете за фразата- "Куче ще ми гледа, вместо да вземе да роди едно дете "   Crossing Arms
Ако съм  на кеф, просто ще обясня на "майката" какво да направи с мнението си. Кратко, ясно и по същество Mr. Green
Ако ми е паднало пердето, ще и кажа, че предпочитам моето куче пред нейното дете и се считам за късметлийка. Mr. Green

Хайде сега, наръфайте ме #Silly

Ще те заръфам, защото ме е страх от кучета и предпочитам коте! Втората причина е, че съм ужасно мързелива и котката не ми се налага да я разхождам в жега и студ.

# 624
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ще те заръфам, защото ме е страх от кучета и предпочитам коте! Втората причина е, че съм ужасно мързелива и котката не ми се налага да я разхождам в жега и пек.
Joy hahaha
И аз, и аз!
Но репликата "Котки ще ми гледа!" ме докарва до същите висини на бяса Twisted Evil

# 625
  • Мнения: 1 912
Ще те заръфам, защото ме е страх от кучета и предпочитам коте! Втората причина е, че съм ужасно мързелива и котката не ми се налага да я разхождам в жега и пек.
Joy hahaha
И аз, и аз!
Но репликата "Котки ще ми гледа!" ме докарва до същите висини на бяса Twisted Evil

 Joy Joy Joy Аз на моите наистина им казвам "мами"  baby_neutral

# 626
  • Мнения: 7 009
Аз имам заек, още никой не ме е питал що гледам заек вместо да родя едно дете.  Laughing

# 627
  • Мнения: 12 696
Те тия реплики обикновено не се казват в лицето, а се мърморят зад гърба.  Бабите на пейката така говореха за едно момиче, тя не можеше да има деца, после осинови 2. Ама не казаха Евала, а защо си води детето и кучето.

# 628
  • Мнения: 1 912
Аз имам заек, още никой не ме е питал що гледам заек вместо да родя едно дете.  Laughing

Защото заека не го разхождаш, не демонстрираш навън грижите, които полагаш за него. А си го извела, а са те погледнали с вдигнати вежди  Joy

Те тия реплики обикновено не се казват в лицето, а се мърморят зад гърба.  Бабите на пейката така говореха за едно момиче, тя не можеше да има деца, после осинови 2. Ама не казаха Евала, а защо си води детето и кучето.



Да, така е  Peace

# 629
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз имам заек, още никой не ме е питал що гледам заек вместо да родя едно дете.  Laughing
Ти си още млада и зелена, като станеш на моите години, ще си натрупала завиден опит в отразяването на простаци Whistling

В моя случай е "Тая що не си вземе едно дете?" Щото мойто вече го отгледах, а второ, по здравословни причини няма да има.
Но простакът си е простак винаги - все ще намери да измърмори за нещо.

Общи условия

Активация на акаунт