Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 3

  • 151 306
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 176
Здравейте! Прегледах 5-6 страници назад, но нищо не видях по моя въпрос: В тоалетната чиния има много котлен камък, който се намира под водата. Търкам, бъркам, но не мога да го махна. Знаете ли някакъв препарат, който ще ми помогне  Grinning
има едни големи таблетки, които се пускат във водата на чинията и разлагат каквото има там. Наричат се WC-Reiniger Tabc.
В коя от големите вериги ги има - Кауфланд, Билла?

от Карфур ги взимам

# 721
  • София
  • Мнения: 3 842
Взех си от LIDL активна пяна на W5 за почистване на тоалетни. Само се напръсква, изчаква се и се изплаква. Тоалетната ми направо светна.

# 722
  • Мнения: 1 059
Момичета, имам нужда от съвет. Започнах днес да мия прозорците с един
препарат на Сано (останал е от не знам кога, даже етикет няма, но съм сигурна,
че е Сано) и станаха ужасни белезникави черти, които не мога да залича нито
с вестници, нито с микрофибърна кърпа, напоена с разреден оцет. И понеже вече
се ядосах, че 3 пъти ги мия и все стоят като замазани, реших да отскоча да
супера или ДМ за нов препарат. Препоръчайте някакъв, от който сте доволни.
Клин дали е хубав?

# 723
  • софия
  • Мнения: 25 448
Момичета, имам нужда от съвет. Започнах днес да мия прозорците с един
препарат на Сано (останал е от не знам кога, даже етикет няма, но съм сигурна,
че е Сано) и станаха ужасни белезникави черти, които не мога да залича нито
с вестници, нито с микрофибърна кърпа, напоена с разреден оцет. И понеже вече
се ядосах, че 3 пъти ги мия и все стоят като замазани, реших да отскоча да
супера или ДМ за нов препарат. Препоръчайте някакъв, от който сте доволни.
Клин дали е хубав?
Фрош за прозорци. Перфектен.

# 724
  • Мнения: 1 059
Звънче, благодаря ти, тъкмо тръгвах за препарат.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз съм доволна и от Фрош, и от Медикс - препарати за стъкла. Добре е, каквато и да е марката, в него да има спирт - такъв препарат помага в чистенето на стъклата доста по-ефективно.

# 726
  • София
  • Мнения: 3 328
Здравейте! Прегледах 5-6 страници назад, но нищо не видях по моя въпрос: В тоалетната чиния има много котлен камък, който се намира под водата. Търкам, бъркам, но не мога да го махна. Знаете ли някакъв препарат, който ще ми помогне  Grinning
има едни големи таблетки, които се пускат във водата на чинията и разлагат каквото има там. Наричат се WC-Reiniger Tabc.
В коя от големите вериги ги има - Кауфланд, Билла?
от Карфур ги взимам
Уф, тоя Карфур  Sad Нямам такъв магазин наблизо. Ще търся нещо аналогично в някой от другите.

# 727
  • Мнения: 1 656
за баня , варовик, наслоявания съм най -доволна от Медикс - тъмно син  Peace

# 728
  • До морето :)
  • Мнения: 328
И Медикса не помогна особено  ooooh! Благодаря ви много за коментарите, остава само таблетката да взема. Ако и тя не помогне - ще сменям тоалетната чиния  Joy

# 729
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Саво ВеЦе за ръжда и котлен камък пробва ли?

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
И Медикса не помогна особено  ooooh! Благодаря ви много за коментарите, остава само таблетката да взема. Ако и тя не помогне - ще сменям тоалетната чиния  Joy
WC Rain на SUTTER !!!! Уникален препарат ,но за съжаление не се продава масово по магазините.1 л е около 12 лв ,но е много икономичен и много силен.С него обаче не се третирам хром никеловите части ,защото пожълтяват  Peace В Ст.Загора го има само на една автомивка и от там се зареждам.

# 731
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Моля ви препоръчайте ми препарат за дамаски, който да става за перяща прахосмукачка. Ще взема да си изпера меката мебел, но собственичката ми каза да търся такъв, на който пише обезателно за перяща. В Кауфланд ходих, там видях само един на Емсал, но нещо не съм доволна от техните неща и предпочитам друга марка. Евентуално да го има в Карфур, Лидл, Била, някои от тези вериги. Може и паралелен внос, но да е сравнително често срещан.

# 732
  • При децата ми
  • Мнения: 6 062
.... Добре е, каквато и да е марката, в него да има спирт - такъв препарат помага в чистенето на стъклата доста по-ефективно.

Много си права! Peace Последния път си трих прозорците с ракия разредена с вода. Е, казвам ви светнаха!! Party В пълния смисъл на думата. Освен това и дограмата светна. От ПВЦ е. Другата седмица излизам в отпуска и ще правя пролетно почистване. Никакви препарати за прозорци няма да купувам. Вече- само ракия и вода!

# 733
  • Мнения: 19 482
Аз за прозорци използвам течност за чистачки - много икономичко е и добре се измиват прозорците.

# 734
  • Мнения: 22 867
Много си права! Peace Последния път си трих прозорците с ракия разредена с вода. Е, казвам ви светнаха!! Party В пълния смисъл на думата. ........ Никакви препарати за прозорци няма да купувам. Вече- само ракия и вода!


Това е "препаратът" на майка, откакто я помня. Мразех да и помагам, защото ми миришеше на ракия, а търкането с вестници ме влудяваше. Но прозорците светваха, така е! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт