дрешки NAME IT

  • 3 917
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 302
солунска  наричате на витошка магазина ли?

# 16
  • Мнения: 48
На бул."Македония", от страната на 4 МБАЛ, но не знам точно кой номер се пада. Преди 2 месеца някъде влизах, дано го има още.

тозиго закриват поради официалното представителство на Солунска. Имаше добри намаления допреди 15тина дни, макар че ми се струва, че моделите са малко ретро, а цените не са съвсем ниски
на бул. Македония магазина все още го има - скоро пак го посетих... На пръв поглед изглежда магазин за дрехи втора употреба - всичко е някак нахвърлено и леко мръснеещо... Ако се порови, може да се намери нещо хубаво, но трябва голямо търпение, защото липсват много размери. Имала съм много добри попадения! Относно цените - не са крайно ниски за магазин в ликвидация, но са поносими.
Посетих и магазина с дрешки Name it на Солунска - там определено цените са доста по-високи, но пък имаше по-голямо разнообразие от размери, и май по-красиви дрехи... 
  

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 19:06 от sisonika_a

# 17
  • софия
  • Мнения: 1 745
този на македония го си има ,а те са в ликвидация от поне половин година  Laughing,имаме  доста добри попадения от там и цените са ок. преди седмица и взех на малката 2 много готини жилетки едната за 19лв. а другата за 21. блузките с дълго ръкавче (супер свежи цветове) са по 10лв...изобщо аз съм доволна ,а и мацките които работят там винаги когато съм ходила са ми били от полза.
друг магазин в който има от дрешките  е в аутлета до метро.на първие етаж е маг.,но там е по-скъпо от този на македония ,а  и няма голям избор.
до този на витошка все още не съм ходила

# 18
  • София
  • Мнения: 44 302
този на витошка си е с новата колекция мисля и цените са си... не много прилични Simple Smile

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 819
този на витошка си е с новата колекция мисля и цените са си... не много прилични Simple Smile

Да, точно така си е, никак не са прилични цените, аз бях набелязала 4 неща от сайта и в магазина бяха почти на същата цена Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 44 302
е то ако са като в сайта си е ок, обаче на мен ми се видяха позавишени.

# 21
  • Мнения: 48
в коя част на Витошка се намира магазина?

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 819
Аз гледах 2 момичешки зимни якета, в сайта ги виждам на 60 евор, в магазина бяха 119 лева и две блузки, които имаха 4-5 лева разлика.
Магазинът се намира на мястото на бившия магазин ДЕНИЛ малко след Солунска в посока НДК.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 302
е,след като са си от новите колекции нещата не виждам причина спец. за нас да смъкнат цените Wink

# 24
  • Мнения: 5
Ами те ако цените са като на сайта то си е направо оферта момичета - хем ги виждаш, можеш да премериш и не плащаш доставка  Grinning

# 25
  • Мнения: 236
A кой е сайтът?Аз намерих един nameit.com, но на него няма почти нищо, освен един store locator.
Все си мисля,че трябва да има оригинален сайт от който мже да се пазарува.

# 26
# 27
  • Мнения: 236
Благодаря Simple Smile
Този сайт го намерих с търсачката.Но предполагах ,че на техния си сайт ще продават.Но не би.
На този няма намаления.

Общи условия

Активация на акаунт