Препоръчайте частна градина във Варна

  • 33 714
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 949
някой да даде отзиви за ВИП номер 1. или за други в центъра на Варна??? Всички ли работят до 18.00 ч.? Вие в колко часа си вземате децата.?

Моят син посещаваше около 5 месеца тази ясла , става...имат двор ,не е много  голям  и стаичките не са много големи,но са хубави..Момичетата са приветливи,казват какво е правил ,какво е ял ,колко спал ,имат и 2 -ри етаж  със стаички ,обаче много горещо беше като се качих веднъж.Организират куклени театри,за които се плаща по 5 лева,представления за деца..На входа има дежурна медицинска сестра ,проверява абсолютно всички деца ,гърло,нокти и т.н.,най-късно до 18.00 работят..естествено и до късно стоят ако закъснеете,не съм го оставяла до късно ,винаги към 5 съм го взимала ,иначе остава сам .

Имат сайт ,ако искаш разгледай го:
http://www.vip-detskagradina.eu/index.php/2011-06-28-06-19-30

Аз бях доволна ,по сина ми се виждаше ,че му харесваше там ,винаги усмихнат ,даваше чао и целувки..бързо свикна ,това му беше първата градина.Първите 2 месеца все си ревеше по-малко, като го оставях ,но момичетата много добре се справяха ,бързо се успокояваше .Имат  камери ,може да се наблюдава детето,като го оставиш ,или на взимане ..в коридорчето е монитора.
В групата са  10 деца,което ми хареса.Сметката ми излизаше около 450 лева(повече за заплащането е в сайта) ,ако нещо друго те интересува ,пиши.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 692
Темата е много актуална, след като и след вчерашната томболата не можахме да влезем в държавна ДГ... Може ли скорошни отзиви за Чебурашка и Цветни песъчинки?

# 77
  • Варна
  • Мнения: 898
Да, детето ми в момента е в Чебурашка. Супер доволни. Много ги занимават и забавляват и момичетата, които се грижат за тях са много мили. Детето ми ги обожава. Говори ми за тях, успокоява се от тяхното гушкане  #Crazy Всеки ден ми дават бележка - какво е ял, как е прекарал деня, пишкане и др. неща. Някой от момичетата са медицински лица.  Peace На мен тези неща са ми най-важни, затова тях пиша. Ако имате въпроси пишете.  Peace

# 78
  • Варна
  • Мнения: 692
Благодаря, полезно ми беше. А от момичетата има ли педагози, с какво ги занимават, освен с игри?

# 79
  • Варна
  • Мнения: 898
Постоянно правят някакви празненства, състезания. Оцветяват, учат стихчета и песнички. По някаква програма учат, защото платих еднократно 20 лв. за учебни материали. Имат на двора батут, а сега май и надуваем басейн ще слагат. Наскоро гостуваше куклен театър. Не се сещам за друго.

# 80
  • Мнения: 107
Здравейте търся си  частна градина която да работи от 7 до 18:30 и да е в района от Владиславово до Младост, понеже аз пътувам извън града с служебен транспорт и няма как да слизам до центъра и после да се качвам пак за автобуса. Благодаря предварително

# 81
  • София
  • Мнения: 78
аз също търся такава с работно време поне до 18.30. Нали сме работещи родители / в повечето случаи до 18.00/ и няма как да си вземаме децата. Много ми е странно, че са ги направили до 18.00- не стига че таксите са високи, а и пак не ни устройват с работното си време. Не мога всеки ден да си тръгвам по-рано от работа...

# 82
  • Мнения: 3 010
Детски Център Шарен свят до Севастопол работи до 19ч.

# 83
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
здравейте аз съм противник на държавни градини и търся частна за детето ми сега посещаваме детски център ,но приятелчетата ни ще са вече на градина и тя остава с по малките .Искам нещо да е около Пикадили парк ( там са 2 доколкото разбрах ) или зивън града искам да я давам само за 4 часа Simple Smile) ако някой знае нещо подобно да пише може и в града разбира се ,но не държа .Аз ще споделя след като пообиколя малко .

# 84
  • Варна
  • Мнения: 898
около Пикадили парк ( там са 2 доколкото разбрах )
Едната е Мечтатели, след Пикадили по пътя за плажа. Детето на приятелка тръгва от август. Била лицензирана, с басейн, с малки групи, голям двор, с медицински пункт.  Peace

# 85
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
около Пикадили парк ( там са 2 доколкото разбрах )
Едната е Мечтатели, след Пикадили по пътя за плажа. Детето на приятелка тръгва от август. Била лицензирана, с басейн, с малки групи, голям двор, с медицински пункт.  Peace

да тя ми е в списъка + замъка + школа вита и вип бебе ли беше да видим

# 86
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
здравейте да побутна малко ходих днес в МЕЧТАТЕЛИ еми не ми допадна никак ,малко по домашно му .Таксата е твърда ходи не ходи толкова . в четвъртък се преглеждат от лекар децата и при минилално сополче се връща детето ,еми ние си влачим една кошлица и малк осополи 2 седмици някаква алергия си е няма проблем каза нашата педиатърка еми то ако е така няма да ни пуснат и за по лесно де .Не ми хареса аз не бих завела болно дете никога ,но дете което е добре ..незнам продължавам да търся много спешно ми трябва някой ако ходи полудневно да сподели много ще се радвам .

# 87
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
момичета моля помагайте Чебурапка или ВИП бебе ? много сме объркани ще се радвам на мниние .мерси

# 88
  • Варна
  • Мнения: 898
 Аз бях пред същата дилема преди година. Срещнах се и с двете директорки да говорим за условията. И в двете бяха почти еднакви, но категорично се насочих към Чебурашка. Причината - самата директорка, просто ей така катоусещане за човек. На едната гледането на деца й беше професия, на другата - призвание. В Чебурашка директорката работи заедно с другите момичета, грижи се за децата и ги познава перфектно. На мен това ми повлия и съм доволна от избора си.

# 89
  • Мнения: 781
Напълно подкрепям Lady April , относно Чебурашка (във Вип бебе не бях ходила, но бях ходила да питам в Мамината къща )
Ако има места в Чебурашка, там се запишете  Peace

Общи условия

Активация на акаунт