"Дързост и красота"- тема 69:"За един сватба, за друг-брадва "

  • 29 071
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 592
Тази Али е голяма грозотия  Crazy
Също като майка си  Naughty

# 706
  • Мнения: 907
Още:



Това определно е далеч от представата ми за тийнейджърската версия на онова сладко русичко ангелче, което играеше Али като малка.

# 707
  • Мнения: 400
Наистина е голямо Квазимодо ooooh!
Абе освен Брук и Дончето,всички останали са вълци Naughty

А защо да подгонва Джуклата ooooh!
Сюжета това ли предполага newsm78

# 708
  • Мнения: 907
Наистина е голямо Квазимодо ooooh!
Абе освен Брук и Дончето,всички останали са вълци Naughty

А защо да подгонва Джуклата ooooh!
Сюжета това ли предполага newsm78

Не, това е неофициална идея, която и други хора по други форуми споделят- малката Али беше много настроена срещу Тейлър, когато разбра, че тя е блъснала майка й. Та защо пък не тийнейджърката да не е някаква млада версия на Шийла спрямо Тейлър, но доста по-добра, разбира се. Все пак е първородната наследница Форестър, а не наследница Картър. Naughty

# 709
  • Мнения: 400
оххххх ама разбира се,че Джуклата е убийцата на горката й Мамма Crazy
Супер,дано да я ликвидира #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще й стискам палци #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Дано Брук й разкаже как Джуклата е убила майка й пияна и после е издухала нейния Tatti Crazy

# 710
  • Мнения: 2 592
Аууу, наистина е голяма грозотия  Naughty
Ще подгони Тейлърита, защото е по-красива от нея, разбира се  Crazy

# 711
  • Мнения: 400
неннннннннннка извадИ голямата ****************торба с вицовете smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 712
  • Мнения: 2 592
Не е виц  Naughty
Красивите жени винаги са обект на злоба от страна на грозотиите и дебеланите  Crazy Naughty
Не й е лесно на Тейлърита да е най-красива в сериала

# 713
  • Мнения: 907
Оу ама аз чак сега се сетих какви ги вършеше Али като разбра истината за смъртта на Дарла- наряза роклята на Тейлър, махна лицето й от много снимки... Това дете още тогава си беше с психопатски наклонности. Laughing Все по-сигурен съм, че рано или късно сценаристите ще заложат и на такъв сюжет с 'отмъстителната' Али.

# 714
  • Мнения: 400
колежке Laughing
Джуклата е убила нейната Мамма,а ти ни обясняваш,че щяла да я подгони,щото е по-красива от нея Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Това наистина е най-големия виц,който съм чувАл Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Оу ама аз чак сега се сетих какви ги вършеше Али като разбра истината за смъртта на Дарла- наряза роклята на Тейлър, махна лицето й от много снимки... Това дете още тогава си беше с психопатски наклонности. Laughing Все по-сигурен съм, че рано или късно сценаристите ще заложат и на такъв сюжет с 'отмъстителната' Али.
И това в случая на малко дете с отнета майка за теб са психопатски наклонности ooooh! ooooh! ooooh!
Достойни "фенчета" на Джуклата ooooh!

# 715
  • Мнения: 907
Ами извинявай, но не всяко дете ще постъпи така. Повечето направо ще кажат, че не харесват новата избранница на баща си, а Али не казваше нищо, но постъпваше... така. Това определено бяха симптоми на проблем.
Иначе я разбирам малката, но просто действията й не бяха най-правилната й реакция.

# 716
  • Мнения: 400
Ами извинявай, но не всяко дете ще постъпи така. Повечето направо ще кажат, че не харесват новата избранница на баща си, а Али не казваше нищо, но постъпваше... така. Това определено бяха симптоми на проблем.
Иначе я разбирам малката, но просто действията й не бяха най-правилната й реакция.
Направо заслужаваш******************

Тя разбра ли тогава,че Джуклата беше поркана и уби горката й Мамма Naughty Naughty Naughty Или разбра само,че Джуклата издухва Tatti Laughing

# 717
  • Мнения: 907
Независимо дали Тейлър е виновна или не, Али не постъпи нормално. Не смесвай психическите й отклонения с вината на Тейлър, защото виновна или не, в малката детска главичка тя така или иначе щеше да си бъде 'убийцата на мама'. Naughty И повечето деца това би ги разстроило и биха се развикали, че не я искат тази за доведена майка, но Али си замълча и явно е събирала всичко в себе си, което я доведе до ненормалните й постъпки. Naughty
Но действията на децата са деморални, както съм учил по психология, така че не виня малката за нищо. Но... можеше и да е различно положението с нея, нали?

# 718
  • Мнения: 400
на стари години чух най-голямата глупост,която съм чувАл за толкова много години Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 719
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 449
Ето я новата актриса за Али:


На мен пък ми харесва. Определено не сладнее.

Общи условия

Активация на акаунт