Ешерихия коли

  • 27 056
  • 259
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 234
... а евентуално ѝ е помогнато.  Rolling Eyes

Последните 20 години/дори повече/все им помагат Whistling
Глупости!

Ако и е било помогнато вече щеше да се знае. Пак да кажа: естествения мутагенез е нещо нормално и случвало се в последните няколко милиарда години.

И как точно щеше да се знае вече? Ще ми пуснат факс или уведомително писмо?

# 241
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
За мен е много необичайно, че източника на заразата в Северна Германия вече толкова време не може да бъде открит, междувременно броят на починалите се увеличава.

# 242
  • Мнения: 4 300
Няма нищо, което да четка егото повече от идеята, че си част от 'просветените' в някаква конспиративна теория, пък дори и разкрита  в нет форум  Whistling

# 243
  • Мнения: 234
Е ,професорите знаят повече.И винаги са прави. Поклон!  Laughing

# 244
  • Мнения: 2 719
... а евентуално ѝ е помогнато.  Rolling Eyes

Последните 20 години/дори повече/все им помагат Whistling
Глупости!

Ако и е било помогнато вече щеше да се знае. Пак да кажа: естествения мутагенез е нещо нормално и случвало се в последните няколко милиарда години.

И как точно щеше да се знае вече? Ще ми пуснат факс или уведомително писмо?


Цялата генетична информация на въпросната E. coli  е вече известна. Ако там беше бърничкано щеше да се знае.

# 245
  • Мнения: 7 837
За мен е много необичайно, че източника на заразата в Северна Германия вече толкова време не може да бъде открит, междувременно броят на починалите се увеличава.

Доставните вериги по цял свят вече са много дълги, затова е така. В един камион с марули, например, събрани от няколко ферми и една да е била заразена, е достатъчно. Пък тази маруля е заразена, защото този, който я е пипнал, си е мил ръцете с мръсна мода, заразена от съседната кравеферма...

# 246
# 247
  • Мнения: 18 057
Аз да, такова не вкусвам  Wink

# 248
  • Мнения: 7 605
Няма нищо, което да четка егото повече от идеята, че си част от 'просветените' в някаква конспиративна теория, пък дори и разкрита  в нет форум  Whistling

Много си права! Дали си говорим за Ешерихия коли или Евровизия, все се развиват конспиративни теории  ooooh!

# 249
  • Мнения: 932
Диване,явно не се изразявам правилно. Пиша набързо докато правя 100 неща Grinning Разбира се,не се обръщам към теб лично. И съм сигурна,че никой тук не иска да създава паника. Просто се опитвам да успокоя хората. Струва ми се,че опитът да се внесе психоза е нарочен,дори самата мутация да не е.

# 250
  • Мнения: 7 605
Струва ми се,че опитът да се внесе психоза е нарочен,дори самата мутация да не е.

Кой се опитва да внася психоза?

Мога само да говоря за немските медии - не съм останала с впечатлението, че искат да създават паника. Информират ни, предупреждаваха много рано да не се ядат сурови краставици, домати и салати - защото мислеха, че проблемът е в тях. Ако не ни бяха предупредили, по-добре ли щеше да е?

# 251
  • Мнения: 18 057
А защо толкова лековерно набедиха испанските краставици? Как намериха съвпадение в случаите? Краставици ядем всички. Ето това с автобуса пътници, яли кълнове е сериозен аргумент, но краставиците....

# 252
  • Мнения: 7 605
А защо толкова лековерно набедиха испанските краставици? Как намериха съвпадение в случаите? Краставици ядем всички. Ето това с автобуса пътници, яли кълнове е сериозен аргумент, но краставиците....

Бяха намерила бактерията върху испанска краставица, но в последствие се оказа друг щам. Не беше лековерно, тогава още нямаха от бързите тестове които се изработваха междувременно.

# 253
  • Мнения: 18 057
Пропуснала съм началото на историята.
Мисля си само, ако България беше предизвикала този скандал.....щяхме да сме аут от ЕС сигурно вече  Mr. Green.

# 254
  • MUC
  • Мнения: 297
Няма нищо, което да четка егото повече от идеята, че си част от 'просветените' в някаква конспиративна теория, пък дори и разкрита  в нет форум  Whistling

Много си права! Дали си говорим за Ешерихия коли или Евровизия, все се развиват конспиративни теории  ooooh!

Ех, че сте лоши, да не поспекулира човек.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт