За операцията

  • 4 398
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Деситка, ама това без упойка ли се прави.  Embarassed Confused. Не помня на майка ми преди ......май 14-20 години й правиха такова чудо в Б-я, но за съжаление не успешно  Sad. Сега едното й око е напълно сляпо (но и там имаше по-тежък проблем, за който уж докторите направиха всичко възможно), а другото е, колкото тя да може да се оправя за себе си.
Радвам се, че всичко е минало успешно - честити нови очички Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 4 629
Деси, честито! Много болки си изтърпяла, но явно си е струвало   bouquet

# 17
  • Мнения: 734

Браво Деси , ти си герой!

# 18
  • Мнения: 636
Олеле, страшно звучи! Аз засега се отказвам от подобна мисъл, но и диоптрите не са ми много.

Браво на теб! Честити нови очи!

# 19
  • Мнения: 1 854
Честита успешна операция, Деси Grinning
И така ми стана ясно като ти прочетох разказа - ето така обичам, да е подробно Wink
Леко довьзстановяване и никакво главоболие отсега натам Grinning

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
радвам се за теб  Hug
4естито
 не тели беше страх , мен ме хвана шубе само докато го описваше Simple Smile

# 21
  • Мнения: 514
Важно е,че всичко се е завършило успешно   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • usa
  • Мнения: 2 113
аз съм пропуснала предисторията, но се радвам, че историята е завършила успешно Simple Smile!
дано това са последните ти проблеми с очите!
брат ми преди около година и половина-две си прави и той такава операция, свали очила със седем-осем диоптъра и не-знам-си-какъв астигматизъм. сега единствено избягва да кара вечер, за да не си напряга очите. само дето на мен ми изглежда странно без очила Simple Smile.

# 23
  • Мнения: 980
Честито , Деси Hug
Сега да си почиваШ и да не форумстваШ по цял ден  Naughty
Пък после като мине всичко те чакаме  с отворени обятия  bouquet

# 24
  • Мнения: 847
Браво ,ти си герой!Леле ама то хи4 не ти е било лесно,ама Важното е 4е вси4ко е свар6ило добре! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 83
Браво, ти си направо Герой.
И най важното е че всичко е минало успешно.  bouquet

# 26
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Деси, 4естити ти нови о4и4ки и да си ги ползва6 със здраве!

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
много се радвам за теб, ама аз май се отказвам Embarassed
ще си бутам очилата на носа

# 28
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито, Деси  bouquet!
Радвам се, че всичко е минало успешно!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Честито, Деси! Съпричастна съм на радостта ти, тъй като през м. май т. г. и аз се подложих на такава интервенция. Ти обаче говориш за изстъргване на роговицата, което ме навежда на мисълта /както и тридневните болки и дискомфорт/, че при теб е ползван по-радикалният метод, който бе предложен и на мен. Понеже бях напълно уверена в способностите и старанието на лекаря, който ме оперира, избрах вариянта с по-малко болки, при който няма изстъргване, а само се изрязва ламбо от роговичната тъкан, отмята се и отдолу се работи с лазера. След това ламбото се загръща, изглажда се и за около една нощ и един ден то зараства. Важно е, разбира се, през първите 10-тина дни очите да не се докосват, за да не се разместят ламбата, но не е, като да чакаш да се изгради наново повърхностният епителен слой. Затова са били и болките.
Сега обаче радостта и удоволствието ти да виждаш, както вероятно те е сторил Създателят, ще бъдат огромни. Искрено ти желая те да продължат през целия ти живот! Grinning  bouquet
Същото, разбира се, пожелавам и на себе си Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт