Подсъзнанието може всичко 41 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 38 064
  • 710
  •   1
Отговори
# 210
  • BG
  • Мнения: 390
Къдрокосче, много оптимистично, браво. АЗ съм в емоционална дупка, имам финансови затруднения и преди малко нервите не ми издържаха и си поплаках.
Пожелавам на всички лека и спокойна вечер и нека утрешния ден бъде десеткратно по-добър от днешния.

# 211
  • Мнения: 548
Здравейте,момичета! Чета ви редовно и искам да ви покажа какво намерих,мисля,че ще ви е от полза ! http://poznanie-bg.com/2011/05/27/%D0%BD%D0%B0%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%85/

# 212
  • София
  • Мнения: 12 795
milve Мерси! Hug Много ми хареса частта с "алергичен съм към куршуми". Laughing

# 213
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета! Чета ви редовно и искам да ви покажа какво намерих,мисля,че ще ви е от полза ! http://poznanie-bg.com/2011/05/27/%D0%BD%D0%B0%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%85/
Леле Ingi, ето тук направо ме удари в сърцето!!!!! чета си спокойно текста и изведнъж попадам на изречение, което мъжът с когото се виждам ми го беше казал по време на една наша среща! Хвърли ме в тъча..........!!!!! Изреченнието е това:
Научих -
 че понеже някой не те обича
 по начина, по който ти искаш да те обича,
 това не означава
 че не те обича с цялото си сърце.


От тогава до сега все още се питам този човек дали ми каза, че ме обича или просто ..... ми е философствал!!! ?!?!?
Е, това ако не е знак ..... точно днес се чудех какви бяха точните му думи онази вечер, когато ми ги заяви и та дааа..... ти ми ги изпрати!
 Hug

# 214
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
"Тези, които се разочароват, са същите, които не са могли да видят положителните страни на своите резултати и на живота си..."

Не е истина просто ooooh!

Преди пет минути си мислех, че напоследък имам вътрешна съпротива да прилагам техники, молитви, поръчки и писане на желания, защото ме е страх да не се разочаровам, ако отговорът е "не". Т.е. предпочитам да си кисна в блатцето, вместо да се изложа на риска промяната да не бъде баш каквато съм си я поръчала.
Не знам дали успявам да се изразя Embarassed

И ти ми пускаш това Shocked

Чела съм го и преди, но имах нужда да си го припомня точно сега.

Благодаря за отговора Hug Hug Hug

# 215
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Тъкмо изгледах филмчето и отворих страницата.
Благодаря за тях!

ПС Аnaximandra, тази част е можело да спаси много хора от любовни разочарования Simple Smile

# 216
  • Мнения: 1
амммм..... обоснови се арт мама преди да се вкарам в нов филм  Joy

# 217
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Извинявай, почвам  веднага Simple Smile :
Обикновено имаме изисквания и претенции. Какво искаме и как го искаме. Най-често това е не само неуместно, а и напълно ненужно. Един такъв параграф ти спестява филма всъщност. Може да те обича малко извън твойта матрица за думи и жестове приемрно,  да си ОК и да сте щастливи. Може и да не е така де, но помага да се отърсиш от исканията си към друг човек/ обикновено си е глупост да му налагаш норми/.

# 218
  • Мнения: 1
Благодаря за изяснението... Wink това ми даде отговор и на други мои вътрешни въпросчета, които ме дразнеха....
истината е, че това е стилът ми ... имам си изисквания (или по точно виждания как бих разпознала нещата като се случат) - друг начин не познавам, макар да имам рядкото умение да влизам в обувките на другите хора и да проявявам най-голямото разбиране на света!!! Ето още един пример ... днес си четох някои от списъците, погледнах си визуалното "табло" .... и за мое щастие някои от нещата наистина са се случили...., не по начина по който ми се иска, но наистина са станали - аз не съм ги разпознала, дори не съм се усетила да бъда благодарна..... и то само защото не познавам друг стил на разпознаване на нещата.
от няколко дни се чувствам без никакво настроение, нито имам желание да се веселя... жиненост "0"!!! Днес имах една служебна победа.... малка сделка - първата ми сделка , но така и не намерих сили да оцена истински момента! Изгубих си настроението, чета книги, опитвам се да правя методи ..... все едно нещо ме е изсмукало! Не се харесвам такава! Това не съм аз - сигурна съм, че е временно.... мислех си, че е пълнолунието, но сега като се замисля може да е големият брой очаквания нещата да се случат по определен начин.... Ще се оправя! ама имах нужда да го напиша, барем ми си избия конските капаци от главата ....

# 219
  • Мнения: 385
Аnaximandra, и аз съм в подобно настроение - гледам в една посока и колкото повече се взирам, толкова по-тъмно ми се струва там. И осъзнавам колко е ограничаващо това и че никак не ми помага.  Даже не ми се и пише Rolling Eyes
За това давайте да се събираме всички в блатото - да си направим кални бани и да се свършва вече.

# 220
  • Мнения: 1 422
Ако ще го заблатявате, аз отлитам. То и без това 8 дни от днес съм на курс, така че добро утро и adios!

# 221
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Добро утро, мили момичета!!  newsm51Всеки ден поглеждам тука , за да се заредя положително за деня и сега какво намирам......едно вайкане, едно охкане-ох-ах, колко ми е еднообразно, колко ми е скучно, всеки ден е едно и също.... SadАми не мога да ви позная? От възрастта било..?? Laughing Да , ама не..Ние, които сме минали средната възраст, какво да си посипем главите с пепел ли, какво ли??Радвайте се на всичко тук и сега..Живеем в интересно време PeaceОстаналото е ,кой както си го направи LaughingА на мене всеки ден ми е красив и желан Heart EyesВсеки има проблеми, важното е да ги намалиш и  да не ги пречупваш през призмата на отчаянието...Хайде, стига хленч. Naughty.Та това беше най-позитивната тема във Форума , а  в какво се превърна??На който му е скучно, ще му намеря  работа да се забавлява .... Според мене прекалено много свободно време имате , за да се вайкате...Хайде весел и свеж ден ви желая..   newsm51

# 222
  • Мнения: 105
Добро утро и от мен!Нека е слънчев и усмихнат деня ви!
  newsm51
И за начало една мисъл:

"Човек не е остарял, докато съжалението не замени мечтите му.“             

/ Джон Баримор / smile3525

# 223
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Добро утро!
Аз вече си изпих дозата Wink

сега отивам да събудя малката маймунка и да се мятаме в живота Crazy

ПС: Starlight', моля обади се за калните бани. Включвам се и аз! А каква пухкава и мека ще ни стане кожата послеее.

# 224
  • Мнения: 1 346
Добро и прекрасно утро от мен!

Didiela радвам се за включването, много същото мислех да напиша и аз. Не препоръчвам на никого да стои в отчаяние, това е моят опит, колкото повече стоя в него толкова повече то се увеличава. И обратното ако се усетя веднага търся нещо красиво да ме усмихне, да се почуствам щастлива и отново красивите неща идват в живота ми.
Всеки има правото да вярва или не в Живия Бог. Аз вярвам че той е навсякъде и в сърцето ми също, всеки миг. Той ми е дал всичко и ми дава всичко, за да постигна всичко и да бъда достойно Негово създание. Осъзнала съм това и съм си направила избора. Да вървя напред, за да съм полезна и на другите!

Прекрасен ден на всички, не забравяйте, че Силата е във всеки от нас!

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 09:51 от !Diva!

Общи условия

Активация на акаунт